8 persoons vakantie huis in Væggerløse
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
Beschrijving
Zitkamer(1-pers. vouwbed), open keuken(fornuis(elektrisch), afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(TV(kabel, duitse zender(s), Deense TV zenders (DR1 en TV2)), DVD-speler, Blu-ray speler, CD-speler, stereo-installatie, kinderstoel, chromecast), slaapkamer(2-pers. bed, kinderbed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(vloerverwarming)(wasdroger, bad of douche, wasbak, toilet, wasmachine), badkamer(vloerverwarming)(bad of douche, wasbak, toilet), vide(1-pers. vouwbed), spelcomputer, sauna(in huis, 4 personen), verwarming(elektrisch), terras, terras(overdekt), BBQ, tafeltennistafel, dart, biljart, lucht-lucht warmtepomp
Helle en exclusief ingerichte vakantiewoning met sauna in de badkamer. Gelegen op een groot natuurperceel in Marielyst. Tot de uitgebreide voorzieningen behoren onder andere een activiteitensalon met onder andere tafeltennis, biljart, darts en PlayStation4 voor de vrijetijdsbesteding. Daarnaast is er gratis WiFi, TV, Chromecast om te streamen, evenals een DVD- en Blu-ray-speler en een selectie van Duitse tv-zenders via kabel-tv.
De vakantiewoning beschikt over een klimaatvriendelijke lucht-lucht warmtepomp en is doorlopend licht en modern ingericht. Er is een open keuken-/woonruimte voor het gezinsleven. Tot de keukenuitrusting behoren onder andere een keramische kookplaat, afzuigkap en vaatwasser. Er zijn twee badkamers in het huis met douche/WC en aangename vloerverwarming, waarvan er één toegang biedt tot een sauna. Wasmachine en droger zijn ook aanwezig.
In de activiteitensalon kunnen groot en klein zich vele uren vermaken. Er zijn drie slaapkamers beschikbaar: twee met elk twee eenpersoonsbedden, de derde met een tweepersoonsbed. Daarnaast zijn er alcoven en een vide voor elk één persoon in het huis.
In de buitenruimte grote terrassen en natuurperceel met veel ruimte voor balsporten, evenals tuinmeubilair en een grill voor zonnige dagen en avonden. De vakantiewoning ligt in een vakantiehuisgebied nabij bos en natuur en niet ver van een van de beste zandstranden van Denemarken bij Marielyst.
Geen verhuur aan jeugdgroepen gewenst!
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 1 kilometer
1 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 04-11-2025
44 Beoordelingen
Totale beoordeling
Dirk - Blumenholz
Zeer rustige ligging, groot, goed onderhouden terrein, een prachtig, compleet en comfortabel vakantiehuis. Een echte aanrader.
Michael - Ludwigslust
Het huis was in goede, moderne en schone staat. Het biljarten, darten en andere spellen waren echt geweldig, erg leuk en vrij ongebruikelijk voor een vakantiehuis. Helaas was de boiler uitgezet, dus onze eerste douche was erg verfrissend. Je moet ook heel voorzichtig zijn met het aflezen van het waterniveau. Er staat geen decimaal punt op de meter, en als je het hele getal invoert zoals het op het display verschijnt, kom je voor een dure verrassing te staan. We hebben het probleem echter ter plaatse bij DanCenter kunnen oplossen. Helaas hadden de vorige huurders ook wat brood achtergelaten, waardoor we in het begin veel mieren in de keuken hadden, wat niet erg smakelijk was, maar dat staat los van het vakantiehuis. Ik zou het niet aanraden om een hond mee te nemen, aangezien de tuin niet omheind is en je regelmatig bezoek krijgt van herten, fazanten of konijnen. Het huis heeft goede keukenapparatuur, maar de waterkoker wordt niet erg heet, dus kookten we altijd water op het fornuis. Het huis ligt in een kleine woonwijk. Het ligt niet direct aan het strand, maar het is er wel heel dichtbij en op mooie dagen is het makkelijk te bereiken met de fiets of een iets langere wandeling. Het huis lag op een hele goede locatie in de woonwijk en je merkte geen buren.
TKD - Ostsee
De rustige ligging, biljart, darts, terras
Verena - Hamburg
De ligging van het huis is erg mooi. Het is het laatste huis aan een doodlopende weg en de tuin is grotendeels aan het zicht onttrokken. De tuin is erg groot en goed onderhouden. Het huis is van binnen mooi aangelegd; de ruimte met de pooltafel en andere spellen is geweldig, vooral bij slecht weer. De tuinspellen zijn helaas incompleet of kapot. De keuken is goed uitgerust; je vindt er alles wat je nodig hebt om te koken. Het is redelijk schoon. Als je goed kijkt, zie je wat uitwerpselen van de vele vliegen die het huis bewonen. Maar dat is muggenziften. Over het algemeen is het een prachtig huis op een prachtige locatie. Het strand is echter wat ver weg, en je hebt een auto of fiets nodig om er te komen. Als je er eenmaal bent, is het strand geweldig.
Stefan Lortz
Het huis is lekker ruim, de activiteiten zijn geweldig en de omgeving is lekker rustig en ontspannend,
Stefan - Ahrensfelde
Het huis is prachtig en ruim. De activiteiten zijn geweldig en de omgeving is rustig en ontspannend.
Susan Dolz
Billardtisch und Dartscheibe
Susan - Landsberg OT Niemberg
Billardtisch und Dartscheibe
Marianna Venema
De woning is voorzien van alle gemakken, Goede bedden en 2 badkamers, De woonkamer en eettafel zijn voldoende groot en de keuken is volledig uitgerust, De activiteiten ruimte is groot en netjes en heeft een ruime keus aan spellen, Het huis ligt aan de rand waardoor je vrij uitzicht hebt, Een mooi groot perceel,
Janning Cunis
Prachtig vrij uitzicht over de tuin en het aangrenzende veld, Heldere glazen pui, mooie inrichting en goede douches, De biljartkamer en de Playstation alkoof zijn heerlijk voor kinderen, De keukenuitrusting was prima,
Janning - Hamburg
Prachtig, vrij uitzicht over de tuin en het aangrenzende veld. Heldere glazen gevel, mooie meubels en goede douches. De biljartkamer en PlayStation-nis zijn geweldig voor kinderen. De keuken was goed uitgerust.
CERESI
Dit eenvoudige en gezellige huisje voldoet aan alle eisen voor een familievakantie. Het terras was een heerlijke plek om 's ochtends van onze koffie te genieten. We hebben de barbecue niet veel gebruikt, maar hij zag er fantastisch uit!
Michael Greiner
Het huis is goed uitgerust met een sauna, pooltafel, darts,,, Ook bij slecht weer ben je hier in goede handen. De uitleg kan iets beter (waar kan ik de elektriciteits/watermeter vinden: voor het huis rechts + in de kast onder de badkamer), herten komen soms langs in de tuin, boodschappen doen is niet ver, let op: veel dingen zijn al gesloten in september, / maar daar kan het huis niets aan doen, en daarom is er bijvoorbeeld in het safaripark (grote aanrader) niet veel te beleven, / Het huis is geweldig, voor ons 2 volwassenen en 2 kinderen (8+10)
Michael - Deutschland
Het huis is uitstekend uitgerust met een sauna, biljart, darts en meer. Zelfs bij slecht weer zit je hier goed. De uitleg zou iets beter kunnen (waar vind ik de elektriciteits-/watermeter: rechts voor het huis + in de kast onder de badkamer). Er komen af en toe herten langs in de tuin. Winkelen is niet ver weg. Let op: veel dingen zijn in september gesloten. / Daar kan het huis niet de schuld van krijgen, en het safaripark (een echte aanrader) is dan niet erg druk. / Het huis is geweldig. Het is voor ons, twee volwassenen en twee kinderen (8 en 10).
Hans Dr, Anders
Smaakvol ingericht, veel ruimte, zeer goed uitgeruste keuken, groot terras
Pia - NRW
Smaakvolle inrichting, ruime, goed uitgeruste keuken, groot terras
Holger Kirsten
Nieuw gebouw, locatie, herten, konijnen, vasan komen bijna elke dag langs, / Huis is zeer goed ingericht
Holger - Dresden
Nieuw gebouwd, locatie, herten, konijnen en Vasan komen bijna dagelijks langs. / Huis is zeer goed ingericht
Meinel
Ons verblijf in vakantiehuis Væggerløse CCIV was aangenaam, maar vrij standaard. Het huis was schoon en had alle basisvoorzieningen die we nodig hadden. Het was een beetje ver van de luchthaven van Kopenhagen, maar we vonden een aantal leuke lokale eetgelegenheden in de buurt, zoals Ellens en Homemade Bakery. We hebben niet veel tijd in het huis doorgebracht, omdat we plaatsen zoals Det Sorte Museum en Ulslev Strand bezochten, die op korte rijafstand liggen. Al met al een goede optie voor wie op zoek is naar een handige en nette plek om te ontspannen na een dagje sightseeing.
Wagner
We hebben hier een heerlijk weekendje weg gehad! De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, en we waardeerden de leuke extra's zoals de barbecue in de buitenlucht. Het ligt ook dicht bij een aantal leuke eetgelegenheden. Probeer zeker Ellens voor een lekkere maaltijd.
Cullum
Deze plek was een pareltje! De combinatie van comfort en locatie was ideaal voor onze behoeften. De sauna was een fantastische manier om te ontspannen na het verkennen van de omgeving, en we hebben er tijdens ons verblijf geen enkel probleem mee gehad.
Jordan
Ruim huis met alles wat nodig is, schoon en netjes, ideaal voor familiebijeenkomsten,
Bodnár
Over het algemeen was het een solide verblijf. Het vakantiehuis is goed ingedeeld en alles was schoon bij aankomst. Hoewel de inrichting eenvoudig is, is het comfortabel en praktisch. Een goede uitvalsbasis voor het bezoeken van nabijgelegen attracties zoals het Middelaldercentret.
Marianna - Friesland
De woning is voorzien van alle gemakken. Goede bedden en 2 badkamers. De woonkamer en eettafel zijn voldoende groot en de keuken is volledig uitgerust. De activiteiten ruimte is groot en netjes en heeft een ruime keus aan spellen. Het huis ligt aan de rand waardoor je vrij uitzicht hebt. Een mooi groot perceel.
Stefan Lortz
Het huis is lekker ruim, de activiteiten zijn geweldig en de omgeving is lekker rustig en ontspannend,
Susan Dolz
Billardtisch en Dartscheibe
Hans Dr, Anders
Smaakvol ingericht, veel ruimte, zeer goed uitgeruste keuken, groot terras
Holger Kirsten
Nieuw gebouw, locatie, herten, konijnen, vasan komen bijna elke dag langs, / Huis is zeer goed ingericht
Wagner
We hadden hier een heerlijk weekendje weg! De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, en we waardeerden de leuke extra's zoals de buitenbarbecue. Het is ook dicht bij enkele leuke eetgelegenheden. Zorg ervoor dat je Ellens probeert voor een lekkere maaltijd.
Cullum
Deze plek was een juweeltje! De combinatie van comfort en locatie was ideaal voor onze behoeften. De sauna was een fantastische manier om te ontspannen na het verkennen van de omgeving, en we hadden helemaal geen problemen tijdens ons verblijf.
Jordan
Ruim huis met alles wat nodig is, schoon en opgeruimd, geweldig voor familiebijeenkomsten,
Bodnár
Over het algemeen was het een goed verblijf, Het vakantiehuis is goed ingedeeld, en alles was schoon bij onze aankomst, Hoewel de inrichting eenvoudig is, is het comfortabel en praktisch, Een goede basis voor het bezoeken van nabijgelegen attracties zoals het Middelaldercentret,
Marianna Venema
De woning is voorzien van alle gemakken, Goede bedden en 2 badkamers, De woonkamer en eettafel zijn voldoende groot en de keuken is volledig uitgerust, De activiteiten ruimte is groot en netjes en heeft een ruime keus aan spellen, Het huis ligt aan de rand waardoor je vrij uitzicht hebt, Een mooi groot perceel,
Janning Cunis
Prachtig vrij uitzicht over de tuin en het aangrenzende veld, Heldere glazen pui, mooie inrichting en goede douches, De biljartkamer en de Playstation alkoof zijn heerlijk voor kinderen, De keukenuitrusting was prima,
CERESI
Eenvoudig en gezellig, dit vakantiehuis voldoet aan alle eisen voor een gezinsvakantie, Het terras was een mooie aanvulling om van onze ochtendkoffie te genieten, We konden de grill niet veel gebruiken, maar hij zag er geweldig uit!
Michael Greiner
Het huis is goed uitgerust met een sauna, pooltafel, darts,,, Ook bij slecht weer ben je hier in goede handen. De uitleg kan iets beter (waar kan ik de elektriciteits/watermeter vinden: voor het huis rechts + in de kast onder de badkamer), herten komen soms langs in de tuin, boodschappen doen is niet ver, let op: veel dingen zijn al gesloten in september, / maar daar kan het huis niets aan doen, en daarom is er bijvoorbeeld in het safaripark (grote aanrader) niet veel te beleven, / Het huis is geweldig, voor ons 2 volwassenen en 2 kinderen (8+10)
Meinel
Ons verblijf in het vakantiehuis Væggerløse CCIV was aangenaam, maar vrij standaard. Het huis was schoon en had alle basisvoorzieningen die we nodig hadden voor ons verblijf. Het was iets ver van de luchthaven Kopenhagen, maar we vonden enkele leuke lokale eetgelegenheden in de buurt, zoals Ellens en Homemade Bakery. We hebben niet veel tijd in het huis doorgebracht, omdat we onderweg waren om plaatsen zoals Det Sorte Museum en Ulslev Strand te bezoeken, die slechts een korte rit met de auto verwijderd zijn. Over het geheel genomen een goede optie voor degenen die op zoek zijn naar een praktische en nette plek om uit te rusten na een dag vol sightseeing.
Stefan Lortz
Het huis is lekker ruim, de activiteiten zijn geweldig en de omgeving is lekker rustig en ontspannend,
Susan Dolz
Billardtisch en dartbord
Hans Dr, Anders
Smaakvol ingericht, veel ruimte, zeer goed uitgeruste keuken, groot terras
Holger Kirsten
Nieuw gebouw, locatie, herten, konijnen, vasan komen bijna elke dag langs, / Huis is zeer goed ingericht
Marianna Venema
De woning is voorzien van alle gemakken, Goede bedden en 2 badkamers, De woonkamer en eettafel zijn voldoende groot en de keuken is volledig uitgerust, De activiteiten ruimte is groot en netjes en heeft een ruime keus aan spellen, Het huis ligt aan de rand waardoor je vrij uitzicht hebt, Een mooi groot perceel,
Janning Cunis
Prachtig vrij uitzicht over de tuin en het aangrenzende veld, Heldere glazen pui, mooie inrichting en goede douches, De biljartkamer en de Playstation alkoof zijn heerlijk voor kinderen, De keukenuitrusting was prima,
Michael Greiner
Het huis is goed uitgerust met een sauna, pooltafel, darts,,, Ook bij slecht weer ben je hier in goede handen. De uitleg kan iets beter (waar kan ik de elektriciteits/watermeter vinden: voor het huis rechts + in de kast onder de badkamer), herten komen soms langs in de tuin, boodschappen doen is niet ver, let op: veel dingen zijn al gesloten in september, / maar daar kan het huis niets aan doen, en daarom is er bijvoorbeeld in het safaripark (grote aanrader) niet veel te beleven, / Het huis is geweldig, voor ons 2 volwassenen en 2 kinderen (8+10)
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Denemarken
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op de Zuidzee-eilanden
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 380913
Laatst bijgewerkt: 04.11.2025
Advertentie online sinds: 3 Jaren, 8 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/380913.htm
«8 persoons vakantie huis in Væggerløse» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 44 gegeven Beoordelingen.
en commissies