Terug
Zoeken

Caravan Sigrid

Max.  4  personen
25m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Fantastische ligging

100% Aanbeveling

22 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 4 Jaren online


Beschrijving

De caravan staat op de camping in Den Osse.
Zeer rustig gelegen en volledig omheind.
Het is geschikt voor 4 personen.
We hebben een tweepersoonsbed en een grote slaapbank.
De afstand tot het strand is minder dan 350 m. Er is een leuk restaurant.
Excursies per boot zijn vlak naast de deur.

Slaapplaats

Slaapkamers
Eenpersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Parkeren Parkeren
Barbecue Barbecue
Kinderen welkom Kinderen welkom
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Inline skaten
Paardrijden
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Tennis
Kitesurfen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00
Borg: € 50

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Deze prijzen komen bovenop de huurprijs
Te betalen aan de huisbaas

Eindschoonmaak 70€
Toeristenbelasting 1,96 per dag per persoon

Te betalen aan de receptie
Plaatsgeld 4€ per dag per persoon.

Annuleringsvoorwaarden:

Vandaag
Volledige terugbetaling (100%)
60 dagen voor check-in:
Gedeeltelijke terugbetaling (50%)
30 dagen voor check-in:
Geen terugbetaling

Check-in


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 08-06-2026


13 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,6 van 5
4.6 Inrichting
4.7 Prijs / kwaliteit
4.6 Service
4.8 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Mei 2026

Thomas Erich B. uit Euskirchen

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Een week je goed voelen!

De Caravan Sigrid heeft onze verwachtingen meer dan vervuld. Vooral de vele zitmogelijkheden in de afgeschermde tuin vonden we erg mooi. Het iets ongebruikelijke plateau - bed bleek zeer comfortabel te zijn. De caravan is van alle gemakken voorzien, was zeer schoon en de communicatie met de eigenaar en de campingeigenaar verliep soepel.
In de buurt is een supermarkt en het strand is snel bereikbaar.
We komen graag terug!

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie

Antwoord van Dhr. S. Müller:

Vielen Dank !

Augustus 2025

Jörg M. uit Geilenkirchen

4,2 4 4 5 4 4
Toon Duits

Herhalingsbehoefte

Als vakantie altijd zo ontspannen zou verlopen, zou je nooit meer wellnesshotels nodig hebben! We hebben met onze twee kinderen (2 & 9 jaar) twee geweldige weken in de caravan van meneer Müller doorgebracht en eerlijk gezegd: we zouden gerust nog langer zijn gebleven als de school niet maandag weer zou beginnen.

De caravan is super uitgerust, er is echt alles aanwezig wat je in het dagelijks leven nodig hebt. Zelfs twee fietsen en een barbecue staan al klaar, zodat je meteen in de vakantiesfeer kunt komen. Tagsüber radeln, 's avonds grillen, en tussendoor gewoon ontspannen.

Het absolute kinderhoogtepunt was het activiteitenprogramma voor de kinderen dat elke ochtend begon met een rit over de camping met de Bimmelbahn. Ook heel leuk was het kleine strandje op loopafstand (geen 500 m verwijderd, dus ook met "Mama, ik kan niet meer lopen!"-kinderen absoluut haalbaar ?). Daar kun je niet alleen zwemmen, maar ook uitstekend krabben vangen. Onze beiden hebben zoveel krabben gevonden dat we bijna hebben overwogen een klein aquarium aan te schaffen?

En als je zin hebt in "groter vermaak", is de Brouwersdam slechts een paar minuten rijden: een autostrand met gratis parkeerplaatsen (ja, echt gratis!), ontelbare snackkramen en verschillende strandgedeelten voor elke smaak. Hier kun je de hele dag doorbrengen, tussen frietjes, burgers, zandkastelen en het geluid van de zee.

Conclusie: Een vakantie die echt alles had! Gelukkige kinderen, ontspannen ouders en een hoop geweldige ervaringen. Hartelijk dank aan de heer Müller voor de prachtige accommodatie, we komen zeker terug voordat de kinderen zelf een rijbewijs hebben en ons naar de Brouwersdam rijden. ?

Heel vriendelijke groeten:

Familie Meurer

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie

Juni 2025

Uwe P. uit Menden

3,8 4 4 4 5 2
Toon Duits

Carawan Sigrid

De caravan ligt erg mooi aan de rand van het terrein. Het is rustig en je bent beschermd tegen nieuwsgierige blikken. Helaas is het terrein niet optimaal onderhouden, wat waarschijnlijk aan de bouwmaterialen ligt; de verbouwing is nog niet afgerond. Ik zou het als rustiek beschrijven. Binnen werden we begroet door veel spinnenwebben. Alles wat je voor een kampeervakantie nodig hebt, is aanwezig. De kast is erg klein en ruikt muf. De badkamer is voldoende en ook erg klein. In de douche is het erg donker, we hebben ons geholpen met een campinglamp. Het rolgordijn voor het raam moest worden vervangen. De service van Chris was erg goed, wanneer je een probleem had, loste Chris het op (gasfles, parasol, fietsen stroomuitval). Hartelijk dank daarvoor. Het bed was schoon maar erg hoog.

Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier, Strandvakantie

Antwoord van Dhr. S. Müller:

Hallo
Es tut mir leid wenn es für sie einiges zu beanstanden war.
Ich werde mich darum kümmern.

Gruß
Stefan Müller

Juni 2025

Sandra M. uit Trier

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeer mooie gezellige caravan

De caravan is gezellig ingericht en het terras is super om te ontspannen.
Ik was daar met mijn kinderen en met z'n drieën hadden we genoeg ruimte.
De locatie is zeer rustig.
De heer Müller was telefonisch bij vragen direct bereikbaar en zeer vriendelijk.
Absoluut aan te raden!!

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen

Antwoord van Dhr. S. Müller:

Hallo
Vielen Dank für die Bewertung.

Gruß
Stefan Müller

Mei 2025

Grit S. uit Bad Soden

4,6 4 5 5 4 5
Toon Duits

Aanbevolen

Eenvoudig, liefdevol en schoon, goede prijs-kwaliteitverhouding, goede ligging op de camping en een betoverende kleine wilde tuin. Dank u, we hebben de tijd zeer genoten.
Met vriendelijke groet, G. Smolne

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie

meer weergeven

Contact

Dhr. S. Müller

Dhr. S. Müller

Gastheer sinds: 11-03-2020

antwoordpercentage: 90%

antwoordtijd: onder 3h

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 388114

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 17670790122

0049(0) 176 70790122

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Dhr. S. Müller

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: rolstoeltoegankelijke vakantie

Advertentienummer: 388114

Laatst bijgewerkt: 13.06.2026

Advertentie online sinds: 4 Jaren, 1 maand

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/388114.htm


«Caravan Sigrid» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.6 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 13 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat