Vakantieappartement in Herbolzheim
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 3 Jaren online
Beschrijving
Op de 1e etage: (keuken(eettafel, kookplaat(4 kookplaten, keramisch, elektrisch), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat(volledig automatisch), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, koelkast, vriezer), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), stapelbed(90 x 200 cm), draadloos muzieksysteem), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm), stapelbed(90 x 200 cm), draadloos muzieksysteem), badkamer(douche, wastafel, toilet, haardroger))
Op de 2e etage: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(kabel, flatscreen), DVD-speler, draadloos muzieksysteem, tafelvoetbal), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. onderschuifbed(90 x 200 cm), 2-pers. bed(180 x 200 cm), draadloos muzieksysteem))
recreatieruimte, berging, kachel, verwarming(CV), parking, parking lot(public), strijkplank, strijkijzer, gezelschapsspellen, speelgoed
Dit ruime vakantieappartement, gelegen in het hart van Herbolzheim, is ideaal voor grote groepen of gezinnen met kinderen die de charmante regio Breisgau in het zuidwesten van Duitsland willen verkennen. De omgeving is rijk aan bezienswaardigheden – van kastelen en paleizen tot schilderachtige dorpjes en vakwerkstadjes. Europa-Park Rust ligt op slechts een paar kilometer afstand en de bruisende universiteitsstad Freiburg is slechts 30 minuten rijden.
Het middelpunt van het appartement is de royale woonkeuken met een grote eettafel, perfect voor gezamenlijke maaltijden en levendige gesprekken. De gezellige woonkamer is voorzien van een tafelvoetbalspel en een knusse zithoek onder de traditionele vakwerkbalken, wat een warme en uitnodigende sfeer creëert.
Of u nu een pretparkavontuur of culturele uitstapjes plant, dit centraal gelegen toevluchtsoord biedt comfort, gemak en een vleugje charme van het Zwarte Woud.
Licentie- of registratienummer: null
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Meer 2 kilometer
2 kilometer
Skilift 50 kilometer
50 kilometer
Supermarkt 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Restaurant 0.8 kilometer
0.8 kilometer
Stadscentrum 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Bus 0.1 kilometer
0.1 kilometer
60 kilometer
Station 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Snelweg-afrit 1 kilometer
1 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 15-08-2025
7 Beoordelingen
Totale beoordeling
Frank van Zoggel
Het is een prachtige Appartement met alle voorzieningen. Ook heel mooi en goed te doen om op de fiets naar europapark te gaan. En een zeer vriendelijke en gastvrije eigenaar.
Lobke Eekeren
Ruim huis met historie, van alle gemakken voorzien. Plezier gehad met de tafelvoetbaltafel. Goede rijafstand van Europa park in mooie omgeving. Ventilatoren in slaapkamers waren fijn en nodig. Als je boven de 1.82m bent dan op sommige plekken in huis op je hoofd letten. Contact met Willi was super! Heel gastvrij, behulpzaam en snel in zijn reacties. Supermarkten in de buurt en bakkers op loopafstand. Kortom: aanrader!
Marco
Het appartement is echt geweldig! Schoon, ruim en goed uitgerust, de gastheer was erg vriendelijk en behulpzaam, we voelden ons hier erg op ons gemak,
Frank van Zoggel
Het is een prachtige Appartement met alle voorzieningen. Ook heel mooi en goed te doen om op de fiets naar europapark te gaan. En een zeer vriendelijke en gastvrije eigenaar.
Katharina
Geweldig verblijf in dit ruime en goed uitgeruste appartement, De locatie is ideaal voor een bezoek aan het park, Het tafelvoetbalspel was erg populair bij de kinderen, De eigenaar was erg vriendelijk,
Frank van Zoggel
Het is een prachtige Appartement met alle voorzieningen. Ook heel mooi en goed te doen om op de fiets naar europapark te gaan. En een zeer vriendelijke en gastvrije eigenaar.
Frank van Zoggel
Het is een prachtige Appartement met alle voorzieningen.
Ook heel mooi en goed te doen om op de fiets naar europapark te gaan.
En een zeer vriendelijke en gastvrije eigenaar.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Vakantieappartement
Herbolzheim, Zwarte woud, Baden-Württemberg
15 Beoordelingen
vanaf €76 Per nacht
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Baden-Württemberg
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het Zwarte Woud
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in het midden van het Zwarte Woud
Vakantie-ideeën:
Objectnummer: 392659
Laatst bijgewerkt: 17.08.2025
Advertentie online sinds: 3 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/392659.htm
«Vakantieappartement in Herbolzheim» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 7 gegeven Beoordelingen.
en commissies
