Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
46 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 4 Jaren online
Beschrijving
Wij verhuren ons mooie chalet in Lathum nabij Arnhem. Het chalet ligt direct aan de IJssel, u heeft vanaf het terras of de woonkamer een vrij uitzicht over de IJssel en het scheepvaartverkeer. Aan de andere kant van het park ligt het meer Rederlaagse Meeren, of u nu wilt vissen, surfen, varen, zwemmen of gewoon een cocktail wilt drinken aan de Beach Bar (seizoensgebonden), alles is mogelijk. Het park beschikt over een eigen zwembad (buitenzwembad, seizoensgebonden), geweldige kinderspeelplaatsen, een restaurant, een snackbar, een café en een kleine winkel waar verse bakwaren, drankjes en andere benodigdheden verkocht worden. In hetzelfde gebouw is onlangs geopend: een Fun Bowl-baan, plezier voor jong en oud, of probeer minigolf In The Dark. Op het terrein kunt u ook fietsen huren of een boot voor een tocht over het meer.
In de omgeving zijn er veel mogelijkheden voor jong en oud, of het nu gaat om een wandel- of fietstocht door het recreatiegebied Veluwe, een bezoek aan Burgers' Zoo of een wandeling door de mooie oude binnenstad van Arnhem.
Ons chalet heeft 2 slaapkamers, één met een 180x200 tweepersoonsbed (boxspring), één met 2 eenpersoonsbedden. Het beschikt over een vaatwasser, magnetron, grill, loungemeubels en een eethoek buiten. Natuurlijk ook een fornuis, grote koelkast met vriesvak, Senseo en filterkoffiezetapparaat, wafelijzer, mixer, oven met grill en airfryer zijn aanwezig.
Het chalet is volledig omheind of door een dichte haag afgeschermd. Ook uw viervoeter is hier van harte welkom. In de herfst hebben we een nieuwe terrasoverkapping geplaatst, zodat u ook bij minder mooi weer buiten kunt zitten.
Vanaf het voorjaar 2027 is er ook een stand-up paddle beschikbaar, voor iedereen die het altijd al eens heeft willen proberen of het al kan. Of u gaat liggen op onze grote schommelstoel en kijkt uit over het water en de natuur.
Natuurlijk is er ook gratis wifi en een smart-tv bij ons.
Informatie over het park onder Rhederlaagsemeren
Beste gasten,
Beddengoed, handdoeken, theedoeken enz. evenals persoonlijke hygiëne-artikelen zijn ,,NIET,, bij de huurprijs inbegrepen en dienen zelf meegenomen te worden.
Licentie- of registratienummer: 6555.16.062
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Meer 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Supermarkt 8 kilometer
8 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
In de omgeving van Vakantiepark Rhederlaagse Meren is van alles te doen voor jong en oud, bijvoorbeeld stedentrips, avonturenparken, natuur of u kunt heerlijk ontspannen in een van de wellnessresorts in de buurt.
Rondom het park: 25km
Apenheul
Een uitstapje naar Apenheul heeft altijd verrassingen in petto. U kunt wandelen tussen de apen in het grote, prachtig groene bos! De dierentuin ligt aan de rand van Apeldoorn, midden in de Veluwse natuur en op minder dan een uur rijden van Amsterdam
Doesburg
Doesburg is een van de zeven Hanzesteden aan de IJssel, centraal gelegen tussen de Achterhoek, Liemers en Veluwe. De stad heeft een historisch centrum met veel prachtig gerenoveerde monumenten.
Rondom het park: 16km
Nationaal Park De Hoge Veluwe
Er zijn vele actieve manieren om uw zintuigen te prikkelen met al het moois dat het park te bieden heeft.
Rondom het park: 27km
Familiepretpark Koningin Juliana Toren
In familiepark Koningin Juliana Toren in Apeldoorn breng je de heerlijkste dag door. Er zijn daar meer dan 60 leuke attracties
Rondom het park: 9km
Burgers' Zoo
In één dag kun je tijgers zoeken in de rimba, wandelen tussen de kikkers in de bush
Rondom het park: 9km
Arnhem
Arnhem is de hoofdstad van de provincie Gelderland. Arnhem ligt aan de rivieren Neder-Rijn en Sint-Jansbeek, waardoor de stad zich heeft ontwikkeld. De stad ligt zowel ten noorden als ten zuiden van de Rijn
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 16:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Borg: | € 180 |
| Aanbetaling: | 25 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 2 weken voor aankomst |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Annuleringsvoorwaarden:
- Je krijgt het boekingsbedrag minus de annuleringskosten teruggestort, als je de boeking ten minste 4 dagen voor de geplande check-in tot 12:00 's middags MET (Midden-Europese Tijd) annuleert. Bij een annulering die korter dan 4 dagen voor de check-in aangevraagd is, wordt 50% van het boekingsbedrag minus de prijs voor de eerste nacht en de annuleringskosten teruggestort.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 11-10-2026
8 Beoordelingen
Totale beoordeling
Oktober 2025
Ellen S. uit Hanau
Top accommodatie ??
Een prachtig huis, zeer gezellig en met oog voor detail ingericht. Zeer schoon!! Topstaat! In de keuken is alles aanwezig wat je nodig hebt. En de kers op de taart is het uitzicht op de rivier vanuit de woonkamer en de mooie tuin. Perfect met een hond, omdat het volledig omheind is. Zeer vriendelijk contact met de gastheren, zeer aan te raden, hartelijk dank voor het geweldige verblijf ⭐⭐⭐⭐⭐
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier, Single-vakantie
December 2024
Sandra M. uit Erkelenz
Silvesterurlaub
Waren met vrienden over Oud en Nieuw hier in het vakantiepark. Het contact was super en er werd altijd kort op de bal gespeeld.
Vanaf 18 uur was er dit jaar een geweldig vuurwerk te zien tegenover de rivieroevers. Tot ver na middernacht ? we vonden het geweldig. P.S. We hadden het liefst de bank gedraaid om lekker te kunnen kijken (misschien een overweging?! ?).
Verder was alles aanwezig wat we nodig hadden.
Over de locatie kunnen we weinig zeggen, aangezien het weer voor uitstapjes niet meewerkte. Maar daar kan niemand iets aan doen.
Wij bevelen het graag aan.
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier
Mei 2024
Sieghart M. uit Osnabrück
Ontspanning puur.
Ook, de verhuurders krijgen 5 sterren plus! Heel aardig, we werden volledig geïnformeerd via WhatsApp. Er bleven geen vragen onbeantwoord.
De uitrusting laat niets te wensen over, alles is echt aanwezig wat je nodig zou kunnen hebben, en het is heel mooi ingericht.
De locatie van het appartement is perfect, direct met uitzicht op de Ijssel en zeer rustig gelegen. De plaats zelf heeft niet veel te bieden, maar wij wilden het rustig hebben :-)
Het mooiste was gewoon om tot rust te komen in het schommelbed op het grote terras/tuin met uitzicht op de Ijssel. We hadden dus ook geluk met het weer.
We zouden graag nog een keer terugkomen.
Tot die tijd wensen we Familie Frank al het beste en bedanken we hen nogmaals voor de geweldige communicatie.
Met vriendelijke groet.
Mei 2024
Gisela F. uit 58239 Schwerte
Vakantie in Chalet Frank 6988 Lathum
Beste mevrouw Frank, mijn schoonzus en dochter hebben het erg naar hun zin gehad in hun chalet. Ook het uitzicht vanaf het terras was erg mooi. De honden voelden zich ook zeer prettig. Wij wensen de familie Frank het allerbeste en we zullen zeker nog eens terugkomen. Vriendelijke groeten, Gisela Froning-Krüger
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie
Juli 2023
Stefan / Hanuvys B. uit Witten
Erholung pur
De verhuurster is erg aardig. We hebben een mooie tijd gehad en ons als gezin erg op ons gemak gevoeld.
We zullen weer vakantie vieren in Chalet Frank.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie
Contact
Mevr. G. Frank
Gastvrouw sinds: 04-07-2022
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 1h
Contacttalen: Duits
Advertentienummer: 398720
Andere accommodaties van Mevr. G. Frank
Lathum, Nederland, Europa
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Lathum, Nederland, Europa
Lathum, Nederland, Europa
Lathum, Nederland, Europa
Neem contact op
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 398720
Laatst bijgewerkt: 21.10.2026
Advertentie online sinds: 4 Jaren, 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/398720.htm
«Chalet Frank» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 8 gegeven Beoordelingen.
Ab 18 Uhr war dieses Jahr ein super Feuerwerk gegenüber dem Flussufer zu sehen. Bis weit nach Mitternacht ? wir fanden es toll. P.S. Hätten am liebsten die Couch gedreht um gemütlich schauen zu können (vielleicht eine Überlegung?! ?).
Ansonsten war alles da, was wir gebraucht hätten.
Zur Lage können wir wenig sagen, da dass Wetter für Ausflüge nicht mitgespielt hat. Aber da kann ja keiner was dafür.
Wir empfehlen es gerne weiter.
Die Ausstattung lässt keine Wünsche offen, es ist wirklich alles da, was man benötigen könnte, und es ist sehr schön eingerichtet.
Die Lage der Wohnung ist perfekt, direkt mit Blick auf die Ijssl und sehr ruhig gelegen. Der Ort an sich hat nicht viel zu bieten,aber wir wollten es ja ruhig :-)
Am schönsten war es, einfach nur in dem Schaukelbett auf der grossen Terrasse/ Garten mit Blick auf die Ijssel, zur Ruhe zu kommen. Wir hatten dementsprechend auch Glück mit dem Wetter.
Wir würden auf jeden Fall gern einmal wiederkommen.
Bis dahin wünschen wir Familie Frank alles Gute und bedanken uns noch einmal für die tolle Kommunikation.
Liebe Grüsse
Wir werden wieder in Chalet Frank Urlaub machen.
Frau Frank, die Vermieterin, ist eine sehr nette Person, die für alle Fragen stets zur Verfügung stand.
Wir können das Chalet uneingeschränkt weiterempfehlen.
Wir fanden das Haus sehr sauber und auch mit gewünschter Bettwäsche und Handtücher vor.
Das Chalet war sehr sehr schön und gemütlich eingerichtet.
Die Küche ist sehr gut bestückt und auch mit großen Kühlschrank und Gefrierschrank.
Durch die großen Fenster sehr hell und mit tollem Blick auf eine große Wiese und den Fluss.
Auch der Aussenbereich ist sauber und lädt (im Sommer) definitiv zum verweilen ein.
Chalet Frank ist definitiv weiter zu empfehlen und auch wenn es eine kontaktose An und Abreise war Frau Frank bei Fragen stets telefonisch erreichbar.
Es war bestimmt nicht der letzte Urlaub im Chalet Frank