L'Escala, Spanje
Costa Brava
Huis met zwembad voor 10 personen twee niveaus vijf slaapkamers
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: 1 dag
Fantastische ligging
Dhr. A. Wunderlich
Gastheer sinds:
10-01-2011
Beschrijving
Het huis heeft twee verdiepingen, die samen of afzonderlijk kunnen worden gebruikt.
Beide vrijstaande huizen hebben elk onderhouden een eigen ingang en zijn smaakvol ingericht met meubilair in rustikalen- en landelijke stijl en ingericht.
House heeft een totaal van ongeveer 200 m² woonoppervlak, heeft vijf slaapkamers, (10 bedden), twee woonkamers, twee keukens, twee badkamers met douche en toilet, een apart toilet, terras, wintertuin, twee barbecues.
Vanaf de buitenkant is er een toegang tot de afsluitbare twee wasmachines.
Het huis heeft ook een modern zonnestelsel, olie centrale verwarming en twee open haarden.
De keukens op beide niveaus geschikt zijn met servies, bestek, glazen en diverse keukenapparatuur. Meubels in het huis is grotendeels nieuw.
In het land, is er een overdekte parkeerplaats voor een auto. Extra gratis parkeren voor de deur van het huis.
Het zwembad is niervormig en creëerde is ongeveer 11 meter lang, heeft een oppervlakte van ongeveer 45 vierkante meter, en heeft 100 kubieke meter water. Kant van het zwembad is er een overdekt paviljoen met veel tuinmeubelen, ligstoelen, ligstoelen en zitplaatsen.
De bovenste behuizing helft heeft een oppervlakte van ongeveer 100 m². Het is voorzien van een grote woonkamer met een bank, een hal, drie slaapkamers, badkamer met douche en toilet, een apart toilet, open haard, grote eettafel met zes stoelen, satelliet-tv met meer dan meertalige televisiekanalen, twee balkons uitgangen, een keuken met elektrisch fornuis met 4 keramische kookplaten en oven, magnetron, vaatwasser, koelkast en een koffiezetapparaat.
er is om uit het zwembad een groot gedeeltelijk overdekt terras met een stenen barbecue met luifel en een prachtig uitzicht op de bergen (Pyrineen).
De onderste behuizing half op de begane grond heeft een oppervlakte van ongeveer 100 vierkante meter en heeft een aparte ingang. Net als bij het bovenstaande, is er een grote woonkamer met sofa, twee slaapkamers, een badkamer met douche en toilet., Een open haard, een grote eettafel met zes stoelen, satelliet-tv met meer dan meertalige tv-kanalen. De keuken heeft net boven een fornuis met 4 keramische kookplaten en oven, vaatwasser, koelkast en een koffiezetapparaat. De doorverwezen naar het zwembad eetgedeelte is erg vriendelijk met een uitzicht op het park.
Als gevolg van klachten van gasten, hebben we de
Outdoor Furniture vernieuwd met kussens en 20 stapelbare poly rotan stoelen en 4 bijpassende tafels, die gecombineerd kunnen worden, verstrekt, alsmede 7 nieuwe poly rotan stoelen beschikbaar zijn.
We hebben ook een vaste aansluiting voor draadloze 15 € per week met de code beschikbaar is. (Tablet PC, smartphone en laptop gebruik mogelijk gemaakt)
Inrichting
Buitenshuis
Binnenshuis
Badkamer
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
Status
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 10
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Plaats en de locatie van de accommodatie
Dit aantrekkelijke vakantiehuis Alina is in een woonwijk in een verhoogde zonnige locatie, op ongeveer 800 m² groot, gesloten pas geplante met gras, grote palmboom en rozen.
Het onlangs gerenoveerde huis met twee aparte wooneenheden, is zeer geschikt voor gezinnen met veel kinderen. Talloze stranden, winkels, restaurants, bars en attracties zijn in overvloed te vinden in de hele omgeving. De stad strekt zich uit tussen de zuidelijke Golf van Roses en Cala (baai) Montgó. Oorspronkelijk pure vissen en vooral bekend voor het vissen op sardines en ansjovis, maar richt zich de overname vandaag voornamelijk op het toerisme.
"Er is veel veranderd hier in de afgelopen veertig jaar" - zo kort geleden merkte de burgemeester - "L'Escala is gegroeid, de landbouw en de visserij hebben het toerisme en de gemaakte ruimte op het strand toeristen diensten vervangt de boten, de cafés. vandaag zijn bars en terrassen met uitzicht op de zee .. Maar niet alles is veranderd, het karakter en het unieke karakter van onze stad nog in leven zijn "en echt: .. L'Escala niet kon slechts enkele natuurgebieden en de specifieke aard van de plaatsen Costa Brava te behouden, maar gered naadloos zijn tradities en feesten de huidige tijd voorbij. Deze zijn verre van ontaarden in een toeristische attractie, ze hebben nog steeds een grote populariteit onder de bevolking.
Niet te missen is de lag naast Escala ruïnes van Empuries. Dateert uit de Grieks-Romeinse periode en is 2500 jaar oud. Hier op de Olympische Spelen in Barcelona in 1992 was de komst van de Olympische fakkel.
Een bezoek aan het Museum van monografische Empuries moet gepland L'Escala is er een complete infrastructuur voor het toerisme: vanaf het rijke gastronomische aanbod met zijn traditionele gerechten, waarbij eigenlijk nooit de vis ontbreekt. De gasten zijn er zeker van te genieten van boottochten langs de Costa Brava, genieten van zeilen of duiken, profiteren van het rijke culturele aanbod van de omgeving op excursies of gewoon naar het prachtige strand van St. Marti.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
In deze prijs zijn de kosten voor Eindschoonmaak inbegrepen.
Aanwijzingen van de verhuurder
Aanbetaling: | 10 % bij het boeken |
Annuleringsvoorwaarden:
De gastheer heeft geen annuleringsbeleid verstrekt.Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 03-05-2022
10 Beoordelingen
Totale beoordeling
Juli 2020
Paata D. uit 63263 Neu Isenburg
Super Haus!!!!!!!!
Wir haben beide Wohnungen gemietet.
Die Wohnungen sind großzügig ausgestattet mit Großes Grundstück, ideal für zwei Familien mit kleinen/großen Kindern.
Freundliche Vermieterin
Wir kommen wieder....
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Juni 2018
Sarah B. uit 4629 Fulenbach
Erholung pur und trotzdem nicht langweilig
Wir durften zwei wunderbare Wochen in diesem schönen Haus verbringen. Es ist alles ausreichend vorhanden was man benötigt. Das Haus ist gepflegt und sauber. Grundstück komplett eingezäunt, was sehr gut war mit unseren Hunden. Der Hauptstrand ist zu Fuss in 20 Minuten erreichbar. Der Heimweg dauert etwas länger da das Haus am Hang liegt. Dafür hat man eine schöne Aussicht! Andere Strände mit dem Auto sehr gut erreichbar.
Das einzige was wir vermissten war ein Sonnenschirm im Garten, aber das ist jammern auf hohem Niveau. Wir kommen gerne wieder bzw. wären lieber erst gar nicht gegangen!
Aanbevolen voor: Mindervaliden, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Juli 2017
Katharina K. uit Stahlhofen
Traumhaus
Wir haben das gesamte Ferienhaus gemietet. Es war einfach nur schön. Nichts hat gefehlt. Wir haben es genossen. Wir können das Ferienhaus nur weiterempfehlen. Deshalb von uns 5 Sterne.
Aanbevolen voor: Vakantie met huisdier
Juni 2016
Hansjörg H. uit Karlsdorf
Super schönes Haus
wir hatten beide Wohnungen gemietet, es ist in beiden Wohnungen sehr viel Platz vorhanden;
Die Wohnungen sind mit allem ausgestattet was man benötigt, Großes Grundstück, auch Ideal mit kleinen Kindern oder Hund; schöner großer Pool; freundliche Vermieterin
Wir kommen wieder !
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
September 2014
H. K. uit Hamburg
Sehr zu empfehlen
ein sehr schönes, großzügiges und ruhiges Anwesen, das auch sehr gut gesichert ist. Die Ausstattung ist ordentlich, die Vermieter sind freundlich und zuvorkommend. Der private Pool ist ein Traum und groß, der Ausblick aufs Tal und den Sonnenuntergang ist ein weiteres Plus. Einzig das etwas langsame WLAN fiel mir unangenehm auf – aber das braucht im Urlaub ja auch nicht jeder.
Fazit: Das Haus kann ich bedenkenlos empfehlen. Ein Auto sollte man allerdings mitbringen.
Aanbevolen voor: Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie
Antwoord van Dhr. A. Wunderlich:
Dank neuem Wlan Internet Vertrag ist das Internet wesentlich schneller und stabiler.
Mei 2015
Horst Z. uit Heilbronn
Super Klasse!!!!!!!!!!!!!
Hallo. Wir waren dieses Jahr in den Pfingstferien dort,ich kann nur sagen einfach super.Das Haus wirklich toll,die Ausstattung super und das drum herum wie Liegestühle usw. einfach nur Wahnsinn.Aber das absolute Highlight ist der Pool ohne den wäre es nur halb so schön.Wir waren 10 Tage dort und ich hätte noch mal 10 bleiben können,eigentlich bin ich ein Mensch wo dann schnell wieder nach Hause will,aber das Haus lässt einen die Zeit vergessen.Vielen Dank an Fam Wunderlich machen sie weiter so,vielen,vielen Dank.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Mindervaliden, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie
Juli 2014
Hans-Joachim S. uit 57482 Wenden
Immer wieder gerne
Sehr freundliche Begleitung vor Ort. Freundliche Eigentümer.
Sehr schönes Haus und sehr schöne Umgebung.Alles für einen perfekten Urlaub.Wir fahren dieses Jahr wieder hin.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Mei 2014
Netti uit Düsseldorf
Super schönes Haus
Das Haus befindet sich in einer sehr schönen und ruhigen Lage.
Wer Erholung sucht, wird sie dort auf jeden Fall bekommen.
Das Haus sowie der Pool und Garten waren sehr gepflegt.
Wir waren 7 Tage mit unserem Hund vor Ort und waren rundum sehr zufrieden.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Omgeving van de accommodatie: Sightseeing und Shoppingmöglichkeiten vorhanden. Auto ist empfehlenswert. Ein Tagestrip nach Figueres ca.30km von L´escala entfernt, sehr empfehlenswert.
Recreatiemogelijkheden: reiten, surfen....
Winkels: in näherer Umgebung sehr gute Einkaufsmöglichkeiten vorhanden.
Oktober 2013
Zwommel uit Wilhelmshaven
Sehr schönes Haus
Ein Haus, das sich sehr gut für eine Große Familie wie wir es sind (8 Erwachsenen und 5 Kinder)eignet. Es ist alles im Übermaß vorhanden incl. Sonne und Ruhe (wer es braucht)
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Omgeving van de accommodatie: Sehr schöne Gegend
Recreatiemogelijkheden: Im Okt. keine Saison mehr in l´escala und somit begrenzt
Winkels: sehr gut
Juli 2013
s62j69 uit Remscheid
Tolles Haus, großer Pool, Interieur ein bißchen in die Jahre gekommen
ein super Preis-Leistungs-Verhältnis, jedoch: Details wie Küchenausstattung, Stuhlauflagen und Sauberkeit geben Raum für Verbesserungsmöglichkeiten.
Eigentlich eine anspruchsvolle Lage, die Nachbarhäuser sind ebenfalls gehobener Standard. Die räumliche Nähe zu den Nachbarhäusern heißt leider aber auch: nächtliche Ruhestörungen durch nachtaktive spanische Nachbarn bzw. pubertierende Jugendliche.
Der Ort selbst und der Stadtstrand sind mittelprächtig, der schönere Strand ist ca. 7,5 km entfernt. Sehr gute Einkaufsmöglichkeiten! Ein Tagesausflug nach Barcelona sollte auf jeden Fall eingeplant werden.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Omgeving van de accommodatie: Sightseeing- und Shoppingmöglichkeitenvorhanden - ein Auto ist unbedingt empfehlenswert, viele spanische und französische Urlauber während der Hauptsaison
Recreatiemogelijkheden: Reiten, Kiten, Surfen ...
Antwoord van Dhr. A. Wunderlich:
Es wurden 20 neue stapelbare Poly-Rattan-Stühle mit 4 passenden,kombinierbaren Tischen so wie 7 Poly-Rattan-Liegen angeschafft.Die Küchengeräte(Spülmaschinen u. 1 Backofen wurden erneuert).Es gibt tatsächlich nur eine spanische Nachbarfamilie,da der behinderte Mann bettlägerig ist spricht die Frau laut und aus allen Ecken des Hauses mit ihm.So ist nun mal das Leben..Auch die müssen kreischende Kinder und laute Feriengäste ertragen.Die Badebuchten Riells und Montgo sind in 10 min zu Fuß zu erreichen.
Contactpersoon
Dhr. A. Wunderlich
DHR. A. WUNDERLICH
Gastheer sinds: 10-01-2011
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: 1 dag
Contacttalen: Duits
Objektnummer: 40105
Andere accommodaties van Dhr. A. Wunderlich
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Catalonië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Costa Brava
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 40105
Laatst bijgewerkt: 27.06.2022
Advertentie online sinds: 11 Jaren, 5 maanden
Dhr. A. Wunderlich
Gastheer sinds:
10-01-2011
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: 1 dag
Fantastische ligging
Onze kwaliteitsbelofte



een vergelijking van 10 portalen voor vakantiehuizen