Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantieappartement Gezinsvakantie Neustadt in Holstein

Max.  6   gasten
104m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers (+1)
2  Badkamer
Max. 6  gasten
104m²
2 Slaapkamers (+1)
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online



Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed
Woonkamer
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Sauna Sauna
Haard Haard
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.09 kilometer

0.09 kilometer

Supermarkt 0.34 kilometer

0.34 kilometer

Restaurant 0.29 kilometer

0.29 kilometer

Stadscentrum 3.89 kilometer

3.89 kilometer

Bus 0.33 kilometer

0.33 kilometer

Luchthaven 75 kilometer

75 kilometer

Station 3.92 kilometer

3.92 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Golfen
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Duiken
Volleybal
Waterskiën
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


50 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,8 van 5
4.7 Inrichting
4.7 Prijs / kwaliteit
4.7 Service
4.7 Ligging
4.7 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Dagmar S.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8

Die Sauna ist klasse, der Kamin ist auch superleicht zu bedienen.

Ribana B.

4,0
4 4 4 4 4

Wir haben wundervolle Tage verbracht. Das Wetter war zwar nicht super aber durch den Ausblick auch völlig egal. Ich war schon mehrmals in der Anlage und bin jedesmal völlig begeistert von der Aussicht und wie gemütlich die Wohnungen zum Teil sind. Die Mitarbeiter sind alle sehr freundlich und hilfsbereit. Wir kommen wie immer wieder. Vielen Dank!

Dagmar S.

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Altijd weer prachtig

Petra R.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Het appartement is erg mooi en super gelegen. We zullen terugkomen.

Christa K.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Een echt prachtig appartement, alles zeer verzorgd en comfortabel. Het dakterras is op elk moment van de dag een prachtige plek.

Hans Otto K.

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Het was een aangenaam en ontspannend verblijf in Südkap G-07.

Mike H.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

We hadden een prachtige vakantie in een droomachtig appartement met een gigantisch uitzicht. Het appartement was zeer schoon en goed uitgerust. We hebben aan niets ontbroken en voelden ons vanaf het eerste moment op ons gemak. We komen zeker terug.

Claudia R.

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

We hadden een supermooie vakantie. Het appartement is een droom met prachtig uitzicht op de Oostzee. We komen zeker terug :)

Mascha H.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Zeker een ontspannende plek voor de wintermaanden!

Sylvia G.

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

We waren het tweede keer in dit absolute droomappartement en zijn weer enthousiast geweest. Als het weer niet meewerkt, geniet je van een saunadag en als de zon schijnt, verheug je je over een lichte woning die aan geen wensen te kort doet. Van Pelzerhaken uit is het niet ver naar Lübeck. Een geweldige stad die het bezoeken waard is. In november is het vrij rustig in Pelzerhaken, maar net die rust bevalt ons zeer. We kunnen dit appartement zonder enige beperking aanraden.

Stefanie R.

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Een droomvakantie op een droomlocatie. Pelzerhaken is een heel mooi stukje aarde en met de accommodatie "Südkap" wordt het een droomvakantie. Geweldige locatie, geweldige appartementen, hoogwaardige uitrusting, adembenemend uitzicht! Absoluut de moeite waard om te bezoeken, we komen zeker terug!

Elisa F.

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Droomachtige locatie Bedden zoals in een sprookje Vriendelijk contact Altijd graag weer!!!

Jens L.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Zeker aan te raden, iedereen was tevreden en we hadden een mooie tijd!!

Anja B.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

We hadden een heel mooie tijd - het uitzicht is prachtig. We komen graag terug.

Robin W.

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Een droomappartement aan een prachtig stukje van de Oostzee. Perfecte gezinsvakantie bij elk weer met veel mogelijkheden.

Sabine F.

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Het appartement is echt geweldig, een prachtige uitzicht! We hebben ons erg comfortabel gevoeld in het appartement!

Marlies F.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

In dit appartement met uitzicht op de Oostzee, dat is een droom. Bij het reserveren en het contact ter plaatse, beter kan het niet. We komen terug.

Norbert T.

4,0
4 4 4 4 4
Toon Duits

Dromerige uitzicht over de Lübecker Baai.

Petra R.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Het appartement is erg mooi en super gelegen. We zullen terugkomen.

Christa K.

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Een echt geweldig appartement, alles zeer verzorgd en comfortabel. Het dakterras is op elk moment van de dag een prachtige plek.

Hans Otto K.

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Het was een aangenaam en ontspannen verblijf in Südkap G-07.

Claudia R.

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

We hadden een super mooie vakantie. Het appartement is een droom met een prachtig uitzicht op de Oostzee. We komen zeker terug :)

Mascha H.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Zeker een ontspannende plek voor de wintermaanden!

Silvio S.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Lieve Südkap Team! We hebben de 5 dagen echt genoten. Het heeft ons aan niets ontbroken en we zouden ons altijd weer voor een van jullie appartementen kiezen. Het uitzicht is gewoon onbetaalbaar. We komen zeker terug. Hartelijk dank dat jullie er zijn. Groetjes

Sylvia G.

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

We waren het tweede keer in dit absolute droomappartement en waren weer enthousiast. Als het weer niet meewerkt, geniet je van een saunadag en schijnt de zon, dan geniet je van een lichtovergoten appartement dat aan geen enkele wens tekortschiet. Vanaf Pelzerhaken is het niet ver naar Lübeck. Een geweldige stad die het waard is om te bezoeken. In november is het vrij rustig in Pelzerhaken, maar precies die rust bevalt ons heel goed. We kunnen dit appartement van harte aanbevelen.

Stefanie R.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Een droomvakantie op een droomlocatie. Pelzerhaken is een heel mooi plekje op aarde en met de accommodatie "Südkap" wordt het een droomvakantie. Geweldige locatie, geweldige appartementen, hoogwaardige inrichting, adembenemend uitzicht! Absoluut een reis waard, we komen zeker terug!

Till C.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Een prachtige accommodatie met uitstekende voorzieningen, een adembenemend uitzicht, een open haard om te verblijven, een sauna om te ontspannen en een mooie sfeer. We zouden jederzeit weer gaan en hebben ook direct naar een nieuwe beschikbare datum gekeken.

Elisa F.

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Droomachtige locatie Bedden als in een sprookje Vriendelijke contact Altijd weer graag!!!

Anne K.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Het appartement is gewoon geweldig. De locatie is top en het uitzicht is fenomenaal. We hebben hier een geweldige tijd gehad.

Jens L.

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Zeker aan te raden, iedereen was tevreden en we hadden een mooie tijd!!

Marina S.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

We hebben ons vanaf het eerste moment supergoed gevoeld. Alles was zoals beschreven en zeer hoogwaardig uitgerust. Helaas was onze vakantie na een zonnige week ten einde, maar we komen zeker terug.

Burkhard S.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Na bijna 6 uur reizen kwamen we aan in Pelzerhaken. Bij de Dünenweg afgebogen verraste ons de architectonisch interessant aangelegde en verzorgde vakantieplaats aan het "Südkap". Zeer vriendelijk en attent werden we verwelkomd door de dames aan de receptie en kregen we informatie over ons verblijf, het penthouse G-07. Op de begane grond reden we naar de garage. Van de auto waren het maar een paar stappen naar de lift (geen bagage slepen!) en zo kwamen we op de 3e verdieping. De royale indeling van de ruimte en de vloerhoge glaspartijen werden alleen overtroffen door het fantastische vrije uitzicht op de Oostzee! De winterzon vulde de hele woning met licht. Het rondom lopende balkon nodigde uit tot verpozen bij een lichte bries. De indruk bij aankomst werd ook in de woning bevestigd: alles viel op door een absoluut professioneel concept. Gezelligheid gecombineerd met doordachte inrichting, bijvoorbeeld. met hoogwaardige elektrische apparaten in de volledig uitgeruste keuken, de aantrekkelijke keramieken in de twee ruime badkamers. De kasten in de slaapkamers en de gang verdienen echt hun naam. Ze bieden genoeg ruimte voor een groot gezin. De houthaard is het hoogtepunt in de woonkamer! Of hij ook "trekt"? Dankzij de nieuwste technologie levert hij met een druk op de knop de benodigde luchtstroom. Hij meldt zich zelfs wanneer hij nieuwe houtblokken nodig heeft! Overzichtelijk is ook de sauna-instelling: Aanzetten - temperatuur instellen - klaar. De opwarmtijd bedraagt ongeveer 30 minuten. Dan kan het beginnen: zweten van 65 tot 95 graden! De kachel en de sauna zijn geweldige dingen voor romantische avonden, de twee televisies blijven dan gewoon eens uit! De Oostzee in de Neustädter Baai biedt bij elk weer een prachtig uitzicht op de omliggende kusten en nodigt uit tot lange wandelingen. We hebben het geweldige penthouse en de gezonde Oostzee genoten en gaan na 2 weken goed uitgerust terug naar het Nederrijn. Annemarie en Burkhard uit Willich, februari 2018

Anja B.

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

We hadden een zeer mooie tijd - het uitzicht is geweldig. We komen graag terug.

Philipp G.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Super appartement, met topuitrusting! Enkel aan te raden! Droomachtig zeezicht! We komen terug!

Olaf P.

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

geweldig object, super locatie, zeer goed uitgerust, hoge woongenotfactor

Robin W.

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Een droomappartement op een prachtige plek aan de Oostzee. Perfecte gezinsvakantie bij elk weer met veel mogelijkheden.

Sabine F.

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Het appartement is echt geweldig, een prachtige uitzicht! We hebben ons erg op ons gemak gevoeld in het appartement!

Martina P.

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Een mooi appartement met een geweldig uitzicht op de Oostzee.

Jürgen V.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

. . . . van harte gefeliciteerd naar Pelzerhaken! . . . . een werkelijk geweldige vakantievoorziening aan de zuidelijke Oostzee! Wij verbleven in het appartement (G-07), een penthouse op de 3e verdieping, met direct en ongehinderd uitzicht op de Oostzee. Het appartement was werkelijk perfect en liefdevol ingericht. Met de romantische houtkachel en de gezellige sauna is dit appartement ook op onplezierige dagen een absolute genot! We zullen onze volgende vakantie aan de Oostzee zeker weer hier doorbrengen! Vriendelijke groeten uit Coesfeld

Jürgen V.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

.... gefeliciteerd met Pelzerhaken!
.... een werkelijk geweldig vakantieoord aan de zuidelijke Oostzee!
We verbleven in de flat (G-07), een penthouse flat op de 3e verdieping, met een direct en vrij uitzicht op de Oostzee.
De flat was werkelijk perfect en liefdevol ingericht.
Met de romantische open haard en de gezellige sauna is deze flat zelfs op oncomfortabele dagen een absoluut genot!
Wij zullen onze volgende vakantie aan de Oostzee zeker weer hier doorbrengen!
Veel groeten uit Coesfeld

Burkhard S.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Na een reis van bijna 6 uur kwamen we aan in Pelzerhaken. Bij het inrijden van de Dünenweg werden we verrast door het architectonisch interessante en verzorgde vakantiecomplex "Südkap". We werden zeer vriendelijk en attent begroet door de dames van de receptie en kregen informatie over onze accommodatie, het penthouse appartement G-07. We reden naar de garageplaats op de begane grond. Vanuit de auto was het slechts een paar stappen naar de lift (geen gesjouw met bagage!) en zo bereikten we de 3e verdieping.
De royale kamerindeling en de ramen van vloer tot plafond werden alleen overtroffen door het fantastische vrije uitzicht op de Oostzee! De winterzon overspoelde de hele flat. Het balkon rondom nodigde ons uit om te genieten van de lichte bries.
De indruk die we bij aankomst hadden, werd ook in het appartement bevestigd: alles was boeiend met een absoluut professioneel concept. Gezelligheid ging gepaard met een goed doordachte inrichting, bijvoorbeeld met hoogwaardige elektrische apparaten in de volledig uitgeruste keuken, het aantrekkelijke keramiek in de twee ruime badkamers. De kasten in de slaapkamers en in de gang doen hun naam alle eer aan. Ze bieden voldoende ruimte voor een groot gezin.
De kachel is het hoogtepunt in het woongedeelte! Trekt hij echt? Dankzij de nieuwste technologie zorgt hij met één druk op de knop voor de nodige trek. Hij laat zelfs weten wanneer hij nieuwe houtblokken nodig heeft!
Ook de sauna-instelling is eenvoudig te bedienen: display inschakelen - temperatuur instellen - klaar. De opwarmtijd bedraagt ongeveer 30 minuten. Dan is het tijd om te zweten van 65 tot 95 graden! Houtkachel en sauna zijn heerlijk voor romantische avonden, de twee tv's blijven gewoon uit!!!
De Oostzee in de Neustadt-baai biedt bij alle weersomstandigheden een prachtig uitzicht op de omliggende kusten en nodigt uit tot lange wandelingen. Wij hebben genoten van het geweldige penthouse en de gezonde Oostzee en zullen na 2 weken goed uitgerust terugkeren naar de Nederrijn.
Annemarie en Burkhard uit Willich, februari 2018

Till C.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Een prachtige accommodatie met uitstekende faciliteiten, een adembenemend uitzicht, een open haard om bij te vertoeven, een sauna om in te ontspannen en een heerlijke sfeer.
We zouden altijd teruggaan en hebben ook een nieuwe vrije datum gezocht.

Marina S.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

We voelden ons super comfortabel vanaf de eerste minuut. Alles was zoals beschreven en zeer goed uitgerust. Helaas was onze vakantie voorbij na een zonnige week, maar we komen zeker terug.

Hans-Bernd und Sylvia G.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

De flat is een droom en we vonden het geweldig. De nabijheid van het strand en het uitzicht op zee is prachtig. We konden perfect ontspannen tijdens de week. We hebben al geboekt voor volgend jaar en kijken er nu al naar uit. :))

Stefanie R.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Een droomvakantie op een droomlocatie.
Pelzerhaken is een hele plek en met de accommodatie "Südkap" wordt het een droomvakantie.
Geweldige locatie, geweldige appartementen, hoogwaardige inrichting, adembenemend uitzicht!
Zeker een bezoek waard, wij komen zeker terug!

Sylvia G.

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Dit was de tweede keer dat we in deze absolute droomflat verbleven en we waren opnieuw verrukt. Als het weer niet meewerkt, kunt u genieten van een dagje sauna en als de zon schijnt, zult u blij zijn met een lichte flat die niets te wensen overlaat. Vanaf Pelzerhaken is het niet ver naar Lübeck. Een geweldige stad die een bezoek waard is.
In november is het vrij rustig in Pelzerhaken, maar die rust bevalt ons uitstekend.
Wij kunnen deze flat zonder voorbehoud aanbevelen.

Michaela J.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Helaas is er geen overtreffende trap voor "fantastisch" - tenzij de overtreffende trap flat G07 is! Het appartement is zeer goed onderhouden en schoon, het heeft een fantastisch uitzicht en is zeer modern uitgerust. We voelden ons zeer comfortabel en zullen zeker terugkomen. Hartelijk dank voor deze geweldige ervaring.

Silvio S.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Beste Zuidkaap Team!
We hebben echt genoten van de 5 dagen. We hebben niets gemist en zouden altijd weer voor een van jullie appartementen kiezen. Het uitzicht is gewoonweg onbetaalbaar. We komen zeker terug.
Hartelijk dank dat jullie bestaan. Met vriendelijke groet

Mike H.

4,7
4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

We hadden een heerlijke vakantie in een prachtige flat met een gigantisch uitzicht. De flat was zeer schoon en goed uitgerust. Het ontbrak ons aan niets en we voelden ons vanaf de eerste minuut op ons gemak. We komen zeker nog eens terug.

Viktoria P.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

We brachten een korte vakantie door in de flat en het heeft ons aan niets ontbroken. Het was gemakkelijk om van de ondergrondse parkeergarage naar boven te komen met de lift, en zodra je door de deur loopt kun je genieten van het prachtige uitzicht op de zee en ben je betoverd. De ligging van de flat is onovertroffen. Direct aan de strandpromenade, het is slechts een paar stappen naar de zee en het kleine centrum van Pelzerhaken. De uitrusting is van zeer hoge kwaliteit en laat eigenlijk niets te wensen over, tot en met de tafelgrill was alles aanwezig. We vonden een grote selectie van geurende oliën om te ontspannen in onze eigen sauna. Badjassen en voldoende handdoeken waren ook in de flat. We hebben zelden zo'n hoogwaardige vakantiewoning gehad. We komen graag terug en kijken uit naar de volgende keer.


Contactpersoon


meer informatie

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Objectnummer: 405051

Laatst bijgewerkt: 13.05.2025

Advertentie online sinds: 2 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/405051.htm


«Vakantieappartement Gezinsvakantie Neustadt in Holstein» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 50 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat