Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Vakantieappartement Gezinsvakantie Gollwitz

Max.  4   gasten
42m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers (+1)
1  Badkamer
Max. 4  gasten
42m²
1 Slaapkamers (+1)
10% 11.05 tot 31.05.2025
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
tot 10% Korting 11.05 tot 31.05.2025
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online



Slaapplaatsen

Slaapkamers
Tweepersoonsbed
Woonkamer
Tweepersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon
Kinderbed Kinderbed
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.4 kilometer

0.4 kilometer

Supermarkt 2 kilometer

2 kilometer

Stadscentrum 17 kilometer

17 kilometer

Station 17 kilometer

17 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Zwemmen
Wandelen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


7 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,5 van 5
4.5 Inrichting
4.5 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.5 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Mike H.

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

In totaal een mooi appartement, schoon en modern ingericht. Alleen kleine verbeterpunten - ovenhandschoenen en keukenweegschaal aanvullen - de snijmessen zijn bot - er ontbreken voldoende kleine metalen lepels - dat er geen internet (zowel WLAN als LAN aan de tv) is, is niet meer van deze tijd - de ramen van de vakantiewoning en de entree- en gangruimte hadden eens schoongemaakt kunnen/moeten worden.

Fabian H.

4,8
4.8 4.8 4.8 4.8 4.8
Toon Duits

Van de accommodatie en de service (vriendelijk en behulpzaam) ben ik simpelweg enthousiast. Enige opmerking, ik heb geen aanwijzing gevonden in de boekingsdocumenten dat de sleutel in het hoofdkantoor opgehaald moet worden en niet ter plaatse wordt overhandigd - op de foto's leek het object op een hotel met receptie. Maar alles is prima verlopen. Men had het nog een paar weken langer kunnen "volhouden". Aanbevelenswaardig.

Stephan K.

4,0
4 4 4 4 4
Toon Duits

Ik was tevreden en heb mezelf een paar mooie dagen gegeven en kom graag weer terug.

Annette K.

4,0
4 4 4 4 4
Toon Duits

Het appartement is goed uitgerust, (de kasten vol met ongebruikte dekens), badkamer en keuken zijn aantrekkelijk ingericht. In de keuken vindt men alles wat men nodig heeft. De steile trap naar de slaapkamer moet voorzichtig worden beklommen, allemaal een kwestie van gewenning. Op het balkon schijnt 's ochtends en 's avonds de zon en met uitzicht op de vijver, bomen en velden. Wat echt geweldig zou zijn: horren voor de ramen. Er waren op dit moment erg veel muggen, dus moesten de ramen 's avonds en 's nachts helaas gesloten blijven, wat ervoor zorgde dat de kamers onder het dak behoorlijk warm werden. Er is geen wifi beschikbaar, maar de naburige appartementen hebben wel wifi. Het openbare wifi-netwerk in Kirchdorf biedt beperkte internettoegang. De mogelijkheid om een elektrische auto op te laden is erg beperkt. Gollwitz ligt op een prachtige locatie, met geweldige wandelmogelijkheden door de velden, het bos en langs het natuurstrand. Zeer ontspannend (ondanks de bouwplaats waar we van tevoren op gewezen werden) en echt aanbevolen als je van de natuur wilt genieten.

Ralf H.

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

negatief: De steile trap is alleen geschikt voor kinderen en niet voor ouderen. Het appartement is slechts geschikt voor 2 personen. positief: De badkamer is top, we hebben nog nooit zo'n grote douche gehad, geweldig, krijgt van mij een 1+. positief: De keuken met de uitrusting is erg goed. Mooi servies, alles is aanwezig wat je nodig hebt. Suggestie: Sleuteloverdracht ter plaatse zou beter zijn, niet in het donkere bos, is verwarrend.

Ralf H.

4,6
4.6 4.6 4.6 4.6 4.6
Toon Duits

negatief: De steile trap is alleen geschikt voor kinderen, niet voor ouderen. De flat is alleen geschikt voor 2 personen.
positief: De badkamer is top, heb nog nooit een douche gehad voor lange mensen, geweldig, b krijgt van mij een 1plus.
positief:De keuken met de apparatuur is zeer goed. Mooi servies, alles wat je nodig hebt is er.
Suggestie: Sleuteloverdracht zou beter ter plaatse zijn, niet in het zwarte bosje, is verwarrend.

Katrin L.

5,0
5 5 5 5 5
Toon Duits

Alles is up to date, de badkamer is erg mooi. Een klein minpuntje is de trap, die een groot risico op ongelukken inhoudt. Het is volledig ongeschikt voor ouderen en kinderen. Dit moet worden opgenomen in de beschrijving van de accommodatie.


Contactpersoon

Bedrijf PAS GMBH Ferieinwohnungen
Mevr.

Mevr.

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 409191

Laatst bijgewerkt: 11.05.2025

Advertentie online sinds: 2 Jaren, 7 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/409191.htm


«Vakantieappartement Gezinsvakantie Gollwitz» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 7 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
tot 10% Korting 11.05 tot 31.05.2025
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat