Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Villa met privézwembad vlakbij het strand

Max.  10   gasten
300m²  Woonoppervlakte
5 Slaapkamers
5  Badkamer
Max. 10  gasten
300m²
5 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 2 Jaren online



Beschrijving

Parterre: (ingang(buitenom bereikbaar), woonkeuken(kookplaat, kokend waterkraan, broodrooster, afzuigkap, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(flatscreen), eettafel, open haard, zithoek), wasruimte(wasmachine, strijkplank, strijkijzer), verwarming, airconditioning, terras(privé), terras(privé))

Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, bad met douche, wastafel, toilet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet, bidet), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), verwarming, airconditioning)

Op de 2e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. onderschuifbed, wastafel, toilet), verwarming, airconditioning, dakterras)

Souterrain: (garage(buitenom bereikbaar))

tuindeuren, patio, terras, tuinmeubilair, parking lot(public), parasol, zwembad(privé, buiten, geopend van Jan t/m Dec), hangmat, hangmat, hangmat, hangmat, hangmat, hangmat

Deze heerlijke villa met zwembad heeft een geweldige ligging nabij de golfbaan en het strand aan zee. Het is bijzonder geschikt voor zonvakanties met familie of vrienden.

Het strand ligt op slechts 200 m lopen van de villa en je kunt er de dagen luierend in de zon spenderen. Los Moriscos Club de Golf ligt op steenworp afstand van de woning en je kunt in de regio ontzettend goed wandelen, watersporten en snorkelen. Bovendien zijn er tal van gezellige restaurants voor een onvergetelijke avond uit eten.

De vakantiewoning aan de Spaanse Costa Tropical beschikt over een fijn terras en een goed uitgeruste keuken. Je kunt lekker tot rust komen in de hangmat na een verkoelende duik in het eigen buitenzwembad. De slaapkamers zijn allemaal voorzien van hun eigen badkamer.
Licentie- of registratienummer: VFT/GR/07163

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Garage
Tuin
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 5

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine
WiFi
Strijkijzer
Strijkplank
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 10

5 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.2 kilometer

0.2 kilometer

Restaurant 0.35 kilometer

0.35 kilometer

Luchthaven 78 kilometer Aeropuerto de F.G.L. Granada-Jaén (GRX)

78 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Vissen

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 11:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: U dient een credit card nummer achter te laten als borg..
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 2; gratis. De huurder dient zorg te dragen voor de netheid van de vakantiewoning/tuin.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


meer informatie:

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


20 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,1 van 5
4.1 Inrichting
4.1 Prijs / kwaliteit
4.1 Service
4.1 Ligging
4.1 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Marx-Görmar

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Duits

Het zwembad is een hele sfeer, Ik hield ervan om hier na dagen op het strand te ontspannen, Bovendien was de gastheer super aardig en maakte alles eenvoudig, Ik kom zeker terug!

Boxall

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Engels

Ruim en goed uitgerust, bood de villa een ontspannende retraite. Genoten avonden op het terras en gemakkelijke toegang tot nabijgelegen restaurants zoals Bocabeach.

Puypalat

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

We zijn net terug van een week in Villa Playa & Golf III en het was geweldig. Het zwembad was een redder in de hitte, en we hebben het grootste deel van onze dagen daar doorgebracht. De keuken was goed uitgerust, dus we hebben een paar maaltijden gekookt en deze op het terras genoten. De restaurants in de buurt waren ook leuk, vooral Bocabeach - uitstekende zeevruchten! Het enige nadeel was dat de WiFi soms een beetje onbetrouwbaar was.

Bonnet

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

Fantastische villa met privézwembad, Op enkele stappen van Playa Motril, perfect voor dagen op het strand

Perrachon

4,1
4.1 4.1 4.1 4.1 4.1
Toon Frans

De locatie van de golfbaan was uitstekend, met volop ruimte en buitenruimte.

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 417434

Laatst bijgewerkt: 08.09.2025

Advertentie online sinds: 2 Jaren, 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/417434.htm


«Villa met privézwembad vlakbij het strand» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 20 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit