Terug
Zoeken

Metsola

Max.  4  personen
96m²
2 Slaapkamers (+3)
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

Fantastische ligging

88.89% Aanbeveling

138 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 15 Jaren online


Beschrijving

Blokhut gebouwd van rondhout met sauna en gemetselde open haard. Het huis ligt op een groot, mooi natuurterrein met hoge bomen, waar u de mogelijkheid heeft om jeu de boules, badminton te spelen. Het huis ligt in een rustige omgeving. Slechts 350 meter naar het kindvriendelijke badstrand. Vanaf het strand heeft u uitzicht op de Storebælts-brug.

Het huis heeft een nieuwe keuken, barbecue en tuinmeubelen. De woonkamer is nieuw en u vindt een open haard en een warmtepomp /AC vloerverwarming in de slaapkamer, en in de badkamer. Verschillende plaatsen om te verblijven in de 1200m2 grote en ongestoorde tuin. 3 fietsen (+ 4 kinderfietsen, 2-14 jaar) staan gratis ter beschikking. 250 m. naar de goede supermarkt. TV (Duitse zenders), DVD, CD, gratis internet (Wi-Fi).

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Eenpersoonsbed
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed
Woonkamer 1
Eenpersoonsbed
Woonkamer 2
Eenpersoonsbed
Woonkeuken
Eenpersoonsbed

Kamers en inrichting

Huisdieren in overleg Huisdieren in overleg
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Sauna Sauna
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.3 kilometer

Supermarkt 0.3 kilometer

Restaurant 6 kilometer

Luchthaven 100 kilometer

Station 10 kilometer

Snelweg-afrit 6 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Paardrijden in Vemmelev (6 km).
Vikingburcht Trellenborg (6 km) heeft opgravingen, tentoonstellingen en evenementen.
Op de Suså (ca. 20 km) kanotochten door het landschap van Mitseeland, met de mogelijkheid om onderweg te picknicken.
Als u met de auto of op de fiets het charmante pad langs de kust volgt, komt u langs verschillende badstranden aan de westkust van Zeeland. Op Stillingstrand, ongeveer 8 km ten noorden van Næsby Strand, ligt het beste 'blauwe vlag'-strand van Sjælland, met diverse restaurants, cafés, netten voor beachvolleybal enz.
Iets verder naar het noorden is een groot bos met wandelpaden.
Slagelse, een levendige handelsstad, ligt op slechts 9 km afstand
Slagelse Meer Turistbureau: zoek
Excursies naar het pretpark Bon-Bon-Land, kanoën op de rivier Suså, bezoeken aan de tuinen van Birkegård en het Vikingkasteel Trelleborg zijn mogelijk
Vanuit Slagelse vertrekt een 48 km lange wandel- en fietsroute "Fodsporet" ("Voetpad"). Zoeken: (met een Duitse beschrijving).
Zie ook: bezoek-vestsjaelland - (alleen in het Deens)


Recreatiemogelijkheden

Fietsen
Kanoën
Zwemmen

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder

Borg: € 120
Resterend bedrag: 4 weken voor aankomst

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Prijs: De huurprijs is inclusief water, fietsen en Wi-Fi. Elektriciteit, hout, beddengoed en handdoeken zijn niet inbegrepen. De borg van € 120, moet worden betaald bij de reservering (wordt onmiddellijk na afloop van de huurperiode terugbetaald - met aftrek van het verbruik). De huur moet uiterlijk 4 weken voor het begin van de huurperiode worden betaald.
Terugtrekking van de huurder uit het contract:
Tot 4 weken voor aanvang van de huurperiode: volledige terugbetaling, inclusief borg
Tot 1 week voor aanvang van de huurperiode: 50% restitutie, inclusief borg
De borgsom minus het verbruik (elektriciteit + hout) wordt binnen een week na afloop van de huurperiode terugbetaald. Elektriciteit: 5,00 Dkr/kW; hout: ongeveer 50,- Dkr/koperboiler; handdoeken en beddengoed: 12 €/persoon.
Voor 2 weken een korting (10%).

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 30 dagen voor de aankomstdatum.


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 15-10-2026


18 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,5 van 5
4.5 Inrichting
4.6 Prijs / kwaliteit
4.6 Service
4.8 Ligging
3.2 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Augustus 2026

Andrea P. uit Halle-Saale

2,8 3 2 3 5 1
Toon Duits

Mooie tuin, zeer gebrekkige schoonmaak

De locatie was top, met een zeer mooie tuin. Ook van buiten maakte het Fehs een sfeervolle indruk, zo stelden we ons een Deens blokhuis voor. Tegen 18 uur arriveerden we. Binnen was alles op het eerste gezicht gezellig, het rook naar hout. Nadat we onze bagage hadden uitgeladen, merkten we de niet schoongemaakte keuken op, een volle filterzak in de koffiemachine was nog het minste. Alle oppervlakken, ook pannen en u. Pannen waren vet / plakkerig, we maakten eerst de oppervlakken schoon, gebruikten slechts één pan. In de kasten open voedingsmiddelen zoals havermout, pasta, meel enz., we gebruikten niets daarvan. De volgende schok kregen we in de douche (deze wordt niet op de foto's getoond, nu wisten we waarom). We hadden een zeer kleine ruimte vermoed, dat zou niet dramatisch zijn. Deze donkere tegels, de mengkraan waren ongeveer 30 jaar oud en alles was verkalkt, de voegen donker verkleurd. In de kasten douchbadaccessoires en zeepresten van andere vakantiegangers. De geboekte handdoeken en beddengoed ontbraken, na een telefoontje bracht de verhuurster dit onmiddellijk, ze was aardig en vriendelijk. Vanwege de taalbarrière en ook om een ruzie laat op de avond te vermijden, zeiden we niets over de geconstateerde gebreken. Strijkijzer defect, ik verbrandde een blouse. De vaatwasser werkt, maar binnen zijn enkele houdstangen afgebroken en verroest. Van de vele fietsen was er één bruikbaar, de anderen niet, roestig, kapotte zadels, vies, enz. De reservesleutel voor het huis was er niet, de kamer was zeer rommelig. De terrassendeur ging niet open. Aan de jaloezieën ontbreken de draaistangen. Van de ramen konden er maar 3 kleine geopend worden. Vuil achter de kleine badkamerverwarming. Aan de toaster ontbrak het broodrooster. Magnetron aan de buitenkant vies, verder niet gebruikt. De sauna gebruikten we niet. Voor de ene week hebben we ons geregeld, waren veel onderweg. Maar hier zou "vakantiehuisverhuur" dringend om oplossing moeten vragen. (Foto's aanwezig)

Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

Antwoord van Mevr. H. Skaerbak:

Dankeschön für die gründliche Bewertung. Wir verden alles mit unserer Putzfrau sorgfältig lesen und die Fehlen, wenn möglich, korrigieren. Wir laden uns trösten, dass über 90 % von unsere Gäste nicht die negative Eindruck teilen.

Juli 2026

Susanne L. uit Bonn

2,4 3 3 1 4 1
Toon Duits

Mooie locatie, helaas zeer gebrekkige schoonmaak

Bij aankomst waren we eerst enthousiast over de prachtige tuin. Deze goede indruk was echter snel voorbij toen we het huis binnenkwamen. De keuken was erg vuil en plakkerig, in de hoek lag een volle vuilniszak, op de vloer pizza. Het toilet vertoonde ook gebruikssporen. Na een lange reis hebben we eerst schoongemaakt. Helaas werd onze klacht afgedaan met de mededeling dat dit nog nooit was voorgekomen, ondanks de door ons doorgestuurde foto's. Het is een gezellig huis op een absoluut rustige locatie, jammer. . . . . .

Antwoord van Mevr. H. Skaerbak:

Vielen Danken für Ihre Rückmeldung. Meine Putzfrau und ich sind uns einig, dass ein unzufriedener Gast bereits einer zu viel ist.

Während wir die Kontrolle der Reinigung verstärken werden, hoffen wir, dass Sie Ihren Aufenthalt in unserem Haus in jedem Fall genossen haben.
Von die Küchenprobleme bis Spülen der Toilette gibt es jo mindestens 95% übrig von Ihrer Zeit zum Ferienhaus zu geniessen.
Wir nehmen diese Probleme natürlich ernsthaft, obwohl wir sie seit 12 Jahre nie zuvor präsentiert haben.

Mit herzlichen Grüßen

Juni 2026

Kevin R. uit Wolfsburg

4,8 5 5 5 5 4
Toon Duits

Gewoon lekker voelen

Een onvoorwaardelijk aan te bevelen vakantiehuis. We waren met twee personen en een hond voor vier nachten hier. Het huis is echt van grote klasse. Geweldig ingedeeld, met verschillende ruimtes zoals woonkamer, keuken, slaapkamer en badkamer. Meerdere terrassen zijn beschikbaar evenals een super mooie sauna. De tuin is ook heel groot. Van geen enkele kant kan er door de buren op het terrein gekeken worden. Wat ik als een groot voordeel beschouw, is dat ik niet constant bang hoef te zijn om bekeken te worden. De kleine extra's, zoals fietsen, een hangmat, een barbecue, enz., maken het geheel compleet. Het is ongeveer 10 minuten lopen naar het strand en de supermarkt. We komen terug...

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie

Augustus 2025

Sarah F. uit Trossingen

4,8 5 5 5 5 4
Toon Duits

Droomachtige accommodatie met hond

Het is echt een droomvakantiehuis, waar je je vanaf het eerste moment welkom voelt, inclusief hond! Lichtovergoten, open woon- en eetruimte, goed uitgeruste keuken, kleine maar voldoende badkamer, prachtige buitenruimte (meerdere terrassen), die grotendeels omheind of begroeid is. Zeer verzorgde tuin, waar mijn hond zich geweldig heeft gevoeld. Geweldige sauna voor 's avonds. Wonderlijke verhuurster! Zeer aan te raden!

Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Single-vakantie

Augustus 2024

Martin G. uit Strausberg

5,0 5 5 5 5 5
Toon Duits

Onze eerste vakantie. Het was prachtig.

We zijn na een lange reis aangekomen bij prachtig weer en voelden ons meteen thuis. De kinderen renden gelijk over het grote tuinperceel. Het is afgebakend door veel struiken en bomen en ligt erg rustig.

Het vakantiehuis is erg rustiek en eenvoudig maar knus.
Alles is er wat je nodig hebt. Zonder te veel franje.
Ter verwelkoming heeft Helli (verhuurster) een erg lekkere aardbeientaart in de koelkast gezet. Hervor te stellen is ook de aangename en altijd behulpzame communicatie met Helli.

Het gebied en vooral het nabijgelegen strand zijn erg mooi en nauwelijks bezocht. Je hebt een geweldig uitzicht op de zee en de indrukwekkende Storebelt-brug.

Op Seeland zelf is er veel te ontdekken. Vermeldenswaard zijn onder andere de Vikingplaats Trelleborg, het Labyrintpark Kalvehave, het Viking Scheepvaartmuseum in Roskilde en de Røsnæs vuurtoren in Kalundborg.
Er is nog veel meer. Er zijn ook voldoende winkelmogelijkheden in de omgeving.

De mensen zijn vriendelijk en het weer is zeer aangenaam. Veel zon, wind en een beetje regen. Nooit te warm.

Al met al geweldige 2 weken in de mooie Deens. Helaas te kort.

Graag weer! !

Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie

meer weergeven

Contact

Mevr. H. Skaerbak

Mevr. H. Skaerbak

Gastvrouw sinds: 19-05-2011

Contacttalen: Engels, deutsch, (schriftlich), dänisch, finnisch

Advertentienummer: 42268

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

+ 4641579933

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 42268

Laatst bijgewerkt: 23.10.2026

Advertentie online sinds: 15 Jaren, 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/42268.htm


«Metsola» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 18 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat