Chic appartement aan het park
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
Beschrijving
Tussenetage: (stapelbed of 2x1 pers. bedden)
woonkamer(2-pers. slaapbank, TV), kitchenette(kookplaat(keramisch), magnetron, afwasmachine, koelkast), badkamer(bad met douche, toilet), balkon of terras, tuinmeubilair
Dit appartement ligt in de residentie Valentin Plage en is een ideaal adres voor een geslaagde zomervakantie in de zogenaamde ''Côte Sauvage'' bij de baai van La Baule. Het kleine, afgesloten en groene domein (2 ha) bestaat uit een monumentaal hoofdgebouw en drie bijgebouwen (zonder lift).
Het appartement ligt op de begane grond of op de eerste verdieping (parkkant) en is netjes ingericht. De woonkamer beschikt over een 2-pers. slaapbank en een TV. De kitchenette is volledig uitgerust met onder andere een afwasmachine. Daarnaast heeft het appartement een tussenverdieping met een 2-pers. bed of een stapelbed en een badkamer met ligbad en toilet.
Buiten vindt u een terras of balkon met tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid voor uw auto in op de algemene parkeerplaats.
In Résidence Valentin Plage kunt u diverse fijne appartementen boeken voor vier tot acht personen.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
88 kilometer
1.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 09-12-2025
11 Beoordelingen
Totale beoordeling
Springer
Prachtig vakantiehuis met een charmante sfeer, De kitchenette maakte het bereiden van maaltijden gemakkelijk, en de woonkamer was zeer comfortabel.
Torres
Geweldige plek aan zee! Schoon, comfortabel en zeer gezellig, Ik zou het zeker aanbevelen.
Coppens
Gezellig appartement met alles wat nodig is voor een ontspannen verblijf, Het nabijgelegen strand was een hoogtepunt
Van Diest
Zeer leuk appartement met een geweldige sfeer! Het voelde als een thuis ver van huis, De gastheren waren gastvrij en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden, Badkuip was een leuke bonus na lange dagen verkennen
Cuevas Calderón
Een over het algemeen charmant verblijf! Het appartement was schoon en had alles wat we nodig hadden. De locatie was perfect om de Côte Sauvage te verkennen. Soms een beetje luidruchtig door de nabijgelegen wegen, maar dat deed niet veel af aan ons plezier.
Józefiak
Ik kan niet genoeg zeggen over hoe mooi dit vakantiehuis is. Het was prachtig ingericht en heel schoon. De keuken had alles wat we nodig hadden om maaltijden te bereiden, en de woonkamer was gezellig voor familievonden. Ik raad het van harte aan voor een gezinsuitje!
Cornille
We hebben een geweldige verblijf gehad! Het appartement was ruim genoeg voor ons gezin van vier personen, en de omgeving was rustig en prachtig. De gastheren waren vriendelijk en behulpzaam, wat bijdroeg aan onze positieve ervaring.
Kossiski
Een rustige, ontspannende plek om te ontsnappen aan de drukte. De indeling van het appartement was perfect voor onze familie en bood voldoende ruimte voor iedereen. Het tuingebied was heerlijk voor de kinderen om te spelen. We komen zeker terug!
Möllmann
Ruim en ontspannen, hield van de sfeer van het appartement, alles wat nodig is in de keukenhoek, en het tweepersoonsbed was comfortabel, perfect voor een groepsvakantie, ik ben laag-key verliefd op de omgeving, zoveel natuur en rust.
Rumpf
Dit appartement bood een mooie terugtrekplek. Het was goed ingericht en schoon, met een leuk klein keukentje. We waardeerden de nabijheid van het strand en lokale attracties. Alleen een vriendelijke opmerking: het ontbreken van een lift kan voor sommige gasten een uitdaging zijn.
Guest
Customer guestbook entry
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Pays de la Loire
Vakantie-ideeën: Zwembad
Advertentienummer: 426052
Laatst bijgewerkt: 13.12.2025
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 9 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/426052.htm
«Chic appartement aan het park» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 11 gegeven Beoordelingen.
en commissies