Appartement in Houthalen Oost met zwembad
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 2 Jaren online
Beschrijving
Parterre: (ingang, open keuken(kookplaat(keramisch), afzuigkap, koffiezetapparaat(pads), koffiezetapparaat, oven, combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, ledikant), badkamer(douche, wastafel, toilet), toilet(wastafel, toilet))
verwarming, terras, tuin, tuinmeubilair, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmd, verwarmbaar, geopend van 1/2 Jun t/m 1/2 Sep), Schommel
Dit gelijkvloers appartement voor een gezin of een koppel van 2 personen beschikt over 2 terrassen en is gelegen in de groene long van Vlaanderen, een paradijs voor wandelaars en fietsers. Er zijn diverse wandelroutes in en rond het domein. Fietsknooppunt 74 bevindt zich bij de ingang van het park. Er is van alles te doen, zoals een prachtige speeltuin met beachvolleybal, diverse speeltoestellen en in de zomermaanden (van 15 juni tot 15 september) kunt u naar hartenlust gebruikmaken van het verwarmde buitenzwembad.
Domein Hengelhoef ligt in Park Midden-Limburg, op nog geen 500 meter van afrit 30 van de E314. Een goede uitvalsbasis voor een onvergetelijk bezoek aan de meest authentieke dorpjes van België, Nederland of Duitsland, zoals Hasselt, Genk, Bokrijk, Valkenburg, Roermond, Maastricht, maar vergeet ook zeker een uitstapje naar Aken en Düsseldorf niet. Bioscoopliefhebbers kunnen terecht in Kinepolis Hasselt, waar ook Plopsaland indoor gevestigd is. Voor autosportliefhebbers is het circuit van Zolder vlakbij. U kunt wandelen/fietsen op Domein Hengelhoef met zijn vlonders en bomenpad, of in Nationaal Park Hoge Kempen met het blotevoetenpad of de Tenhaagdoornheide, rijk aan landduinen, plassen, vennen, bossen en heide. Op 500 meter loopafstand ligt een subtropisch zwembad waar u het hele jaar door kunt zwemmen, wel betaalt u hiervoor entree. De kleintjes kunnen zich uitleven in de indoorspeeltuin.
In de open keuken kunt u heerlijke maaltijden bereiden en deze samen nuttigen in de eetkamer. De slaapkamers zijn netjes en opgeruimd en zorgen voor een rustige nachtrust. Er is ook parkeergelegenheid.
Let op: Het zwembad is geopend van 16 mei 2025 tot en met 15 september 2025.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Stadscentrum 8.5 kilometer
8.5 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 16-06-2025
23 Beoordelingen
Totale beoordeling
Vandenbroucke
Hughes
Rio ***
Halicki
Domaszewicz
Bartoli
Giracasa
Marin Andres
Ideaal voor een rustig uitje. Het uitzicht op de tuin is prettig en de WiFi is prima voor wie verbonden wil blijven. Dicht bij de wandelpaden van Hengelhoef, die je gemakkelijk kunt verkennen. Ik kan niet wachten om terug te keren!
R,G
BARRIGA CHAMORRO
Gerrit Beers
Hallo, ik snap ECHT NIET (misschien voor het park dat is mooi!) aword 2024 het is uitgewoond en verouderd. Plakband is letterlijk en figuurlijk een oplap middel. Het huisje appartemet is dan ook denken wij van de jaren 70/80 en niet geupdate. Met plakband en wat verf hier en daar wat bij gewerkt. Prijs kan maar ja... update is wel van toepassing.
Almezail
Schone en comfortabele accommodatie met een prachtig uitzicht op de tuin, We waardeerden de gratis parkeergelegenheid en de gemakkelijke toegang tot fietspaden, Het appartement was gezellig maar niet te fancy, wat ons prima uitkwam, Een solide keuze voor een gezinsreis!
Janovicova
De locatie in het park en de vooraf gegeven instructies
Krishna
Het appartement is netjes en goed ingericht, Er is een beetje geluid van de snelweg, maar het beïnvloedt het interieur niet, De huiseigenaar was uiterst vriendelijk en behulpzaam met alles, Ik raad het ten zeerste aan
Havermans
Dit appartement is een juweeltje! De twee terrassen waren perfect voor ochtendkoffies en avondgesprekken, en we waardeerden de goed uitgeruste keuken. De kinderen hadden veel plezier op de speeltuin, en we genoten van wandelingen in het prachtige Nationaal Park Hoge Kempen. Sterk aanbevolen voor iedereen die op zoek is naar een rustige ontsnapping!
Danisi
Prachtige accommodatie, ik kom graag terug
Martine Willemen
De studio was niet groot maar wel praktisch, gelegen in een mooi , rustig park. Goed voor gezinnen met kinderen... We werden vriendelijk ontvangen
Martine Willemen
De studio was niet groot maar wel praktisch, gelegen in een mooi , rustig park. Goed voor gezinnen met kinderen... We werden vriendelijk ontvangen
Danisi
Prachtige accommodatie, ik kom graag terug.
Danisi
Prachtig verblijf, ik kom graag terug.
Martine Willemen
De studio was niet groot maar wel praktisch, gelegen in een mooi , rustig park. Goed voor gezinnen met kinderen... We werden vriendelijk ontvangen
Martine Willemen
De studio was niet groot maar wel praktisch, gelegen in een mooi , rustig park. Goed voor gezinnen met kinderen... We werden vriendelijk ontvangen
Martine Willemen
De studio was niet groot maar wel praktisch, gelegen in een mooi , rustig park.
Goed voor gezinnen met kinderen...
We werden vriendelijk ontvangen
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in België
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Vlaanderen
Objectnummer: 443569
Laatst bijgewerkt: 16.06.2025
Advertentie online sinds: 2 Jaren
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/443569.htm
«Appartement in Houthalen Oost met zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 23 gegeven Beoordelingen.
en commissies
