Terug
Zoeken

Vakantiehuis in Šegotići met privézwembad

Max.  10  personen
120m²
4 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

Al meer dan 3 Jaren online


Beschrijving

Parterre: (woonkamer(1-pers. slaapbank, TV(satelliet), eettafel, zithoek, airconditioning), open keuken(fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), terras(privé))

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet, wasmachine), toilet, airconditioning)

Bijgebouw: (ingang, woonkamer(1-pers. slaapbank, TV(satelliet), eettafel, zithoek, airconditioning), keuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. bed(90 x 200 cm)), slaapkamer(1-pers. bed(90 x 200 cm), 1-pers. bed(90 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet, wasmachine), toilet, airconditioning, terras(privé))

douche(buiten), wasmachine, tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, zwembad(privé, 6 x 4 m.), speeltoestellen

Deze semi-vrijstaande vakantiewoning is gelegen bij de plaats Šegotici en beschikt over 4 slaapkamers. Het is zeer geschikt voor 2 samenreizende gezinnen. De woning bestaat namelijk uit 2 vertrekken met ieder een eigen woonkamer en open keuken. In de ruime, omheinde tuin kun je gebruikmaken van het privézwembad met buitendouche en ligbedden.



Dagelijkse boodschappen zijn te doen op 1 km afstand. Op eveneens 1 km afstand van het huis bevinden zich verschillende restaurants. Voor een heerlijke stranddag kun je de zee opzoeken. Deze ligt op 2 km afstand. Het centrum van Šegotici is bovendien te vinden op slechts 7 km.



Beide woonkamers zijn uitgerust met airconditioning. Geniet op het overdekte terras van een zomerse maaltijd van de barbecue.



Openbaar vervoer stopt op 200 m van de accommodatie.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Speeltuin
Zwembad
Terras
tuin met schutting

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

4-pits kookplaat
Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Ligstoelen
Wasmachine
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 10

2tweepersoonskamer 2tweepersoonskamer
2driepersoonskamer 2driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 1 kilometer

Restaurant 1 kilometer

Stadscentrum 7 kilometer

Station 20 kilometer


Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 200.
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 1; € 12/verblijf.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Airconditioning: Inclusief.
Wasmachine: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


58 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Post

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Er was volop ruimte voor iedereen en leuke speeltoestellen in de tuin.

van den Akker

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Zonsondergang uitzicht vanaf het nabijgelegen strand was prachtig.

Hovius

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

We hadden een fantastische gezinsvakantie in dit prachtige vakantiehuis! Het privé zwembad was een succes bij de kinderen, en we hielden van de ruime tuin waar we konden ontspannen en genieten van barbecues, Het strand was slechts een korte rit verwijderd, en de zonsondergangen waren werkelijk magisch

Koot

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Een heerlijk verblijf in dit vakantiehuis in Šegotici! Het pand was goed onderhouden en bood alles wat we nodig hadden, De tuin was perfect voor onze kleintjes om te spelen en we waardeerden het om de barbecue beschikbaar te hebben, Hoewel het strand een beetje lopen was, was het de moeite waard voor de prachtige zonsondergangen, De sfeer was rustig, waardoor het een geweldige ontsnapping was aan de drukte, Zou aanbevelen voor gezinnen of groepen!

Steininger

4,4 4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Een fantastische plek voor gezinnen om te ontspannen!

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 448419

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Advertentienummer: 448419

Laatst bijgewerkt: 14.08.2026

Advertentie online sinds: 3 Jaren

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/448419.htm


«Vakantiehuis in Šegotići met privézwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 58 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat