Terug
Zoeken

Villa in Rovinj met zwembad en jacuzzi

Max.  8  personen
230m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling

Al meer dan 3 Jaren online


Beschrijving

Parterre: (woonkamer(2x 1-pers. vouwbed, TV(satelliet), eettafel), open keuken(kookplaat(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet))

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(180 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet), airconditioning)

bubbelbad, carport, douche(buiten), terras, tuin(privé, omheind, 4000 m2), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parasol, zwembad(privé, 9 x 5 m.), haardroger, lounge set, Volleybalterrein

Villa Rubini ligt in het dorpje Rovinjsko Selo. De villa is groot genoeg voor 8 personen, wat ideaal is voor 2 gezinnen. De avonden kun je doorbrengen op het terras met tuinmeubilair en barbecue.



De villa ligt op slechts 8 km van het pittoreske stadje Rovinj. In Rovinjsko Selo vind je een kleine supermarkt en een restaurant. De prachtige stranden liggen aan de westkust liggen op ongeveer 10 minuten rijden.



De inrichting van de villa is verzorgd. Op de begane grond beschik je over een woonkamer met zithoek en eettafel, een open keuken en een badkamer. Op de 1e verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer. In de omheinde tuin zul je je vast prima vermaken! Je beschikt namelijk over een zwembad, ligbedden, een bubbelbad en een volleybalveld.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Barbecue Barbecue

Buitenshuis

Tuin
Barbecue
Zwembad
Terras
tuin met schutting

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Ligstoelen
WiFi
Haardroger
Parasol
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 8

1tweepersoonskamer 1tweepersoonskamer
2driepersoonskamer 2driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 9 kilometer

Supermarkt 0.35 kilometer

Restaurant 0.45 kilometer

Stadscentrum 8 kilometer

Luchthaven 40 kilometer



Recreatiemogelijkheden

Volleybal

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 300.
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 1; € 10/nacht.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Parkeerplaatsen 3


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


35 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Dapous

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

De vlotte check-in en de goede nachtrust maakten alles aangenaam. Het bed was comfortabel genoeg en alles verliep soepel.

Römpp

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

De eenvoudige indeling zorgde voor een overzichtelijke structuur. Een prima plek voor ontspannen dagen, zonder poespas.

Alisa

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Dit is een heerlijke plek om te verblijven. De tuinen zijn goed onderhouden en we vonden het fijn dat er een volleybalveld was om op te spelen. De nabijheid van Rovinj maakte dagtochten gemakkelijk en plezierig.

Manuela

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

We waren aangenaam verrast door de kwaliteit van de keukenapparatuur. Samen koken in de eetkamer was een hoogtepunt van onze reis. Het zwembad was een extra bonus om te ontspannen!

Esther

4,3 4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Fantastische villa! De bedden waren super comfortabel en we waardeerden de doordachte details in het huis, Het terras was ideaal voor onze ochtendkoffies, Al met al een geweldige ervaring!

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 448432

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 448432

Laatst bijgewerkt: 09.08.2026

Advertentie online sinds: 3 Jaren

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/448432.htm


«Villa in Rovinj met zwembad en jacuzzi» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 35 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat