Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Familievilla in Vodnjan

Max.  7   gasten
130m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 7  gasten
130m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(1-pers. slaapbank, TV(flatscreen, satelliet), zithoek), keuken(eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), toilet(wastafel), wasruimte(wasdroger, wasmachine, strijkplank, strijkijzer), terras(privé))

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed, TV(flatscreen, satelliet), airconditioning), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV(flatscreen, satelliet), airconditioning), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, TV(flatscreen, satelliet), douche, wastafel, toilet, bidet, balkon, airconditioning, haardroger), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet, haardroger))

ledikant, bubbelbad(privé, buiten), douche(buiten), sauna(privé), sauna, toilet(buiten), verwarming, airconditioning, terras(privé), tuin(privé, omheind), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, zwembad(privé, buiten), speeltoestellen, tafeltennistafel, tafelvoetbal, kinderstoel, lounge set

Deze ruime villa met 3 slaapkamers ligt op slechts 1 km van het centrum van Vodnjan en biedt plaats aan maximaal 7 gasten. Het biedt een ontspannen vakantie aan de kust van Istrië. Met de zee en het strand op slechts 5 km afstand en de luchthaven van Pula op slechts 9 km, is het een ideale uitvalsbasis om de culturele en natuurlijke hoogtepunten van de regio te verkennen.

De villa beschikt over een volledig uitgeruste keuken, een gezellige woonkamer met satelliet-tv en twee badkamers, waarvan één en-suite met een balkon. De slaapkamers zijn voorzien van airconditioning en extra voorzieningen zijn een wasruimte, kinderbedje en kinderstoel. Buiten kunt u genieten van een privéterras, een omheinde tuin en een barbecueplek, ideaal om buiten te eten.

Gasten kunnen ontspannen in het privébubbelbad, de sauna of een duik nemen in het buitenzwembad. Kinderen zullen genieten van de speeltoestellen, tafeltennis en tafelvoetbal, terwijl volwassenen kunnen ontspannen op de ligstoelen of gezellig samenkomen rond de loungeset. Gratis parkeren en wifi zijn inbegrepen.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Barbecue
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Terras
Tafeltennis
tuin met schutting

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Ligstoelen
Wasmachine
Wasdroger
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Strijkijzer
Strijkplank
Haardroger
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 7

2 tweepersoonskamer
1 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 5 kilometer

5 kilometer

Supermarkt 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Restaurant 0.5 kilometer

0.5 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer

Luchthaven 9 kilometer Pula

9 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 1; gratis.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: gratis (op aanvraag).
Airconditioning: Inclusief.
Wasmachine: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


17 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Zomerdijk

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Mooie locatie in de buurt van een aantal geweldige bezienswaardigheden, Het huis is groot en goed uitgerust, Gratis wifi werkte prima, hoewel het soms een beetje traag was, We vonden de buitenruimtes erg leuk, perfect om te ontspannen na een bezoek aan de nabijgelegen stranden, Over het algemeen een goede ervaring, alleen had het inchecken wat soepeler gekund

Hobbins

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Van Vlierden

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Paul

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

We hebben echt genoten van ons verblijf! De kinderen vonden het leuk om te tafeltennissen en de volwassenen ontspanden bij het zwembad. De nabijgelegen wijngaarden en olijfolieproeverijen waren heerlijk. Zou het zeker aanraden aan gezinnen!

Patrik

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Het pand was prachtig onderhouden en zeer privé. We hebben vooral genoten van de buitenruimtes. Op korte rijafstand van de bezienswaardigheden van Pula, waardoor het handig is voor dagtochten. Perfect om te ontspannen met familie of vrienden.

Azzurra

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Saint George

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Ik was dol op het moderne design van het huis! Het was prachtig ingericht en van alle gemakken voorzien. Het terras was de perfecte plek voor een kopje koffie in de ochtend en we hebben enorm genoten van het nabijgelegen waterpark. Ik kan het van harte aanbevelen voor gezinnen!

Alisa

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Het huis was ruim en prachtig ingericht. We waardeerden de aandacht voor detail en de netheid. De sauna was een leuke toevoeging, perfect om te ontspannen na een dagje bezienswaardigheden in de buurt te hebben verkend, zoals de Pula Arena.

Kurka

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Al met al een prima ervaring. Het huis was ruim en de kinderen vonden de speeltuin buiten geweldig. Ik had echter graag meer eetgelegenheden op loopafstand gehad. We moesten wel rijden voor een maaltijd, maar het was de moeite waard vanwege de rustige buurt.

Ganska

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Pools

Ruim en supercomfortabel! Het buitenzwembad is heerlijk op een warme dag. Bovendien ligt het vlakbij de Arena van Pula, voor een historische sfeer. Gratis parkeren is een groot pluspunt.

Vincenzi

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Een heerlijke plek om te verblijven met alle gemakken van thuis, de wifi werkte goed, wat een bonus was om in contact te blijven met familie. De nabijgelegen Wine Babos was een heerlijke vondst voor een ontspannende avond.

Giulia

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Prijs en komfortowy! Uwielbiałem basen en udogodnienia wellness, Świetne miejsce na rodzinny wyjazd!

Stefanie

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Alles was perfect voor onze groep. De indeling van het huis bood privacy, maar we konden toch comfortabel in de woonkamer samenkomen. We vonden de nabijheid van lokale attracties en stranden geweldig.

Fernández Dueñas

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Paul

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Fantastische locatie dicht bij Pula en verschillende stranden. Het privézwembad was verfrissend en de tuin was perfect voor onze kinderen om in te spelen. We hebben ook gebruik gemaakt van de nabijgelegen fietsroutes, wat een geweldige manier was om de omgeving te verkennen.

van de Erve

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Moderne en ruime woning met een leuk zwembad, Perfect voor een ontspannen uitje

van zuiden

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Deze plek is een hele vibe! Moderne esthetiek, schone pool en wellnessruimte, Perfect om te ontspannen na avonturen in het Brijuni National Park, 10/10 zou aanbevelen voor een groepsuitje


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 4669079

Laatst bijgewerkt: 10.08.2025

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4669079.htm


«Familievilla in Vodnjan» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 17 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat