Chalet in Corrèze bij Meer Meyrignac
100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
en commissies
100% Aanbeveling
Al meer dan 1 Jaar online
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(2-pers. slaapbank(140 x 200 cm), stapelbed(70 x 190 cm)), kitchenette(fornuis(2 kookplaten, keramisch), magnetron, koelkast), badkamer(douche, wastafel, toilet), Internettoegang, terras, tuinmeubilair)
zwembad(gedeeld met andere gasten)
Domaine des Monédieres biedt vrijstaande chalets en sinds 2024 kleine huisjes van 18 vierkante meter, met uitzicht op het meer of het bos/natuur, op een zeer ruim opgezet landgoed tussen de dorpen Corrèze (4 km) en Meyrignac-l'Église (1 km). De residence ligt direct aan het recreatiemeer van Meyrignac (ca. 200 m). Het centrum van Saint-Augustin bereik je in tien minuten (4,5 km).
De zeer landelijk gelegen résidence beschikt over een receptie, een verwarmd binnen- en buitenzwembad (geopend tijdens openingstijden van de receptie en afhankelijk van het weer), een zonneterras met ligstoelen en een speeltuin. Tegen betaling kun je gebruikmaken van de wasmachines en drogers en de wellnessruimte. Je kunt je auto parkeren op de centrale parkeerplaats.
Bossen, meren, kleine dorpjes en volop buitensportmogelijkheden. Dat is Corrèze in een notendop. De omgeving leent zich uitstekend voor lange wandelingen en fietstochten en de recreatiemeren in de omgeving bieden het nodige watersportplezier: zwemmen, kanoën, waterfietsen en vissen. Natuurlijk zijn er ook zandstranden waar je van de zon kunt genieten terwijl je een oogje op de kleintjes houdt. We noemen er een paar: Etang de Meyrignac (200 m), Lac de Ruffaud bij Saint-Priest-de-Gimel (12 km) en Lac de Bournazel bij Seilhac (30 km). Andere excursiemogelijkheden zijn Tulle (22 km) en zijn prachtige kathedraal en kloostertuin of het kasteel van Sédières (22 km). Dit prachtige kasteel uit de 15e eeuw ligt op een terrein van 130 hectare waar je heerlijk kunt wandelen. Iets minder goed bewaard gebleven, maar niet minder interessant, zijn de ruïnes van het kasteel van Ventadour (32 km) met zijn ronde toren en kapel. In het dorpje Sarran (15 km) vind je niet alleen het Musée Jacques Chirac, maar ook de Puy de Sarran: een van de toppen van het Monédières-massief met een prachtig uitzicht over de Corrèze. Wil je liever genieten van de kracht van water? Bezoek dan de watervallen van Gimel (15 km), tegen betaling tussen maart en oktober.
Domaine des Monédieres ligt in een prachtige landelijke omgeving om te genieten van een ontspannen vakantie!
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 2
Routebeschrijving/ligging


Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 28-09-2025
15 Beoordelingen
Totale beoordeling
Dreyer
Het kleine huisje is super schattig en schoon! Het uitzicht op het meer is geweldig, ik zou het zeker aanraden!
Proudfoot
We hebben enorm genoten van onze tijd hier! De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en het kleine huisje was charmant. De kinderen hadden veel plezier in de speeltuin en we vonden het heerlijk om 's middags bij het meer door te brengen.
Szelechowicz
Prachtig uitzicht op het meer vanuit het kleine huisje, een oase van rust met alles wat u nodig heeft voor een gezellig verblijf
Pieprzyk
Een fantastisch uitje! Het uitzicht was adembenemend en het huisje was verrassend ruim voor twee personen. We waardeerden het buitenzwembad en het personeel was erg behulpzaam.
Rabboni
Het buitenzwembad was voor ons een hoogtepunt: de ideale plek om af te koelen na een dagje de nabijgelegen meren te hebben verkend.
Trunfio
Geweldige locatie, super dicht bij de natuur en het meer ligt letterlijk op 200 meter afstand. Perfecte plek voor wat plezier en ontspanning in de buitenlucht. Bovendien was de wifi solide voor snel scrollen.
bassani
Een charmant uitje! Het huisje was van alle gemakken voorzien en we genoten van het nabijgelegen recreatiemeer om te zwemmen en kanoën.
Sin Mas
We hebben een goede ervaring gehad bij Domaine des Monédieres. Het huisje is compact maar heeft alle nodige voorzieningen. Het was een beetje ver van sommige attracties, maar de natuur in de omgeving maakte dat goed.
Robles Olivera
We hebben genoten van ons verblijf! Het huisje was schoon en van alle gemakken voorzien. Ik heb vooral genoten van de buitenruimte. De omgeving is erg rustig en de natuur is adembenemend. Het verkennen van de nabijgelegen meren en een rustige middag bij het zwembad was precies wat we nodig hadden. Ik zou er zo weer verblijven. Ik wou alleen dat er meer eetgelegenheden in de buurt waren.
Junyent
Een heerlijk, vredig toevluchtsoord! Het huisje bood een comfortabel verblijf en we genoten van de nabijgelegen meren om te zwemmen en kanoën – een perfecte plek voor natuurliefhebbers!
Forret
De locatie is sereen en pittoresk, We hebben genoten van de nabijheid van het meer, op slechts een korte loopafstand, Het kleine huis was goed uitgerust en het verwarmde zwembad was een leuke touch, vooral na een lange dag verkennen
Berends
Over het algemeen et behageligt ophold, Det lille hus var rent og udstyret med alt, hvad vi havde brug for til madlavning, Omgivelserne er fantastiske til vandreture og cykling, Et meget fredeligt sted at slappe af
Ficoń
We hadden een geweldige tijd in Domaine des Monédieres, Het kleine huisje was perfect van grootte voor ons, gezellig en comfortabel, Het verwarmde zwembad was een leuke aanvulling, vooral na een dag wandelen rond de mooie meren, Slechts een korte wandeling naar het water, ideaal voor een snelle duik, Het enige nadeel was dat het WiFi beter kon zijn, maar eerlijk gezegd was het fijn om even losgekoppeld te zijn.
Lange
We hadden een ontspannen tijd in Domaine des Monédieres, Het kleine huis was gezellig en schoon, en de buitenruimte was perfect voor avondbarbecues, Slechts een korte rit naar mooie lokale cafés
Stodolka
Dit kleine huis is een hele ervaring! Het uitzicht op het meer is *chef's kiss* en het zwembad is perfect voor ontspannen dagen, super gezellig en geweldig voor de Insta-foto's. Ik kom zeker terug!
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nouvelle-Aquitaine
Vakantie-ideeën: Zwembad
Objectnummer: 4683162
Laatst bijgewerkt: 30.09.2025
Advertentie online sinds: 1 Jaar, 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4683162.htm
«Chalet in Corrèze bij Meer Meyrignac» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 15 gegeven Beoordelingen.
en commissies
