Ferienhaus Heimatliebe am Ijsselmeer
11 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 1 Jaar online
Beschrijving
Ons vakantiehuis beslaat 100m² en heeft 3 slaapkamers met 6 vaste slaapplaatsen.
Een nieuwe moderne volledig uitgeruste keuken met oven en inductiekookplaat, woonkamer met TV (FireTVStick beschikbaar - met eigen account Netflix, Prime, Disney etc. mogelijk) en DVD-speler, een grote badkamer met bad en douche, een klein gastentoilet en een berging met wasmachine en droger. We hebben grote faciliteiten in huis, dus u kunt bijvoorbeeld met de Canadese kano (zwemvesten beschikbaar voor iedereen) het park vanaf het water verkennen, met onze golfclubs een potje minigolf spelen of in de tuin/op het strand een spelletje KUBB spelen. Ook staat er altijd een houtskoolgrill ter beschikking.
Een grote tuin met terras en een eigen steiger (perfect om te vissen of voor een eigen klein bootje) en directe verbinding met het IJsselmeer. EXTRA KINDERUITRUSTING:
*Kinderbedje
*Kinderstoel
*Babywip
*Bobbycar/ Loopfiets/Driewieler
*Spellen/Gezelschapsspellen/Puzzels
*Speelgoed voor kinderen
* DVD's voor kinderen en volwassenen
*Spelconsole met leuke familiespellen
*Kinderboeken
*Speelgoed voor in het zand/Ballen/Tafeltennis/Viking
*Golfclubs geschikt voor minigolf
*Zwemvesten (volwassenen + verschillende kindermaten)
Wij verhuren van april tot oktober en tijdens de vakanties uitsluitend per week (vrijdag tot vrijdag)
In het laagseizoen vanaf 4 nachten mogelijk. Dankzij onze kluis met sleutels bij het huis bent u bij aankomst en vertrek binnen een bepaald kader volledig onafhankelijk.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Supermarkt 3.2 kilometer
3.2 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Stadscentrum 2.2 kilometer
2.2 kilometer
Bus 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Luchthaven 300 kilometer
300 kilometer
Station 14.3 kilometer
14.3 kilometer
Snelweg-afrit 6 kilometer
6 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het huis bevindt zich in een prachtig vakantiepark in Makkum aan het IJsselmeer in Nederland, zee en strand op ongeveer 500 meter afstand.
Vooral voor gezinnen met kinderen en honden een prachtige plek om te ontspannen. Het water aan het strand loopt heel geleidelijk af, zodat je ver de zee in kunt lopen. In de nabije omgeving zijn er veel geweldige speeltuinen, avontuurlijke speelplaatsen op het strand, een kinderboerderij (alleen in de zomer), springkastelen/-kussens, een volleybalveld op het strand en nog veel meer. De strandpromenade (ook op loopafstand) biedt geweldige restaurants, cafés, ijssalons, viskraampjes etc. en nodigt gewoon uit om te blijven hangen voor een lekker biertje of wijntje, terwijl de kinderen in het zand kunnen ravotten.
Het Friese stadje Makkum (2 km van het vakantiehuis) biedt alles wat het vakantiehart begeert:
- Supermarkt, bakkerij, slagerij, hengel-/dierenwinkel, drogisterij, speelgoedwinkel, winkels en souvenirwinkels, maar ook artsen, kappers en apotheken. Goede restaurants, cafés en pizzeria's vindt u zowel in het centrum als in de omliggende kleine dorpen.
In het vakantiepark zelf is er verhuur van:
*Fietsen/E-bikes
*Boten (ook zonder vaarbewijs)
*E-Shoppers
*Trapkarts
*Paddleboards/SUP
*Kano of waterfiets
Verder zijn er meerdere kleine speeltuinen, een minigolfbaan, voetbal-biljart en een snackkraam met uitzicht op de gracht.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 16:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Borg: | € 400 |
| Aanbetaling: | 35 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 6 weken voor aankomst |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 15-07-2026
Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling
Contact
Familie P. Taige
Wij, dat zijn Patrick en Patrizia met onze 4 kinderen en de 2 hondjes, zijn een aantal jaren geleden verliefd geworden op het vakantiepark in Makkum, de verschillende seizoenen en vooral op het kindvriendelijke strand. Sinds 2019 zijn we eigenaar van ons eigen vakantiehuis en hebben we het sindsdien met veel liefde gerenoveerd en ingericht. We willen deze geweldige vakantieplek delen met families en andere aardige mensen en hen hetzelfde gevoel van "thuis" geven, zoals wij dat destijds hebben ervaren.
Gastheer sinds: 14-08-2024
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 4692300
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Makkum, Friesland, Nederland
Makkum, Friesland, Nederland
Makkum, Friesland, Nederland
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nederland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Friesland
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 4692300
Laatst bijgewerkt: 28.07.2026
Advertentie online sinds: 1 Jaar, 11 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4692300.htm