Terug
Zoeken

Villa Panorama Dubrovnik (A4)

Max.  3  personen
0m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen



Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online


Beschrijving

Op de 1e etage: (woonkamer(TV, eettafel), keuken(kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast, vriezer), woon/slaapkamer(1-pers. slaapbank), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche))

airconditioning, terras, tuin, parking, kinderstoel, haardroger

Villa Panorama is located in a small village of Plat, between Cavtat and Dubrovnik. Market and sightseeing is a nearby property.
Property offers 6 accommodation units.
Free parking place is available on site. Laundry service is available on request at an additional cost 8 euros.
Note:
Languages Known: Italian , German , French and English.
Extra charge for Baby Cot: 15 euros.

This property has alarm system.
Cleaning is available in mid stay.

This premium one bedroom apartment is located on the upper floor. It features living area with seating area and flat screen TV. Free WiFi and air conditioning are provided. Apartment features kitchenette. Private bathroom comes with shower and hair dryer. Linen and towels are provided. Apartment features furnished terrace.

The nearest beach is located 400 m away from the property. The center of Mlini is 2 km from Villa Panorama. The grocery shop is located 3 kilometers away, while a restaurant serving local and Mediterranean cuisine and freshly prepared seafood can be reached within 200 meters. Pharmacy can be found at 3 km distance.

Dubrovnik Airport is 8 km away. while Dubrovnik Bus Station and Ferry Port, connecting the mainland with various Dalmatian islands, are 20 minutes ride from the apartment,

Inrichting

WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Parkeren Parkeren
Airconditioning Airconditioning

Buitenshuis

Tuin
Parkeren
Terras

Keuken

Vriesvak
Koelkast
Magnetron
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Kinderstoel
WiFi
Strijkijzer
Strijkplank
Haardroger

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 3

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.4 kilometer

Bus 0.3 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 14:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


25 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,8 van 5
4.8 Inrichting
4.8 Prijs / kwaliteit
4.8 Service
4.8 Ligging
4.8 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

4,7 4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Spaans

Ik vond de moderne sfeer van het appartement geweldig, de flatscreen-satelliet-tv was geweldig voor filmavonden, en de shampoo in de badkamer was een leuke touch,

4,7 4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Engels

Deze plek was precies wat we nodig hadden. De wifi was betrouwbaar, wat geweldig was om werk bij te houden. De woonkamer was ruim en comfortabel, waardoor het voelde als thuis.

4,7 4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Italiaans

Geweldige locatie en een gastvrije sfeer! De douche had een geweldige waterdruk en de föhn was een handige extra. Al met al een prima keuze voor een kort uitstapje.

4,7 4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Frans

Ik vond het appartement erg handig. De verwarming hield ons warm op de koelere nachten, en de eigen badkamer was schoon en goed onderhouden.

Miguel Angel

4,7 4.7 4.7 4.7 4.7 4.7
Toon Duits

Geweldige locatie, 10 minuten lopen van het strand, prachtige zonsondergang, balkon had een geweldig uitzicht,

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 4696780

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Advertentienummer: 4696780

Laatst bijgewerkt: 02.04.2026

Advertentie online sinds: 1 Jaar, 6 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4696780.htm


«Villa Panorama Dubrovnik (A4)» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.8 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 25 gegeven Beoordelingen.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat