Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Vakantiehuis in Orgiva met Bergzicht

Max.  4   personen
30m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 4  personen
30m²
2 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling

Al meer dan 1 Jaar online



Beschrijving

Parterre: (keuken(kookplaat, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven), woon/eetkamer(eettafel, zithoek), slaapkamer(14 m2)(2-pers. bed), slaapkamer(14 m2)(1-pers. slaapbank, 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(douche, wastafel, toilet), airconditioning)

eettafel, ligbedden, BBQ, zwembad(privé)

Dit vakantiehuis is een uniek pand met adembenemende uitzichten op de Sierra Lujar-bergen, gelegen op een ongelooflijk privé- en serene locatie, terwijl het toch maar vijf minuten rijden of tien minuten lopen is van het hart van Orgiva. Gelegen aan het einde van een rustige, doodlopende weg, omringd door olijfgaarden, is het de perfecte ontsnapping na een dag van het verkennen van de Alpujarras, de Sierra Nevada-bergen en de prachtige Middellandse Zeekust.

Gunstig gelegen op slechts 35 minuten van het strand en 50 minuten van Granada, kunt u de beroemde witte dorpen zoals Pampaneira en Capileira verkennen of het historische Alhambra bezoeken. Supermarkten en lokale restaurants liggen op slechts vijf minuten afstand, waardoor El Ensueno een uitzonderlijke uitvalsbasis is voor uw Alpujarras-avontuur!

Dit charmante huis beschikt over twee slaapkamers (de tweede kan worden geconfigureerd als een groot bed of twee eenpersoonsbedden), een badkamer en een open woonkamer met een volledig uitgeruste keuken, ideaal voor al uw culinaire behoeften. Stap naar buiten op een ruim stenen terras met eet- en loungegedeeltes, direct naast het uitnodigende zwembad, waar u kunt ontspannen in de schaduw of genieten van de zon terwijl u geniet van het prachtige landschap. Het terras op het zuidwesten is perfect om te genieten van spectaculaire zonsondergangen over de omliggende olijf- en sinaasappelboomgaarden, en de serene tuin is een ideale plek om 's nachts naar de sterren te kijken.

Houd er rekening mee dat het zwembad 1,5-2 meter diep is zonder hek, dus toezicht van volwassenen is vereist voor de veiligheid van kinderen. Een bijgevoegd studio-appartement kan af en toe worden bewoond door de eigenaren, maar het zwembad en de buitenruimtes blijven exclusief voor gasten.
Licentie- of registratienummer: VTAR/GR/00101

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
WiFi WiFi
Barbecue Barbecue
Airconditioning Airconditioning
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Barbecue
Zwembad

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Ligstoelen
WiFi

Geschikt voor

Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

2 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 11:00
Uitchecken: 16:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


27 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Franziska

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Wat een heerlijk toevluchtsoord! Het vakantiehuis ligt verscholen in een rustige olijfgaard en biedt een prachtig uitzicht op het Sierra Lujar-gebergte, waar ik maar geen genoeg van kon krijgen. Het privézwembad was een hoogtepunt – perfect om af te koelen na een dag wandelen in de nabijgelegen Alpujarras. De keuken is van alle gemakken voorzien, waardoor het gemakkelijk is om maaltijden te bereiden. Bovendien, op korte rijafstand van Orgiva, konden we lokale cafés zoals Café-Pub Willendorf verkennen. Ik kan deze plek van harte aanbevelen aan iedereen die aan de drukte wil ontsnappen!

Nijole

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Perfect gelegen nabij Orgiva, maar toch zeer privé. Het terras met uitzicht op de zonsondergang was magisch.

Snippe

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

De accommodatie is mooi en ruim, ideaal gelegen voor degenen die de Sierra Nevada en de omliggende gebieden willen verkennen. Het was schoon en had alle benodigdheden die we nodig hadden voor ons verblijf. Het terras was een geweldige plek om te ontbijten en de zonsondergangen waren gewoonweg prachtig. Ik waardeerde hoe dicht het bij lokale eetgelegenheden was, zoals Casa Santiago, waar we van genoten. Al met al een goede keuze voor een ontspannend uitje.

Miroslav

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Een prachtig vakantiehuis dat een perfecte mix biedt van privacy en gemak. De keuken was goed uitgerust en we hebben genoten van verschillende barbecues op het terras. De nabijgelegen eetgelegenheden waren ook heerlijk, vooral Café-Pub Willendorf.

Maik

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Het pand was zoals beschreven: mooi en schoon, met een adembenemend uitzicht. We waardeerden de korte rit naar het strand en Granada.

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla


Neem contact op

Advertentienummer: 4701058

Laatst bijgewerkt: 14.11.2025

Advertentie online sinds: 1 Jaar

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4701058.htm


«Vakantiehuis in Orgiva met Bergzicht» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 27 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit