Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Appartement nabij skilift Schlossalmbahn I

Max.  6   gasten
63m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 6  gasten
63m²
3 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV, eettafel, zithoek), open keuken(kookplaat, waterkoker, afzuigkap, koffiezetapparaat, magnetron, , ), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(3-pers. stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet))

wasdroger, wasmachine, terras(10 m2)

Dit ruime en prachtig ontworpen appartement met drie slaapkamers van 63 m² is perfect voor grote gezinnen of groepen en biedt plaats aan maximaal acht gasten. Elk van de drie slaapkamers is voorzien van een comfortabel tweepersoonsbed, wat een rustgevende plek biedt na een dag vol buitenactiviteiten. In de woonkamer biedt een slaapbank extra slaapruimte voor twee gasten. Twee van de slaapkamers bieden directe toegang tot een groot, goed gemeubileerd balkon, ideaal om te genieten van het prachtige uitzicht op de bergen of om buiten te ontspannen.

Haus Bergblick is gunstig gelegen in Bad Hofgastein en biedt gemakkelijke toegang tot de omliggende natuurlijke schoonheid en buitenactiviteiten. Op slechts 650 meter (ongeveer 7 minuten lopen) van de Schlossalmbahn-lift biedt het appartement snelle en gemakkelijke toegang tot de regio Ski Amadé, een van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk, met meer dan 760 km aan pistes. De accommodatie ligt ook op slechts 600 meter (7 minuten lopen) van een bushalte die gemakkelijke toegang biedt tot het skigebied Angertal, wat geweldig is voor gezinnen.
Het appartement is goed uitgerust met alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf. Naast de twee badkamers beschikt het appartement over een volledig uitgeruste keuken met moderne apparatuur, waaronder een fornuis, oven en magnetron, waardoor het gemakkelijk is om maaltijden te bereiden voor een grote groep. Haus Bergblick heeft ook een gedeelde wasruimte, waar gasten hun was kunnen doen voor slechts EUR 1 per wasbeurt. De accommodatie biedt gratis WiFi om u verbonden te houden en voor gasten die met de auto komen, is er gratis parkeergelegenheid beschikbaar. Eigenaren van elektrische voertuigen zullen ook de laadstations op 450 meter (6 minuten lopen) afstand waarderen.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Wasmachine Wasmachine
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Terras

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Magnetron
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine
Wasdroger
WiFi

Geschikt voor

Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Skilift 0.75 kilometer

0.75 kilometer

Restaurant 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Luchthaven 89 kilometer Salzburg Airport W. A. Mozart

89 kilometer

Station 2.8 kilometer Bad Hofgastein

2.8 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Skiën
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 09:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Included.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Included.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Included.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


14 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Peter

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Ik zou dit appartement zeker aanbevelen voor gezinnen. Het was ruim en er waren genoeg bedden voor iedereen. De skilift lag op loopafstand, wat erg handig was.

Alisa

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Deze accommodatie overtrof onze verwachtingen. Het was ruim en schoon, met een heerlijk balkon waar je 's avonds kon ontspannen. Ik overweeg zeker om hier volgend skiseizoen weer te verblijven!

Laurie-anne

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Engels

Het appartement was redelijk, maar zou een paar updates kunnen gebruiken. Het was functioneel voor onze behoeften, maar de inrichting voelde een beetje gedateerd aan. Toch was de locatie geweldig om te skiën.

Sabine

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Wij hebben ontzettend genoten van onze tijd hier! De woonkamer was comfortabel en met drie slaapkamers had iedereen zijn eigen ruimte. De eetgelegenheden in de buurt waren een aangename verrassing.

Stefanie

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Een geweldige uitvalsbasis voor onze skivakantie! De locatie was rustig maar dichtbij alles wat we nodig hadden, Het appartement zelf was comfortabel, hoewel de wifi beter zou kunnen,

Renate

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Italiaans

Viola

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

Het appartement was perfect voor ons familie-uitje. Het was ruim, schoon en op korte loopafstand van de kabelbaan Schlossalmbahn. We vonden het uitzicht op de bergen vanaf het balkon geweldig!

Marjolijn

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

We hebben echt genoten van ons verblijf, Het appartement was erg schoon en had een speciale charme, De sauna was een fantastische manier om te ontspannen na een dag skiën in de prachtige omgeving,

G

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Spaans

De gastheren waren geweldig, ze zorgden ervoor dat we ons meteen thuis voelden. Het appartement was goed ingericht en bood gemakkelijke toegang tot de pistes en nabijgelegen attracties.

Ayman

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Het uitzicht vanaf ons terras was simpelweg adembenemend! Het maakte onze ochtenden zoveel leuker, Het appartement was schoon en comfortabel, wat alles was wat we wilden,

Bert

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Ruim en goed uitgerust! We hebben verschillende maaltijden in de keuken gekookt en waardeerden de wasfaciliteiten, De kinderen genoten ook van het tuingebied,

Liesbeth

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Wat een heerlijke retraite! De gastheren waren ongelooflijk vriendelijk en gastvrij, We genoten van de korte wandeling naar de skilift en de nabijgelegen restaurants waren van topkwaliteit,

Manuela

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Zeer mooi appartement! Het had alles wat we nodig hadden, en de locatie maakte het gemakkelijk om het gebied te verkennen, De skilift was op loopafstand, wat een groot pluspunt was,

Cornelia

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Ik waardeerde de ruime plek en de goed uitgeruste keuken. De twee badkamers waren een reddingsboei voor onze groep! Over het algemeen een praktische keuze als je op zoek bent naar comfort en gemak.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Strandvakantie

Objectnummer: 4709064

Laatst bijgewerkt: 25.04.2025

Advertentie online sinds: 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4709064.htm


«Appartement nabij skilift Schlossalmbahn I» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 14 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Trustpilot
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat