Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
23 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 2 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Welkom bij de gloednieuwe Villa Maria, uw perfecte vakantiehuis gelegen in de prachtige stad Pula. Deze luxe villa beschikt over een ruime woonoppervlak van 150 vierkante meter en biedt comfortabel plaats aan maximaal 6 personen. Met 3 slaapkamers en 4 badkamers is het de ideale plek voor een familievakantie of een uitje met vrienden.
Villa Maria is ontworpen met uw comfort in gedachten. Elke slaapkamer is uitgerust met airconditioning en comfortabel beddengoed, zodat u verzekerd bent van een goede nachtrust na een dag de stad verkennen. De badkamers zijn modern en stijlvol en voor uw gemak voorzien van een haardroger.
De volledig uitgeruste keuken van de villa is voorzien van een vaatwasser, een waterkoker en een koffiezetapparaat, waardoor het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent wordt. De open woonkamer is ruim en uitnodigend en biedt uitzicht op zee en Nationaal park Brijuni.
Als u naar buiten stapt, vindt u een schitterend zwembad, dat uitnodigt tot een verfrissende duik onder de azuurblauwe hemel. Het zwembad is omgeven door comfortabele ligstoelen en tuinmeubilair, ideaal om te ontspannen met een goed boek of te genieten van een cocktail. De villa beschikt ook over een barbecueplek, ideaal om buiten te dineren op warme zomeravonden.
De villa ligt in een vakantieoord en biedt een rustige ontsnapping aan de drukte van het stadsleven. Het omringende landschap is pittoresk, met prachtige planten en bloemen die een vleugje natuur toevoegen aan het stedenbouwkundig ontwerp van het pand.
Villa Maria is een rookvrije accommodatie en garandeert een schone en frisse omgeving voor alle gasten. Het interieur van de villa is modern en stijlvol, eigentijds meubilair en een smaakvolle inrichting creëren een gastvrije en comfortabele sfeer.
Boek vandaag nog uw verblijf bij Villa Mari en ervaar de perfecte mix van luxe en comfort. We kijken ernaar uit u te mogen verwelkomen in uw thuis weg van huis.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.6 kilometer
0.6 kilometer
Skilift 10 kilometer
10 kilometer
Supermarkt 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Stadscentrum 0.9 kilometer
0.9 kilometer
Bus 0.3 kilometer
0.3 kilometer
Luchthaven 10 kilometer
10 kilometer
Station 5 kilometer
5 kilometer
Snelweg-afrit 5 kilometer
5 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Historische Kroatische stad die bekend staat om zijn prachtige Romeinse amfitheater.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 16:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Borg: | € 400 |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 20 dagen voor de aankomstdatum.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 21-07-2026
6 Beoordelingen
Totale beoordeling
Juli 2026
Birgit J. uit Papenburg
Prachtig vakantiehuis nabij het strand
Wij mochten de Villa Meri 2 weken lang ons "thuis" noemen, en er waren geen wensen onvervuld! We reisden als gezin met 3 zonen (één van 18 en twee tieners van 13 en 16) en een hond. Lang hebben we gezocht naar een huis dat aan al onze wensen en behoeften voldeed en bovendien voor een eerlijke prijs te huur was. Hier hebben we het gevonden. Het huis is geweldig, het is groot genoeg, modern ingericht, schoon en je hebt hier je privacy. Bij elke tweepersoonskamer hoort een eigen badkamer, dus er waren hier nooit tekorten. Het eigen zwembad was geweldig, we hebben het dagelijks gebruikt. Er is zelfs een whirlpoolfunctie. Onze jongens waren enthousiast over de "gameroom" waar een Playstation met 2 spellen en gamingstoelen waren. Er was ook een dartbord en een tafelvoetbaltafel. Het huis ligt op ongeveer 15 minuten met de auto van Pula, maar het is ook mogelijk om met de bus te gaan. Het strand is te voet bereikbaar via een onverharde weg in ongeveer 10 minuten. 's Avonds is de weg over de straat iets langer, dan ben je ongeveer 20 minuten te voet onderweg. Het plaatselijke strand is echter ook goed bereikbaar met de auto. Stinjan heeft een zeer mooi hondenstrand, dat heeft onze hond geweldig gevonden. In de omgeving zijn er veel mooie stranden en uitstapjes, die allemaal met een korte reistijd bereikbaar zijn. Een tennisbaan, een zeer goed grillrestaurant en kleine supermarkten en bakkerijen zijn ook te voet bereikbaar. Het contact met de verhuurders Marco en Samantha verliep super, als we een vraag hadden kregen we heel snel een antwoord. Beiden waren zeer vriendelijk en hadden veel goede tips voor ons. We hebben de tijd in Stinjan zeer genoten en gaan nu uitgerust en met veel mooie indrukken naar huis. Bedankt voor de mooie dagen in Villa Meri?! We komen graag terug!
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Antwoord van Dhr. C. Ilic:
Liebe Frau Birgit,
vielen Dank für Ihre Rückmeldung. Es freut uns sehr, dass Sie Ihren Aufenthalt in der Villa Meri genossen haben.
Wir würden uns freuen, Sie wieder bei uns begrüßen zu dürfen.
Mfg
Juli 2025
Mireille G. uit Hannuit België
Fantastische accommodatie!
Zeer propere, rustige en goedgelegen accommodatie in het mooie Pula.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie
Juni 2025
Marco H. uit Kirchdorf im Wald
Top accommodatie
We waren zeer tevreden met ons verblijf in het vakantiehuis in Kroatië. De locatie is perfect, slechts 500 meter van het strand – ideaal voor een ontspannen vakantie. De inrichting is top, en het mooie zwembad met bubbels beviel ons bijzonder goed. Een klein verbeterpunt zou zijn dat er meer bestek en servies aanwezig zou kunnen zijn, om het verblijf nog aangenamer te maken. Al met al hebben we een geweldige tijd gehad en zouden we het vakantiehuis zeker aanbevelen!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie
Mei 2025
Hilde M. uit Pellenberg
heel fijn verblijf gehad
Zeker een aanrader! Fantastische villa.
Alles aanwezig en heel proper.
Zee en strand 1.3 km van de villa, maar wel zichtbaar van op het terras.
September 2024
Marco und Astrid S. uit Schweiz
Absoluut geweldige vakantie
We hebben genoten van een geweldige week vakantie in Villa Meri. De accommodatie liet niets te wensen over. Perfecte faciliteiten, prachtig zwembad! We kunnen deze locatie 100% aanbevelen! Heel vriendelijke en behulpzame eigenaar.
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie, Romantische vakantie
Antwoord van Dhr. C. Ilic:
Dear Marko & Astrid,
Thanks for your comment and relation to the house as your own.
All the best .
Villa Meri team.
Contact
Bedrijf IBB
Dhr. C. Ilic
Mijn naam is Cedomir Ilic. Als u kiest voor een van de accommodaties voor uw vakantie zal ik u graag informeren over alle interessante plaatsen, beatches, restaurants ect. in onze regio.
Gastheer sinds: 22-10-2021
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 3h
Contacttalen: Engels, Italiaans, Kroatisch
Servicetijden: Ma.-Zo. 08:00-23:00
Advertentienummer: 472130
Andere accommodaties van Dhr. C. Ilic
Fažana, Istrië, Kroatië
Pula, Istrië, Kroatië
Marcana, Istrië, Kroatië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Pula, Istrië, Kroatië
Pula, Istrië, Kroatië
Pula, Istrië, Kroatië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Istrië
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 472130
Laatst bijgewerkt: 23.07.2026
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 5 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/472130.htm
«Gloednieuwe villa Meri met zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 6 gegeven Beoordelingen.