Huisje in Alájar met Uitzicht op de Vallei
100% Aanbeveling
en commissies
100% Aanbeveling
Beschrijving
Parterre: (open keuken(fornuis, oven, magnetron, koelkast), woon/eetkamer(TV(internationale zender(s), geen Nederlandse zender(s)), open haard), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm), airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), tuinmeubilair, parasol)
Op de 1e etage: (vide(2x 1-pers. bed(105 x 200 cm), airconditioning))
wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), recepties, verwarming(vloerverwarming), tuin(gedeeld met andere gasten), parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), geopend van Mei t/m Okt), tennisbaan(gedeeld met andere gasten), jeu de boules baan, zandbak, tafeltennistafel, tafelvoetbal
De Molino bestaat uit zes stenen huizen, gebouwd op een verhoging aan de rechteroever van de Río Alájar. De huizen bieden daardoor uitzicht op de vallei en de omliggende heuvels. Het vakantiehuis is een van de twee grotere huizen en biedt plaats aan vier personen.
Een korte wandeling vanaf de huisjes over een landweggetje met stenen muren leidt naar het mooie dorpje Alájar met zijn witte huizen en kronkelende, geplaveide straatjes, waar talloze kleine bars en gezellige restaurants te vinden zijn.
Aracena is de belangrijkste stad van het natuurreservaat. De autorit van de Molino naar Aracena duurt twintig minuten. Aan de voet van de heuvel, die wordt gedomineerd door de prachtige dertiende-eeuwse kerk, bevindt zich de Gruta
Licentie- of registratienummer: CR/HU/00082
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 2
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand over 50 kilometer
over 50 kilometer
Meer 20 kilometer
20 kilometer
Supermarkt 1.2 kilometer
1.2 kilometer
Restaurant 1.2 kilometer
1.2 kilometer
Stadscentrum 1.2 kilometer
1.2 kilometer
100 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 05-11-2025
15 Beoordelingen
Totale beoordeling
Anton
Was für ein Juwel! Die ruhige Atmosphäre war genau das, was wir brauchten, Wir haben besonders die lokalen Essensmöglichkeiten und die freundliche Stimmung in Alájar genossen, Die Gastgeber waren sehr hilfsbereit, was unseren Aufenthalt noch besser machte
Sviderková
Zeer ruime en goed onderhouden woning. We waardeerden de airconditioning tijdens de warme dagen. Het was een stukje rijden naar sommige attracties, maar de rust maakte het de moeite waard.
Schmiedel
Bodil
Niels
Klaus
Ons verblijf was prima. De locatie is adembenemend, maar de voorzieningen waren vrij basic. Het voldeed echter wel aan onze behoeften voor een kort uitje op het platteland.
Hans-olaf
Wenzel
Vital
We hebben onze verblijf in De Konijn absoluut geweldig gevonden! De uitzichten op de vallei waren adembenemend en het stenen huis had een rustieke charme die ons een echt thuisgevoel gaf, Perfect voor een rustige ontsnapping
Simon
We hadden een fantastische tijd met het verkennen van het gebied, De nabijheid van Aracena maakte het gemakkelijk om de Gruta de las Maravillas te bezoeken, Het vakantiehuis zelf was een perfecte uitvalsbasis voor onze avonturen
Fridtjof
We vonden de vakantiehuis heel praktisch voor onze behoeften, Het was ruim genoeg voor ons gezin van vier, en de keuken had alle benodigdheden, De locatie nabij de Sierra de Aracena was geweldig voor wandelen, hoewel we de meeste tijd relaxend bij het zwembad doorbrachten, Het nabijgelegen dorp bood een paar eetgelegenheden, die redelijk waren, maar niets te fancy, Over het algemeen een solide keuze als je op zoek bent naar een rustige ontsnapping zonder te veel poespas
Maccruiskeen
Geweldige locatie voor ontspanning en avontuur! Schone accommodaties met alles wat je nodig hebt, plus gemakkelijke toegang tot de attracties van Aracena.
Panagiotis
Die accommodatie was schoon en comfortabel, met al de noodzakelijke dingen voor ons verblijf. Terwijl we genoten van de dorpsbewoners, waren de nabijgelegen grotten het hoogtepunt van onze reis.
Sofus
Een gezellige toevluchtsoord op een adembenemende locatie. De omliggende natuur is gewoon prachtig en we vonden veel wandelpaden in de buurt. Zou het zeker aanraden voor gezinnen die willen ontspannen.
Jaroslav
Mooie uitzichten, gezellige plek, schoon en goed uitgerust
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Andalusië
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 4729228
Laatst bijgewerkt: 05.11.2025
Advertentie online sinds: 10 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4729228.htm
«Huisje in Alájar met Uitzicht op de Vallei» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 15 gegeven Beoordelingen.
en commissies