Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Uitgerust appartement in het centrum

Max.  6   personen
50m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 6  personen
50m²
1 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling



Beschrijving

, woonkamer(1-pers. slaapbank, 1-pers. slaapbank, stapelbed, TV), keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, ), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad), balkon

Dit appartement aan Place des Deux Alpes ligt op slechts 200 meter van het skigebied en op 160 meter van de supermarkt en biedt een toplocatie voor gasten die dicht bij de pistes en essentiële voorzieningen willen verblijven. Met een lift en een eigen balkon is het ideaal voor gezinnen of groepen die comfort en gemak zoeken in het hart van het resort.

De woonkamer is voorzien van twee eenpersoons slaapbanken, een stapelbed en een tv, terwijl de aparte slaapkamer een tweepersoonsbed heeft en comfortabel plaats biedt aan maximaal zes gasten. De keuken is volledig uitgerust met een waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, vaatwasser, koelkast, vriezer en al het benodigde servies en bestek, waardoor het perfect is voor een verblijf met zelfcatering.

Gasten kunnen ontspannen in het bad in de badkamer, genieten van de frisse berglucht vanaf het balkon met tuinmeubilair en verbonden blijven met internet. Of u nu komt om te skiën, wandelen of gewoon te ontspannen in de bergen, dit appartement biedt een functioneel en uitnodigend toevluchtsoord. Bezoek de officiële boekingswebsite van Les Deux Alpes voor meer accommodatiemogelijkheden.
Licentie- of registratienummer: 38253004170AK

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Niet-rokers Niet-rokers
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Balkon Balkon
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Balkon

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met ligbad


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

Status

lift

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Skilift 0.2 kilometer

0.2 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Skiën

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 500.
Eindschoonmaak: € 90 /Stay.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Included.
Baby high chair: € 5 /Night.
Cot/Crib: € 5 /Night.
Raclette / Fondue: € 5 /Night.
Pack Serviettes ( 12€ pack/personne): € 12 /Stay.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


35 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Crabbe

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Dit appartement was een pareltje! De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden na een lange dag op de piste. Het uitzicht vanaf het balkon was adembenemend.

Busch

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Wat een prachtige plek! Het koffiezetapparaat was een uitkomst in de ochtend, en het bad was perfect om te ontspannen na het skiën. Een echte aanrader!

Abu

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

De keuken was goed uitgerust, waardoor we na een dag op de piste gemakkelijk maaltijden konden bereiden. Ik vond de comfortabele woonkamer en het gezellige balkon geweldig!

Evelyn

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Wij als gezin hebben het hier erg naar ons zin gehad! Het appartement was schoon en goed georganiseerd, en we vonden het fijn dat het zo dicht bij de skiliften lag. Een goede keuze voor elke wintervakantie.

Maciulevicius

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Engels

We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit appartement! Het was ruim genoeg voor ons gezin van vier en het uitzicht vanaf het balkon was adembenemend. Op korte loopafstand van de skiliften was het superhandig voor onze dagelijkse avonturen.

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën: Skivakantie

Objectnummer: 4731796

Laatst bijgewerkt: 17.09.2025

Advertentie online sinds: 8 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4731796.htm


«Uitgerust appartement in het centrum» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 35 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit