Vakantieappartement Gezinsvakantie Razanj
Al meer dan 2 Jaren online
Beschrijving
Uw vakantieobject:
De vakantiewoning ligt op een open terrein met water met struiken en bomen. De verhuurder woont in het huis. U kunt buiten relaxen met parasol. Voor een snelle afkoeling kunt u tuindouche gebruiken. Een barbecue is aanwezig.
Uw vakantiewoning: Uw vakantiewoning beslaat 2 verdiepingen, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 40 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is op de 2.verdieping en leidt via een buitentrap direct in de gang. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met 2 extra bedden, eethoek en TV. U heeft toegang tot het balkon. slaapkamer 12 m² groot en met 1 tweepersoonsbed. kookhoek in de woonkamer met gasfornuis, bakoven, koelkast, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. U heeft toegang tot het balkon. badkamer met douche en WC.
Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Huisdier: niet toegestaan.
Ligging: Razanj. De vakantiewoning ligt in een appartementenhuis en is modern ingericht. Het grondstuk is aan de rand van de plaats. Deze plaats is populair vanwege het uitzicht op de zee en het ligt op een rustige en zonnige plek. Openbare parkeerplaatsen zijn op de straat voor het huis. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 1500 m afstand, restaurant 3 km en centrum 3 km. Razanj: dokter, apotheek, bank elk 10 km. discotheek 17 km. vliegveld in Splitsen 30 km.
In de zomer: Zwemmogelijkheid in Razanj 40 m, strand met kiezel en steentjes in Razanj, 49 m van uw verblijf vandaan. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. Razanj: tennis 10 km en duiken 400 m.
Huurvoorwaarden en prijzen:
Inclusief de prijs : Airconditioning, Elektriciteit, Gas, Water, Eindschoonmaak, Beddegoed, Wi‑Fi (WLAN).
Bijkomende kosten - Toeslagen (Te betalen bij boeking): Inschrijfgeld verplicht 5,40 € per persoon per verblijf (01.01.26-01.07.26, 01.09.26-01.01.27). Inschrijfgeld verplicht 6,30 € per persoon per verblijf (01.01.27-01.07.27, 01.09.27-01.01.28). Inschrijfgeld verplicht 10,70 € per persoon per verblijf (01.07.26-01.09.26). Inschrijfgeld verplicht 12,50 € per persoon per verblijf (01.07.27-01.09.27).
Waarborgsom: Geen borgsom.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 1
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Restaurant 3 kilometer
3 kilometer
Luchthaven 30 kilometer
30 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling
Contact
Bedrijf Holiday Home
I. Holiday Home AG
Gastheer sinds: 09-01-2019
Contacttalen: Duits, Engels, Pools
Advertentienummer: 474109
Andere accommodaties van I. Holiday Home AG
Razanj, Dalmatië, Kroatië
Razanj, Dalmatië, Kroatië
Razanj, Dalmatië, Kroatië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Rogoznica, Dalmatië, Kroatië
Rogoznica, Dalmatië, Kroatië
Rogoznica, Dalmatië, Kroatië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Dalmatië
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 474109
Laatst bijgewerkt: 08.09.2026
Advertentie online sinds: 2 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/474109.htm