Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Sa Chabola, vlakbij het Tramuntana-reservaat

Max.  6   personen
350m²  Woonoppervlakte
5 Slaapkamers
5  Badkamer
Max. 6  personen
350m²
5 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling



Beschrijving

Parterre: (keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, Citruspers, ), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel, open haard, zithoek, radio, Alarm), Internettoegang)

Tussenetage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, douche, wastafel))

, , , , , Bar, Tuinmeubilair, TV, TV, zonnebank / solarium, wasmachine, balkon, airconditioning, terras, tuin, ligbedden, BBQ, parking, zwembad(privé), strijkijzer, haardroger

Dit charmante landhuis in Selva biedt een ruime en moderne woonervaring met 5 smaakvol ingerichte slaapkamers, ruim voldoende ruimte voor maximaal 6 gasten. Met een royale woonoppervlakte van 350 m² biedt het huis een prachtig uitzicht op de omliggende bergen en weelderige tuinen. De woning is perfect gelegen in een rustige, landelijke omgeving, op slechts 100 meter van het natuurreservaat Sierra de Tramuntana, waardoor het een ideale bestemming is voor natuurliefhebbers. Het huis is voorzien van airconditioning en beschikt over wifi, satelliet-tv en diverse entertainmentmogelijkheden voor een comfortabel verblijf.

Het landhuis is omgeven door schilderachtige dorpjes zoals Campanet, Moscar en Selva, op slechts 3 km rijden, met lokale restaurants zoals Talent in Campanet en diverse winkels. Grotere steden zoals Inca en Sa Pobla liggen op 7 km afstand en bieden supermarkten, een treinstation en een busstation voor gemakkelijke toegang tot andere delen van het eiland. Nabijgelegen attracties zijn onder andere het prachtige Lago Mayor, het waterpark Hidropark en de zandstranden van Puerto Alcudia en Platja de Muro, allemaal binnen een straal van 15 km. Voor golfliefhebbers liggen de golfbanen Club Pollença en Alcanada binnen 18 km.

Binnen beschikt de woning over een volledig uitgeruste keuken met moderne inductieapparatuur, waaronder een koelkast, magnetron, oven, vaatwasser en koffiezetapparaat, voor een heerlijke kookervaring. Het huis beschikt ook over twee badkamers, een ruime woonkamer met open haard en een minibar om te ontspannen. Extra voorzieningen zijn onder andere een wasmachine, strijkijzer, ventilatoren en een kindergedeelte voor gezinsvriendelijk plezier.

Het verhuurlicentienummer is ETV/6668.
Licentie- of registratienummer: ETV/6668

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 5

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Radio
Satelliet / kabeltelevisie
Ligstoelen
Wasmachine
WiFi
Strijkijzer
Haardroger
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

4 eenpersoonskamer
1 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 16 kilometer

16 kilometer

Meer 15 kilometer

15 kilometer

Restaurant 3.2 kilometer

3.2 kilometer

Bus 7 kilometer

7 kilometer

Luchthaven 39 kilometer Palma de Mallorca

39 kilometer

Station 7 kilometer Estación de Inca o Sa Pobla

7 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: U moet het zelf (goed) doen.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Included.
airconditioning: € 0,60 /KWH.
Cleaning and disinfection: Included.
Baby high chair: Included.
Cot/Crib: Included.
Internet Access: Included.
5StarsHome Service for cleaning and maintenance before arrival of guests.: Included.
Check-in: Included.
Check-out: Included.
Electricity consumptio: Included.
Badhanddoeken: Included.
Parkeren: Included.
Verwarming: Included.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


32 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Frouin

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

De kamers waren stil en comfortabel, waardoor we allemaal een rustige nacht hadden.

KAUSHIK

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Engels

We hebben veel tijd op het terras doorgebracht, genietend van de frisse lucht en het prachtige uitzicht. Het was een geweldige plek voor diners in de avond.

Rajnik

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Pools

De locatie is vredig en rustig, een perfecte ontsnapping aan de drukte van het dagelijks leven,

Lindau

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Ruime woonkamer met een gezellige open haard, 's avonds was het heerlijk ontspannen met een goed boek en een glas wijn,

Neitsch

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

Ik zou deze accommodatie aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een rustig toevluchtsoord met alle gemakken van thuis,

meer weergeven

Contact

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Zwembad

Advertentienummer: 4742716

Laatst bijgewerkt: 25.11.2025

Advertentie online sinds: 9 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4742716.htm


«Sa Chabola, vlakbij het Tramuntana-reservaat» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 32 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit