Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Villa Florida met 10 slaapkamers

Max.  14   gasten
285m²  Woonoppervlakte
7 Slaapkamers
5  Badkamer
Max. 14  gasten
285m²
7 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling



Beschrijving

Parterre: (keuken(kookplaat, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, ), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, douche, wastafel), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, douche, wastafel), badkamer(douche, wastafel), toilet)

Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, bad met douche, wastafel), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, douche, wastafel))

Tuinmeubilair, wasmachine, balkon, airconditioning, terras, tuin, BBQ, parking, zwembad(privé, verwarmd), strijkijzer, haardroger

Deze elegante vakantievilla biedt een luxe verblijf met adembenemend uitzicht op zee. Met zeven ruime slaapkamers biedt het plaats aan maximaal 18 gasten. De eerste verdieping heeft een tweepersoons- en een tweepersoonsslaapkamer, beide met een eigen badkamer en toegang tot een prachtig balkon. Op de begane grond zijn er twee tweepersoonsslaapkamers, waarvan één met een eigen badkamer, terwijl de benedenverdieping drie extra slaapkamers en een badkamer heeft. Een fantastische speelkamer met een lounge, tafelvoetbal en een pooltafel biedt entertainment voor iedereen. De villa biedt ook airconditioning in alle slaapkamers en gratis WiFi.

De accommodatie is ideaal gelegen op slechts een korte rit van gouden zandstranden, uitstekende golfbanen en de levendige Strip van Albufeira. Een verscheidenheid aan winkels, restaurants en cafés liggen op loopafstand en bieden tal van mogelijkheden voor dineren en entertainment. De nabijgelegen stranden van Santa Eulália, Maria Luísa en Oura zijn perfect om te zonnebaden en watersporten te beoefenen. Autohuur is niet nodig, maar transfers en verhuur kunnen op verzoek worden geregeld.

Een volledig uitgeruste keuken is voorzien van een elektrische kookplaat, magnetron, oven, broodrooster, koelkast, waterkoker, vaatwasser en wasmachine. De open lounge/eetkamer heeft een tv, PlayStation en comfortabele zitplaatsen. Buiten creëren een privézwembad op het zuiden, tuin, patio en stenen barbecue de perfecte ruimte om te ontspannen. Zwembadverwarming en extra bedden zijn beschikbaar tegen een meerprijs. Toeristenbelasting kan van toepassing zijn.
Licentie- of registratienummer: 1977AL

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer 5

badkamer met douche


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine
Strijkijzer
Haardroger
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 14

7 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 2 kilometer

2 kilometer

Meer 30 kilometer

30 kilometer

Luchthaven 36.8 kilometer Aeroporto de Faro

36.8 kilometer

Station 5.2 kilometer Ferreiras

5.2 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Golfen
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 08:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Included.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Zelf meenemen.
airconditioning: Included.
Baby high chair: € 3 /Night.
Cot/Crib: € 3 /Night.
Internet Access: Included.
Food Pack M: € 55 /Stay.
Food Pack XL: € 90 /Stay.
Baby bouncy chair: € 3 /Night.
Food Pack L: € 75 /Stay.
Food Pack S: € 45 /Stay.
Carrinho de bebé: € 8 /Night.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
verwarmd zwembad: € 43 /Night.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


20 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,4 van 5
4.4 Inrichting
4.4 Prijs / kwaliteit
4.4 Service
4.4 Ligging
4.4 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Da Silva Saraiva

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

De sousa

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

GRANGE

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

RIARD

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

Bendou

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

Vanessq

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Frans

Sokół

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Pools

De eetkamer was ruim en comfortabel, we genoten samen van onze maaltijden en de open indeling maakte het nog uitnodigender,

Szwaja

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Pools

Borioni

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Italiaans

We hebben een heerlijke tijd gehad met het verkennen van Albufeira. De winkels en cafés in de buurt boden een ruime keuze aan eetgelegenheden, waar we van genoten.

Lepore

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Italiaans

Di Norscia

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Italiaans

Ceccherini

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Italiaans

Bsrbarino

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Italiaans

López-Gil

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Spaans

Gómez

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Spaans

Vicente+Rojano

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Spaans

Kwakkernaat

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Voor een ontspannen uitje voldoet deze villa aan alle eisen, De combinatie van luxe en comfort is gewoon perfect,

Onderbeke

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

De slaapkamers zijn ruim en prachtig ontworpen, Het voelde als een thuis weg van huis,

van der Hulst

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4

Verblijven in deze villa was een droom die uitkwam! Het uitzicht op zee vanaf het balkon was adembenemend, en de ruime slaapkamers maakten onze familiebijeenkomst zo comfortabel,

Fuhrig

4,4
4.4 4.4 4.4 4.4 4.4
Toon Duits

De keuken was goed uitgerust, wat de bereiding van maaltijden vergemakkelijkte. Vooral vonden we de koelkast en de koffiemachine voor onze ochtenddranken fijn.


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


meer informatie

Vakantie-ideeën: Zwembad

Objectnummer: 4742770

Laatst bijgewerkt: 11.06.2025

Advertentie online sinds: 4 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4742770.htm


«Villa Florida met 10 slaapkamers» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 20 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat