Vakantiehuis in Langelille voor gezinnen
100% Aanbeveling
en commissies
100% Aanbeveling
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(TV, verwarming(vloerverwarming)), open keuken(waterkoker, koffiezetapparaat(filtermaling), combimagnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), badkamer(bad of douche, wastafel, toilet))
Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), overloop(toilet))
tuin, parking, lounge set
Deze moderne, vrijstaande, aan het watergelegen vakantiehuizen staan op het in aanbouw zijnde kleinschalige vakantiepark Waterrijk Langelille. Ze liggen vrijwel direct aan een recreatiemeer.
De vakantiehuizen zijn comfortabel en compleet ingericht. Zo beschikken ze over een woonkamer met TV. De open keuken is voorzien van onder andere een afwasmachine en combimagnetron. Op de begane grond bevindt zich verder nog een slaapkamer en een badkamer met inloopdouche of ligbad en een toilet. Boven vindt u er nog twee slaapkamers en een apart toilet op de overloop. De bedden zijn van het type 1-pers. boxspringbed, al dan niet in een 2-pers. opstelling.
Buiten is er een tuin met terras en een loungeset. Er is parkeergelegenheid voor één auto direct bij het vakantiehuis.
Op vakantiepark Waterrijk Langelille zijn tevens 4-pers. strandlodges te huur. Deze liggen direct aan het strand.
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Plaats en de locatie van de accommodatie
Het in aanbouw zijnde, kleinschalige Waterpark Langelille ligt op een fantastische plek op de grens van de provincies Friesland en Groningen, ca. 3 km. van het dorpje Echtenerbrug.
Zoals de naam al doet vermoeden, draait het op Waterpark Langelille vooral om water. De verschillende types vakantiehuizen kijken uit over het water, er is een jachthaven, een zandstrand, de rivier de Tjonger stroomt langs het waterpark en er zijn natuurlijk diverse meren in de buurt. Het Tjeukermeer ligt op slechts 5 km.
De omgeving leent zich prima voor het maken van wandel-, fiets- en vaartochten. Via de app van Fietsnetwerk verkrijgt u diverse leuke tips en worden op- en afstappunten voorgesteld. Voor natuurliefhebbers is Nationaal Park Weerribben - Wieden een aanrader (32 km.). Naast de natuur zijn er ook vele cultuur-historische plaatsen die het ontdekken meer dan waard zijn. Er zijn natuurlijk ook diverse uitstapje mogelijk, we noemen; indoor speeltuin Ballorig Heerenveen (17 km)., Vlinderparadijs Papiliorama, één van de grootste overdekte vlindertuinen van Europa in Havelte (38 km.), Speelgoedmuseum Kinderwereld in Roden (63 km.), Sauna Swoll in Zwolle (66 km.), Museumdorp Orvelte, waar u zich terug in de tijd waant, door de lezers van de ANWB uitgeroepen tot één van de vijf mooiste dorpen van Nederland (71 km.), Speel- en Recreatieboerderij De Flierefluiter in Raalte (77 km.) en natuurlijk Wildlands Adventure Zoo in Emmen (87 km.). Een bezoek aan Giethoorn (36 km.), ook wel het Venetië van het noorden genoemd, behoort natuurlijk ook tot de mogelijkheden. Steden als Heerenveen (17 km.), Meppel (46 km.), Zwolle (59 km.) en Emmen (87 km.) hebben alle een gezellig centrum en zijn het bezoeken zeker waard!
Waterpark Langelille is een park in aanbouw. Er kunnen dus werkzaamheden plaatsvinden. Eventuele overlast zal tot een minimum worden beperkt.
Op Waterpark Langelille worden de accommodaties verder uitgebreid. Hierdoor zijn er vanaf 21 oktober van maandag t/m vrijdag bouwwerkzaamheden welke mogelijk geluidshinder kunnen veroorzaken. Mogelijke overlast wordt zoveel mogelijk beperkt en vindt zeker niet plaats voor 7.00 uur en na 16.00 uur. Ook in het weekend en vakanties zijn er géén bouw-activiteiten .
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 09-06-2025
11 Beoordelingen
Totale beoordeling
Nadoleanu
Prachtig vakantiehuis met een fantastische indeling. De slaapkamers waren gezellig en de woonkamer was perfect voor een filmavond met het gezin. We waardeerden de nabijgelegen eetgelegenheden, vooral de snelle maaltijden bij McDonald's na een lange dag uit.
Grün
Ons gezin heeft genoten van ons verblijf in het vakantiehuis in Langelille! Het huis was ruim genoeg voor ons, met een heerlijke tuin waar de kinderen konden spelen. De open keuken was een hoogtepunt voor ons, omdat we genoten van samen koken met uitzicht op het prachtige meer. De locatie is rustig, midden in de natuur, maar toch dichtbij attracties zoals Pantropica. Het enige nadeel was dat sommige delen van het vakantiepark nog in aanbouw waren, maar dat heeft onze ervaring niet beïnvloed. We komen zeker terug!
GUERIN
Geweldige locatie aan het meer! De kinderen vonden het heerlijk om buiten te spelen en de bezienswaardigheden in de buurt waren makkelijk bereikbaar. Het huis was schoon en comfortabel. Het enige kritiekpunt is dat de bouwwerkzaamheden in het park soms wat lawaaierig kunnen zijn. Over het algemeen hebben we echter een prettig verblijf gehad.
Greve
Het huis was goed uitgerust, schoon en had een prettige sfeer. De inloopdouche was een pluspunt. Het was maar een korte rit naar een aantal lokale bezienswaardigheden, wat erg handig was. Ideaal voor een gezinsvakantie!
Szczuka
We hebben de moderne voorzieningen in het vakantiehuis erg gewaardeerd. De open keuken en woonkamer waren perfect voor familiebijeenkomsten. Het was fijn om een slaapkamer op de begane grond te hebben voor onze grootouders. Een comfortabele en praktische keuze voor een vakantie.
Roznerska
Zeer schoon en modern vakantiehuis, geweldige locatie aan het water!
Kurek
Comfortabele en moderne accommodatie, ideaal voor gezinnen met kinderen
Giacomin
Ruim vakantiehuis aan het meer, perfect voor een ontspannen vakantie
Gutiérrez
We hebben een geweldige tijd gehad in Waterrijk Langelille. Het huis was van alle gemakken voorzien en we voelden ons er meteen thuis. Nabijgelegen attracties zoals Pantropica zorgden voor een leuk dagje uit. Een opmerking: de wifi kan soms wat haperend zijn.
Vantroyen
Dit vakantiehuis voldeed aan al onze wensen voor een gezinsuitje, Het was ruim genoeg voor iedereen, en de inloopdouche was een leuke toevoeging, De kinderen genoten van het verkennen van de omgeving, en wij hielden van de rustige omgeving, We zouden zeker terugkomen!
Hopp
In totaal een solide keuze voor families die een kort verblijf zoeken, Het huis was functioneel en comfortabel, De omgeving ontwikkelt zich nog, maar dat heeft onze ervaring niet beïnvloed, We hadden een ontspannen tijd aan het meer!
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantie-ideeën:
Objectnummer: 4746500
Laatst bijgewerkt: 09.06.2025
Advertentie online sinds: 3 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4746500.htm
«Vakantiehuis in Langelille voor gezinnen» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 11 gegeven Beoordelingen.
en commissies
