Vakantiehuis met 5 slaapkamers, Capdepera
100% Aanbeveling
en commissies
100% Aanbeveling
Beschrijving
Parterre: (woonkamer(TV(satelliet), eettafel, zithoek), keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, Citruspers, ), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer(2-pers.king size bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet))
Tuinmeubilair, wasmachine, airconditioning, terras, tuin(omheind), ligbedden, BBQ, zwembad(privé), strijkijzer, lucht-lucht warmtepomp, haardroger, Sea view
Deze prachtige villa biedt een ongeëvenaarde vakantie-ervaring, met een ruime indeling van 450 m², ontworpen voor maximaal 10 gasten. Het is verdeeld over meerdere niveaus en beschikt over 4 prachtig ingerichte slaapkamers en een studio. De villa biedt een adembenemend uitzicht op zee, waarvan u kunt genieten vanaf het zwembad van 11 x 5,50 meter, omgeven door comfortabele ligstoelen. Of u nu zwemt of luiert bij het zwembad, de schilderachtige omgeving creëert de perfecte sfeer voor ontspanning. De buitenkant van de villa is al even indrukwekkend, met meubilair van hoge kwaliteit en een ontspanningsruimte, die zowel comfort als stijl biedt voor een onvergetelijk verblijf.
Gelegen in het prachtige Font de Sa Cala, is deze villa ideaal voor mensen die willen genieten van zowel rust als gemak. Het is perfect geschikt voor families of groepen vrienden, met voldoende ruimte voor iedereen om te ontspannen. De overdekte eethoek buiten, compleet met een barbecue en een tafeltennistafel, zorgt voor eindeloze uren vermaak. Binnen vindt u verschillende ontspanningsruimtes, waaronder een gezellige woonkamer met satelliet-tv, een moderne, volledig gerenoveerde keuken met alle nodige voorzieningen en gemeenschappelijke ruimtes waar u perfect kunt dineren of samen kunt ontbijten. De villa is goed uitgerust met twee badkamers met ligbad en twee badkamers met douche, waardoor het ideaal is voor grote groepen.
De slaapkamers van de villa zijn zorgvuldig ontworpen voor comfort, waarvan één met een kingsize bed, de andere met een tweepersoonsbed en twee extra kamers met elk twee eenpersoonsbedden. De hoofdslaapkamer is voorzien van airconditioning en een tweede airco in de gang zorgt ervoor dat de overige ruimtes koel blijven.
Licentie- of registratienummer: VT1520
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 4
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 10
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.55 kilometer
0.55 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
75 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 25-04-2025
12 Beoordelingen
Totale beoordeling
van den Bercken
Ideaal voor gezinnen! De pingpongtafel zorgde ervoor dat iedereen zich kon vermaken en de indeling bood privacy wanneer nodig.
Martin
Een fantastisch verblijf! De eethoek in de buitenlucht en de barbecue waren hoogtepunten voor onvergetelijke familiediners.
AMIET
Deze villa straalt echt sfeer uit! Het zwembad is enorm en het uitzicht op zee is een genot. Perfect om te ontspannen met vrienden of familie. De BBQ-avonden waren geweldig en de pingpongtafel hield de energie op peil. Eerlijk gezegd is dit gewoon een geweldige plek om te ontspannen en te pronken op Instagram.
Batog
Ruim en goed uitgerust vakantiehuis, Alles was schoon en netjes, Mooi zwembad, maar zou baat hebben bij een paar extra ligstoelen, De locatie in Font de Sa Cala is rustig en dicht bij het strand, Over het algemeen een goede prijs-kwaliteitverhouding voor gezinnen
Stevendart
De ligging was voor ons ideaal: rustig maar toch praktisch. We konden gemakkelijk de bezienswaardigheden in de omgeving verkennen en het was fijn om terug te keren naar zo'n rustige villa. De slaapkamers waren comfortabel en we waardeerden de airconditioning op warme dagen.
Drieux
Ons gezin genoot van de royale ruimte van deze villa. Voor onze groep van tien waren de twee badkamers een zegen: we hadden helemaal geen benauwd gevoel. Het zwembad was de kers op de taart!
Piacenza
Ons verblijf in de villa in Capdepera was werkelijk onvergetelijk! De ruimte was ongelooflijk ruim voor onze groep van tien personen en elke kamer was prachtig ingericht. We hebben vooral genoten van het ontspannen bij het zwembad en het schitterende uitzicht op zee. Het eetgedeelte in de buitenlucht was ideaal voor onze barbecues en 's avonds speelden we gezellig tafeltennis. De locatie was rustig, maar toch dichtbij genoeg om de lokale bezienswaardigheden te verkennen. Kortom, een fantastische ervaring!
Mulzahn
Comfortabele kamers en een prachtig uitzicht op de hoogte van de hyggelig, de sfeer is vrij, mannen zijn aantrekkelijker
Carlevato
Geweldige ruimte voor onze familievakantie! Schoon, comfortabel en het zwembad was een hoogtepunt voor de kinderen
Bodogan
Een perfect uitje! De villa is ruim en prachtig ontworpen. We hebben vooral genoten van de avonden bij het zwembad met het uitzicht op de zonsondergang. We kunnen niet wachten om er nog een keer te verblijven!
Morata Jarque
De villa was ruim en goed uitgerust, ideaal voor ons familie-uitje. We waardeerden de aanwezigheid van meerdere badkamers, waardoor de ochtenden een stuk soepeler verliepen. De keuken was van alle gemakken voorzien om maaltijden te bereiden en we genoten van het ontbijt op het terras. Hoewel de inrichting hier en daar wat gedateerd was, zorgden het comfort en de netheid voor een aangenaam verblijf. Een prima keuze voor grotere groepen die op zoek zijn naar een ontspannen verblijf.
Rodriguez Salazar
Wat een ontspannende vakantie hebben we gehad! De landschapsarchitectuur rondom de villa droeg bij aan de serene sfeer, de kinderen vermaakten zich uitstekend in het zwembad en wij vonden de mogelijkheid om buiten te eten geweldig.
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op de Balearen
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op Mallorca
Vakantie-ideeën: Zwembad
Objectnummer: 4746751
Laatst bijgewerkt: 25.04.2025
Advertentie online sinds: 1 maand
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4746751.htm
«Vakantiehuis met 5 slaapkamers, Capdepera» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 12 gegeven Beoordelingen.
en commissies
