Charmante villa voor 6 gasten
100% Aanbeveling
en commissies
100% Aanbeveling
Beschrijving
Parterre: (open keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, Citruspers, ), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel, zithoek, DVD-speler, radio), badkamer(douche))
Op de 1e etage: (slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, ligbad), badkamer(douche))
, , Tuinmeubilair, wasmachine, balkon, airconditioning, terras, tuin, ligbedden, BBQ, parking, zwembad(privé), strijkijzer, lucht-lucht warmtepomp, haardroger
Deze charmante villa biedt een ontspannen en comfortabel verblijf voor maximaal 6 gasten, met 3 gezellige slaapkamers en 2 badkamers. Het 176 m² grote pand is licht en huiselijk, en biedt de perfecte ruimte voor gezinnen of kleine groepen. De villa is uitgerust met moderne voorzieningen en beschikt over airconditioning, wat comfort garandeert tijdens de warmere maanden. Geniet van de ruime tuin, het privézwembad en het zitgedeelte buiten, perfect om te ontspannen in de zon. Het pand is ideaal gelegen in een rustige zone, op slechts een steenworp afstand van de zee, en biedt een rustige omgeving voor een rustige vakantie-ervaring.
De villa ligt dicht bij Cala Murada, op korte afstand van de prachtige stranden van het gebied, waaronder het strand van Cala Murada, op slechts 700 meter afstand. Cala d'Or, een levendige stad met een verscheidenheid aan winkels, cafés en restaurants, ligt op slechts 18 km van het pand. Voor natuurliefhebbers bieden het nabijgelegen Parc Natural Mondragó en Coves del Drach een prachtig landschap en dieren in het wild om te verkennen. Er zijn ook verschillende lokale restaurants, waaronder Bar Roca Mar en Restaurante Playa Cala Murada, die heerlijke Mallorcaanse gerechten serveren.
Binnen beschikt de villa over een volledig uitgeruste onafhankelijke keuken, compleet met een koelkast, magnetron, oven, vaatwasser en alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. De woonkamer is voorzien van een comfortabele tv met satellietzenders in meerdere talen, een dvd-speler en wifi. Het ruime terras is perfect om buiten te eten, uitgerust met een barbecue om maaltijden te grillen en te genieten van familiebijeenkomsten.
Licentie- of registratienummer: ET\/1951
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 3
badkamer met douche
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 6
Routebeschrijving/ligging


Afstanden
Strand 0.7 kilometer
0.7 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Bus 2.8 kilometer
2.8 kilometer
58 kilometer
68 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 16-06-2025
28 Beoordelingen
Totale beoordeling
Korb
We hebben het geweldig gehad! De nabijgelegen restaurants boden heerlijke lokale gerechten aan en we genoten van het verkennen van Cala d'Or, dat op korte rijafstand lag.
Angermüller
De slaapkamers waren comfortabel en ruim, We hebben allemaal goed geslapen tijdens ons verblijf, De badkamers waren ook goed onderhouden,
Miha81
Over het algemeen was onze ervaring prettig. De villa was ruim en had een fijne indeling voor onze groep. De supermarkten en restaurants in de buurt waren gunstig voor onze wensen. We hebben genoten van het verkennen van de lokale stranden en vonden de omgeving rustig. We zouden zeker overwegen om terug te keren.
Sol
We hebben een heerlijk verblijf gehad in deze villa! Het privézwembad was perfect om te ontspannen en de tuin bood een heerlijke plek voor onze kinderen om te spelen. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden.
Murray
De locatie was ideaal om de omgeving te verkennen. We vonden het geweldig om de nabijgelegen natuurparken en stranden te bezoeken. De villa was een geweldige uitvalsbasis voor onze avonturen.
Si
Ketty
We hebben genoten van onze tijd in Vista Mar Azul. De volledig uitgeruste keuken maakte koken gemakkelijk en de nabijgelegen Drach-grotten waren een fantastische dagtocht.
Desterbecq
De villa was licht en comfortabel, en we waardeerden de airconditioning enorm tijdens ons verblijf. Het terras was een geweldige plek om te ontbijten met uitzicht op de tuin.
Gauthier
Het buitenterras was perfect voor avondbijeenkomsten. We vonden het heerlijk om te grillen op de barbecue en te genieten van de warme nachten onder de sterren.
Delvaux
Wat een fantastische plek! De ligstoelen bij het privézwembad waren ideaal om van de zon te genieten. We hebben urenlang buiten gelegen.
bourgeais
Jvdb
De villa was comfortabel en goed gelegen. We genoten van de rustige buurt en de gemakkelijke toegang tot nabijgelegen attracties, zoals de grotten van Drach en het natuurpark Mondragó. Alles wat we nodig hadden was aanwezig en de airconditioning was een echte uitkomst op warme dagen.
Yannic
We hebben een fantastisch verblijf gehad in Vista Mar Azul! De villa was ruim, zeer ruim en goed uitgerust, het was mogelijk om een van de ruimste kamers te hebben, het privézwembad en het hoogtepunt voor degenen, vooral na een dag op het nabijgelegen strand Cala Murada, de enige heeft een van de ruimste vertrekken is
Krymlov
Rustig en charmant, met een privézwembad en een prachtig uitzicht op zee, ideaal om te ontspannen
Muchalski
We waardeerden de kleine details zoals de waterkoker en het broodrooster in de keuken; dat maakte onze ochtenden een stuk gemakkelijker!
Kopciński
Zeer comfortabel verblijf, de faciliteiten waren perfect en we waardeerden de wasmachine voor onze strandkleding,
Wieczorek
Zalas
Malou
Een hele mooie villa! Het was goed uitgerust met alles wat we nodig hadden, inclusief strandlakens en zwembandjes. De kinderen vonden het privézwembad geweldig en wij waardeerden de rust en stilte van de omgeving.
Hankyul
Schoon, comfortabel en goed gelegen. De nabijheid van het strand van Cala Murada maakte het superhandig om 's ochtends te gaan zwemmen. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om thuis maaltijden te bereiden.
Pauli
Een heerlijk familieuitje! De ruime kamers waren groot genoeg voor onze groep van zes. We vonden de rustige omgeving geweldig en de gemakkelijke toegang tot natuurlijke attracties zoals het Parc Natural de Mondragó. Een echte aanrader!
Pierce
Ons gezin heeft hier een onvergetelijke vakantie gehad. De gastheren waren ontzettend gastvrij en we voelden ons meteen thuis. De locatie was rustig, maar toch dichtbij populaire plekken als Cala Egos en lokale supermarkten. We zouden hier graag terugkomen!
Alba
Over het algemeen een solide keuze voor een vakantiehuis. Het terras was ruim en perfect om buiten te eten, en het privézwembad was een hoogtepunt.
Elze
Wat een pareltje! De villa was licht en luchtig en het uitzicht vanaf het balkon was adembenemend. We maakten gebruik van de nabijgelegen wandelpaden en bezochten zelfs het Santuario de Sant Salvador. Over het geheel genomen was het een heerlijke ervaring.
Ásdís
Een geweldige plek voor een ontspannen uitje! Het privézwembad was voor ons een hoogtepunt en de buitenruimte was perfect om te loungen in de zon. Hoewel het meubilair wat gedateerd was, was alles schoon en functioneel. Goede prijs-kwaliteitverhouding voor een gezinsvakantie.
Breda
De villa was een geweldige grootte voor onze groep, De eetkamer was perfect voor familiediners, en de keuken maakte koken een fluitje van een cent,
Leunissen
De buitenruimte was een droom! We hebben het grootste deel van onze tijd bij het privézwembad doorgebracht en genoten van de maaltijden op het terras,
Hillebrand
Geweldige villa met geweldige uitzichten, Super schoon en ruim
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op de Balearen
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op Mallorca
Vakantie-ideeën: Zwembad
Objectnummer: 4748830
Laatst bijgewerkt: 16.06.2025
Advertentie online sinds: 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4748830.htm
«Charmante villa voor 6 gasten» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 28 gegeven Beoordelingen.
en commissies
