Villa aan het strand Mar II in Barcares
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
en commissies
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
Beschrijving
Parterre: (keuken(waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, Citruspers, elektrische kookplaten, , ), woon/eetkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV(satelliet), eettafel, zithoek, DVD-speler, radio), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(ligbad), Internettoegang)
Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, TV, douche), slaapkamer met badkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, TV, douche))
Tuinmeubilair, zonnebank / solarium, wasmachine, verwarming, airconditioning, terras, tuin, ligbedden, BBQ, parking, zwembad(privé, buiten), strijkijzer
Deze moderne familievilla Brisa de Mar II in Barcarès, nabij Alcúdia, ligt op slechts 200 meter van het strand en biedt een oase van rust voor maximaal 8 gasten. De villa beschikt over 4 stijlvolle tweepersoonsslaapkamers en 3 badkamers, waarvan twee met eigen badkamer, voor optimaal comfort en privacy. Met airconditioning, gratis wifi, een privézwembad en een ruime tuin met barbecue en terrassen is dit de ideale plek om te ontspannen onder de Mallorcaanse zon of om buiten te eten met uw dierbaren.
Barcarès is een gezinsvriendelijk kustgebied dat bekendstaat om zijn kalme, ondiepe water, waardoor het perfect is voor kinderen. Het nabijgelegen Sa Marina is een hotspot voor watersporten, waaronder kitesurfen en windsurfen. Een korte wandeling brengt u naar de charmante oude binnenstad van Alcúdia, waar u geplaveide straatjes kunt verkennen, lokale winkeltjes kunt bekijken en authentieke Mallorcaanse tapas kunt proeven. De nabijgelegen jachthaven biedt nog meer restaurants, entertainment en winkelmogelijkheden, wat uw vakantie-ervaring nog aangenamer maakt.
De villa heeft een oppervlakte van 212 m² en is verdeeld over twee verdiepingen. De open leefruimte op de begane grond beschikt over een eethoek, een gezellige tv-hoek en een moderne keuken met ontbijtbar die uitkomt op het terras. Twee slaapkamers bevinden zich op de begane grond en boven bevinden zich nog twee slaapkamers, elk met een eigen badkamer. Het is de perfecte combinatie van stijl, ruimte en locatie voor een onvergetelijk verblijf op Mallorca.
Het verhuurlicentienummer is ETV/3800
Licentie- of registratienummer: ET\/3800
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
Badkamer 2
badkamer met douche
Badkamer 1
badkamer met ligbad
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 8
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.21 kilometer
0.21 kilometer
Restaurant 1.8 kilometer
1.8 kilometer
Bus 2.5 kilometer
2.5 kilometer
61 kilometer
16 kilometer
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 30-10-2025
30 Beoordelingen
Totale beoordeling
Brown
Het privézwembad was een hoogtepunt van ons verblijf. We brachten veel middagen door met luieren aan de rand van het zwembad op de ligbedden. Het was een geweldige manier om samen als gezin te ontspannen.
Laar
Deze villa bood alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. De airconditioning was efficiënt en de satelliet-tv zorgde voor entertainment in de avonden.
Alharbi
De villa is modern en goed uitgerust. We hebben goed gebruik gemaakt van de magnetron en waterkoker voor snelle snacks en ochtendthee. Al met al een zeer praktische keuze voor ons verblijf.
Boidin
Het terras bood een prachtig uitzicht en was een heerlijke plek voor een avonddrankje. We vonden het heerlijk om zo vanuit de keuken naar buiten te kunnen stappen,
Pantzer
Over het algemeen een zeer aangename ervaring. De villa voldeed aan al onze behoeften en de locatie maakte het gemakkelijk om de omgeving te verkennen.
Firozi
De eetkamer was ruim genoeg voor onze grote familiemaaltijden. We hebben genoten van het samen koken in de volledig uitgeruste keuken. De oven werkte perfect voor onze bakavonturen.
Ekholm Vorland
Brisa de Mar II was een fantastische keuze voor onze familievakantie! De villa is ruim en modern, met een prachtige tuin en zwembad. We brachten onze dagen door met ontspannen bij het zwembad en het verkennen van de nabijgelegen stranden, met name Playa Voramar, dat op korte loopafstand ligt.
Jaremko
Schoon, comfortabel en dichtbij het strand! De omgeving voelt veilig en gezinsvriendelijk aan. Een geweldige plek om samen met de groep herinneringen te maken, een echte aanrader!
Hristov
De locatie van deze villa is fantastisch! Op korte afstand van het strand en lokale voorzieningen. De buitenruimte was geweldig voor de kinderen om te spelen, terwijl wij genoten van een rustige avond op het terras. Zeker een aanrader!
Rossi
Wat een fantastisch verblijf! De open woonkamer was licht en uitnodigend, en de keuken had alles wat we nodig hadden om maaltijden te bereiden. De airconditioning was een echte uitkomst op warme dagen.
Vattan
De tuin en de barbecueplek waren perfect om buiten te eten. We hebben meerdere keren buiten onder de sterren gegeten. Het was erg ontspannend en privé.
Aulner
De locatie is ideaal voor strandliefhebbers, op slechts een steenworp afstand zaten we op het zand, we hebben ook gebruik gemaakt van de nabijgelegen wateractiviteiten die erg leuk waren,
COURSIER
Een prachtige villa in een gezinsvriendelijke buurt. We hebben genoten van de lokale restaurants, vooral Bistro 1909, dat op korte rijafstand lag. De villa had alles wat we nodig hadden, van keukengerei tot comfortabele zitplaatsen rond het zwembad.
Boudjemia
Comfortabel verblijf met moderne voorzieningen, de gastheer was erg gastvrij en we hebben genoten van het verkennen van de nabijgelegen stranden
Maciej Szczytkowski
Het moderne ontwerp van de villa was aantrekkelijk, de open leefruimte zorgde voor een prettige doorstroming en we genoten van het gemak van de Amerikaanse keukenbar,
Michal Nowakowski
Deze villa had een gezellige sfeer. De lounge was perfect voor filmavonden met het gezin met satelliet-tv. De kinderen vonden het heerlijk om de ruimte te hebben om te spelen terwijl wij ontspanden.
Kowalczyk
Het terras was onze favoriete plek, we brachten er uren door met genieten van het ontbijt en het genieten van de zon. Het koffiezetapparaat was een geweldige aanvulling op onze ochtendroutine.
Rozwadowska
Over het algemeen was onze ervaring bij Brisa de Mar II geweldig, het privézwembad was een hit bij de kinderen en de rustige omgeving bood ons de mogelijkheid om te ontspannen, het enige nadeel was de wifi-verbinding die soms een beetje onstabiel was
Jasinska
Deze villa overtrof onze verwachtingen! De gastheren waren ongelooflijk vriendelijk en behulpzaam. We waren dol op de moderne inrichting en de ruime woonkamer. De nabijheid van zowel rotsachtige als zandstranden maakte onze stranddagen gemakkelijk en plezierig.
Giamundo
De locatie is fantastisch, op slechts een korte loopafstand van het strand. Het ondiepe water maakte het gemakkelijk voor onze kleintjes om veilig te spelen. We hebben ook genoten van het verkennen van de oude stad van Alcudia voor wat lokale tapas.
Larsen
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad in deze villa! Het was erg schoon en goed uitgerust. De keuken had alles wat je nodig had om maaltijden te bereiden en het buitenterras was perfect voor avondbarbecues. De locatie is ook erg handig met een supermarkt op slechts 100 meter afstand.
Lerro
Ruim en supermodern, de keuken is geweldig! Ideaal om een heerlijke maaltijd te bereiden. En het is ook fijn dat er een winkel om de hoek zit. Ik kom zeker terug!
Martire
Deze villa is een echte droom! De tuin en het zwembad zijn ideaal voor ontspannende momenten en het strand ligt op slechts een steenworp afstand. Eerlijk gezegd is het een rustig paradijs voor een gezinsuitje. Volledige beoordeling!
Gomez
We vonden de ruimtelijkheid van de villa geweldig. Het voelde alsof we genoeg ruimte hadden om te ontspannen. De sapcentrifuge was een leuke extra om 's ochtends verse drankjes te maken.
Navarro Gonzalez
We waren onder de indruk van hoe schoon en goed onderhouden de accommodatie was. De aandacht voor detail maakte ons verblijf nog aangenamer.
AMORES MUÑOZ
Ruime villa met een prachtige tuin en privézwembad, op korte loopafstand van het prachtige Voramar-strand
Van De Gronden
Geweldige voorzieningen! De koelkast was groot genoeg voor al onze boodschappen, en de vaatwasser maakte het opruimen na de maaltijden een fluitje van een cent, Zeer aan te raden voor gezinnen,
van der Velden
We hebben een heerlijke tijd gehad in deze villa, De slaapkamers waren comfortabel en de airconditioning hield alles koel, Het privézwembad was een fijne ontsnapping aan de hitte,
Abbink
Net terug van een week lang verblijf in Brisa de Mar II, en het was niets minder dan fantastisch! De villa is prachtig modern, ruim en onberispelijk schoon, Met vier slaapkamers voelde onze familie van acht zich comfortabel en thuis, We hebben het grootste deel van onze tijd doorgebracht met loungen bij het privézwembad en genieten van barbecues in de tuin, De locatie is perfect - slechts een korte wandeling naar het zandstrand Playa Voramar, en dicht bij lokale supermarkten voor al onze behoeften, De nabijgelegen Alcúdia Old Town is een must-visit vanwege zijn charme en levendige sfeer, Sterk aanbevolen voor een gezinsuitje!
Krauße-Arnecke
We hadden een geweldige tijd in Brisa de Mar II. De inrichting was modern en smaakvol, en de accommodatie was bij onze aankomst brandschoon. Het was een beetje rijden naar de dichtstbijzijnde grotere stad, maar de lokale bezienswaardigheden maakten dat weer goed.
Contact
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op de Balearen
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op Mallorca
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Noord-Mallorca
Vakantie-ideeën: Zwembad
Advertentienummer: 4748855
Laatst bijgewerkt: 30.10.2025
Advertentie online sinds: 7 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4748855.htm
«Villa aan het strand Mar II in Barcares» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 30 gegeven Beoordelingen.
en commissies