Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Gezellig appartement - 1BR-4P - Genève

Max.  4   personen
26m²  Woonoppervlakte
1 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 4  personen
26m²
1 Slaapkamers
Delen

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

Fantastische ligging

Brandschone accommodatie

100% Aanbeveling



Beschrijving

Op de 2e etage: (woonkamer(2-pers. slaapbank, TV(flatscreen)), keuken(eettafel, kookplaat, waterkoker, koffiezetapparaat, magnetron, koelkast, elektrische kookplaten, , , Wine glasses), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, strijkijzer, Handdoeken inbegrepen, Beddengoed inbegrepen, Extra pillows and blankets), badkamer(douche, toilet, haardroger, , , ))

?Checkmyguest biedt u dit moderne appartement van 26 m² aan, gelegen op de 2e verdieping met lift, midden in het hart van de wijk Pâquis in Genève. Op een steenworp afstand van het meer van Genève, geniet u van een comfortabele en volledig uitgeruste omgeving voor een onvergetelijk verblijf.

De locatie van het appartement betekent dat u zich snel en gemakkelijk door de stad kunt verplaatsen met behulp van de vele beschikbare openbaarvervoersopties:

? BUS: Monthoux (lijn 1,25), op 2 minuten lopen.
? Busstation: Genève Busstation (BlaBlaCar Bus, Swiss Tours...), op 4 minuten lopen
? Cornavin Station (treinen naar de luchthaven, Lausanne, Zürich...), op 7 minuten lopen
? Publibike: self-service fietsverhuurservice
? Taxi's en VTC beschikbaar in de omgeving

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Kinderen welkom Kinderen welkom

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Koelkast
Magnetron
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
WiFi
Strijkijzer
Haardroger

Geschikt voor

Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


32 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,5 van 5
4.5 Inrichting
4.5 Prijs / kwaliteit
4.5 Service
4.5 Ligging
4.5 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Lehmann

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Ik heb ontzettend genoten van ons verblijf! Het appartement was modern en comfortabel, en we genoten van ochtendwandelingen bij de Jet d'Eau

Schmidt-horst

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Duits

Een charmant appartement met een heerlijke sfeer. Gemakkelijke toegang tot het openbaar vervoer maakte het verkennen van Genève een fluitje van een cent.

Pollard

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Engels

Dit appartement is een verborgen parel! Het interieur is goed ingericht en gastvrij. Ik vond het heerlijk om zo dicht bij het openbaar vervoer te zijn, waardoor het gemakkelijk was om de stad te verkennen. De gastheer was ook erg aardig en behulpzaam.

Nielsen

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Engels

Een pittoresk plekje in een levendige buurt! Ik was dol op het karakter van het appartement en de nabijheid van zowel het openbaar vervoer als het prachtige Meer van Genève. Perfect voor iedereen die van de stad wil genieten.

Sala

4,5
4.5 4.5 4.5 4.5 4.5
Toon Frans

Comfortabel en praktisch! Het appartement voldeed aan al onze wensen voor een stedentrip. Ondanks de ligging in een drukke buurt was het er rustig. Bovendien vonden we het goede openbaar vervoer in de buurt erg prettig. Het is een prima uitvalsbasis voor lokale bezienswaardigheden zoals het Palais des Nations. Geen grote klachten - we zouden hier zeker weer verblijven!

meer weergeven

Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


meer informatie

Vakantie-ideeën:

Gezinsvakantie

Objectnummer: 4749516

Laatst bijgewerkt: 14.09.2025

Advertentie online sinds: 5 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4749516.htm


«Gezellig appartement - 1BR-4P - Genève» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 32 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit