Terug
Opgeslagen in
Verwijderd uit
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 gasten

Villa in Algajola bij Strand & Zwembad

Max.  5   gasten
90m²  Woonoppervlakte
2 Slaapkamers
0  Badkamer
Max. 5  gasten
90m²
2 Slaapkamers
Delen

100% Aanbeveling


Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies

100% Aanbeveling



Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV(duitse zender(s))), keuken(fornuis(keramisch), oven, magnetron, afwasmachine, wasmachine), slaapkamer(2x 1-pers. bed), slaapkamer(3x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet), toilet)

verwarming(elektrisch), airconditioning, terras, tuinmeubilair, BBQ, parking, ligstoelen, zwembad(gedeeld met andere gasten, omheind, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm), geopend van 1/2 Apr t/m Okt), tennisbaan(gedeeld met andere gasten), jeu de boules baan, speeltoestellen, tafeltennistafel, kinderbed

Deze mooie vakantiewoning ligt vlak bij het strand en is voorzien van een verfrissend zwembad en een tennisbaan. Je kunt maximaal 1 huisdier meenemen en er zijn 2 slaapkamers die 5 gasten kunnen accommoderen. Deze optie is geschikt voor gezinnen.



Begin de ochtend met een gezonde wandeling langs de zee die ongeveer 100 m van de accommodatie vandaan ligt. Je kan een lekker ontbijtje halen bij de supermarkt 7 km verderop en er is een leuk meer te vinden op 30 km van het verblijf.



De accommodatie is voorzien van een badkamer met onder andere een douche en een toilet. Als je een avond niet uit eten wenst te gaan, kan je zelf een heerlijk diner bereiden in de keuken. De tuin is ingericht met comfortabel tuinmeubilair en de kinderen kunnen zich vermaken op de speeltoestellen. Je kunt de auto kwijt op de parkeerplaats en er is een barbecue aanwezig waar je een heerlijk stuk vlees op kunt grillen.



Met de auto kan je gemakkelijk naar de verschillende mooie plaatsen in de omgeving reizen.

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed

Buitenshuis

Barbecue
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Tennisbaan
Terras
Tafeltennis

Badkamer

aparte wc's 2


Keuken

Vaatwasser
Magnetron
Oven
Keramische kookplaat

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Ligstoelen
Wasmachine
Kinderbed
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 5

1 tweepersoonskamer
1 driepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Meer 30 kilometer

30 kilometer

Supermarkt 0.1 kilometer

0.1 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

1 kilometer


Recreatiemogelijkheden

Paardrijden
Tennis
Alle recreatiemogelijkheden weergeven Minder recreatiemogelijkheden weergeven

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 16:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 400 terug 14 dagen na vertrek. U dient de borg contant te betalen bij aankomst.
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Max. 1; gratis.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Keukenlinnen: Aanwezig.
Wifi: Gratis. Op een openbare locatie op het terrein.
Airconditioning: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


7 Beoordelingen

Totale beoordeling

4,3 van 5
4.3 Inrichting
4.3 Prijs / kwaliteit
4.3 Service
4.3 Ligging
4.3 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Kees van Veen

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Het was niet helemaal duidelijk waar de sleutel op te halen telefoonnummer was was gegeven, maar alleen Franstalige uitleg. Voor ons geen probleem, trouwens. Hartelijke ontvangst door Roemeense vrouw die voldoende Frans sprak.

E. Minneboo

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3

Geweldige vakantievilla in een heel leuk klein plaatsje op een zeer verzorgd vakantiepark en pal naast een druk bezocht strand.

Vallere Joel

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

De woestijn Adriates 4x4 .... Scandola Reserve en de kreken van Piana boot .... het dorp Saint Antonina..etc .... Alles is mooi, denk ik niet spreken van de prachtige bochten als je om moto..Algajola \\ / 1000 + kms Porto..82 blijkt A \\ / R ...

Melanie Riedel

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Dit vakantiehuis was voor onze behoeften erg leuk en ruim. We hebben genoten van de rest van ons en konden ook deelnemen aan de aanbesteding van het naburige hotel Maristella. Het pad naar het strand is slechts 3 minuten lopen. De keuken was ruim en goed ingericht, de bedden van de twee slaapkamers zijn comfortabel. De kamer had een eigenens kleine badkamer met douche en toilet, en een badkamer voor gasten in de woonkamer. De woonkamer was een mooi groot en we hebben twee banken om te ontspannen. Wat is essentieel in Koriska was dat de airconditioning in het huis, dat was ook het geluidsniveau op OK. Good value for money.

L.A Lach

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

Pinksteren 2011 eerste wochewir've twee jaar geleden geweest, accommodatie positieve juist in deze: het huis ligt nog in goede staat veel ruimte, twee slaapkamers met aparte badkamers, een extra Gaeste wc, keuken met goede apparatuur, zoals bijvoorbeeld kudde, kuehlschrank ect in de vriezer. elke kamer heeft een aparte airconditioning. barbecue mogelijkheid op de veranda.negativ: warm water is een beetje laat, maar dan komt genoeg. : O) heeft nog een volledige reiniging, voordat we gaan, maar schoon indrukwekkend ... had wat spinnen en weven in sommige. enkele kleine onderdelen zelf zijn tijden het vervangen. douchekop of klorollenhalter ..

H. Lay

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Duits

De Villa Oriente is voor vier personen comfortabel ruim. De locatie dicht bij het prachtige strand is (binnen 5 minuten lopen) en met uitzicht op de prachtige bergen en de zee groot. De aanbiedingen van het naastgelegen Hotel Maristella we niet hebben gebruikt en kan niet worden beoordeeld. De villa is gelegen aan de rand van Algajola. Goede restaurants zijn op loopafstand. We brachten een zeer leuke vakantie hier.

françoise Zamour

4,3
4.3 4.3 4.3 4.3 4.3
Toon Frans

Hoewel équipéTrès slechte locatie, met uitzicht op een woestenij. Erg duur voor een verhuur charmless


Contactpersoon

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

meer informatie

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Objectnummer: 4768922

Laatst bijgewerkt: 26.07.2025

Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4768922.htm


«Villa in Algajola bij Strand & Zwembad» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.3 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 7 gegeven Beoordelingen.

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 gasten

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat