Bungalow met zwembad in Pozo Alcón
100% Aanbeveling
en commissies
100% Aanbeveling
Beschrijving
Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten, keramisch), oven, magnetron, koel-/vriescombinatie, wasmachine), woon/eetkamer(2-pers. slaapbank, TV, eettafel, open haard), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
Internettoegang, bar, zonnebank / solarium, verwarming, airconditioning, terras, terras(privé, overdekt), tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, ligstoelen, zwembad(gedeeld met andere gasten, buiten), speeltoestellen
Dit charmante vakantiehuis in Pozo Alcón biedt plaats aan maximaal 4 gasten en beschikt over een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een slaapbank in de woonkamer, waardoor het ideaal is voor stellen of kleine gezinnen. Omringd door het prachtige landschap van de Sierra de Cazorla combineert het huis rustieke charme met moderne voorzieningen voor een comfortabel en onvergetelijk verblijf. Buiten kunnen gasten ontspannen op het overdekte privéterras, genieten van maaltijden in de tuin met tuinmeubilair, zonnebaden op ligstoelen of de barbecue aansteken voor een ontspannen avond. Het gedeelde buitenzwembad, het solarium en de speeltoestellen voor kinderen bieden plezier en ontspanning voor alle leeftijden.
Binnen is het vakantiehuis zorgvuldig ingericht voor comfort en gemak. De lichte woon- en eetkamer is voorzien van een tv, eettafel, open haard en een tweepersoonsslaapbank, wat een warme en uitnodigende ruimte creëert om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen. De volledig uitgeruste keuken is voorzien van een keramische kookplaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie en wasmachine, waardoor zelf koken gemakkelijk is. De slaapkamer zorgt voor een goede nachtrust en de badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet. Airconditioning, verwarming en internettoegang zorgen voor extra comfort tijdens uw verblijf.
Het vakantiehuis ligt vlakbij Pozo Alcón en is de perfecte uitvalsbasis voor buitenavonturen. Ontdek het heiligdom van Tíscar, de watervallen van Guazalamanco of de hangbruggen van Castril, allemaal op korte rijafstand. Geniet van wandelen, kanoën, paardrijden en culturele uitstapjes naar charmante Andalusische dorpjes. Of u nu wilt ontspannen bij het zwembad of de natuurwonderen van Jaén wilt ontdekken, dit vakantiehuis biedt een ideale balans tussen comfort, natuur en avontuur.
Zorg ervoor dat u minimaal 7 dagen voor aankomst boekt, want lastminuteboekingen zijn niet mogelijk.
Licentie- of registratienummer: A/JA/00053
Inrichting
Buitenshuis
Badkamer
aparte wc's 1
Keuken
Apparatuur en toebehoren
Geschikt voor
slaapkamer
Totaal aantal slaapplaatsen: 4
Routebeschrijving/ligging


Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Beschikbaarheid
Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 14-10-2025
3 Beoordelingen
Totale beoordeling
Geert Hermans
aankomst was prima, we waren te vroeg maar werden erg vriendelijk ontvangen. Ons huisje stond precies áchter een grote voilliere, waardoor we weinig 'zicht'hadden zoals op de foto.
Jean-Luc Vander Linden
We kwamen goed na de sluiting van de receptie, maar het was geen probleem om de sleutel te halen, wachtend op ons in het restaurant. De accommodatie was netjes en goed onderhouden door een zeer professioneel en discreet personeel. De omgeving is prachtig. Recreatieve voorzieningen en huizen zijn omgeven door groen en zorgen voor de privacy van elke woning. De locatie vormt een zaak met het zwembad in het midden, spelletjes enz. ... omringd door woningen die uitkijken op het centrum. drive-able riem set die leidt naar een carport met gesigneerde stoelen. Het geheel is omgeven door een afgesloten ruimte die geruststellend is voor de kinderen die de neiging hebben om te verduisteren. Zeer mooie plek.
Alexandra Guérineau
Super de receptie was zeer vriendelijk gewacht tot we "naar 21h30Très goede familiale sfeer, aanbevelingen, een ideale en rustige plek om te rusten ... als het was niet bang om te" worden geïsoleerd, het paste ons
Contactpersoon
Bedrijf Belvilla
Andere accommodaties van Belvilla
meer informatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Spanje
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Andalusië
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Objectnummer: 4777535
Laatst bijgewerkt: 14.10.2025
Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4777535.htm
«Bungalow met zwembad in Pozo Alcón» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.1 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 3 gegeven Beoordelingen.
en commissies
