Terug
Zoeken
Zoekopdracht
Gasten 2 personen

Ruim houten chalet met overdekt terras.

Max.  6   personen
90m²  Woonoppervlakte
3 Slaapkamers
1  Badkamer
Max. 6  personen
90m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies


Beschrijving

Parterre: (woonkamer(TV(smart TV), eettafel, zithoek), open keuken(kachel(gas), waterkoker, koffiezetapparaat(pads), oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, , ), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel, toilet))

Op de 1e etage: (slaapkamer(2-pers. bed, wastafel), slaapkamer(2-pers. bed))

Internettoegang, wasmachine, terras, tuin, tuinmeubilair

Verscholen aan de rand van Parc de Kievit in Baarle-Nassau biedt dit prachtige chalet met houten palen een uniek verblijf dat vakmanschap, comfort en natuur combineert. Het chalet, volledig gebouwd met larikshout uit de Ardennen, heeft de rustieke charme van traditionele houtarchitectuur, maar dan opnieuw vormgegeven met modern design en duurzaamheid. Vanaf uw voordeur stapt u direct in een wereld van wandel- en fietspaden die slingeren door weelderige bossen en rustige landschappen. En als u klaar bent om verder te ontdekken, bieden de nabijgelegen steden Tilburg en Breda cultuur en winkelen, terwijl het magische attractiepark de Efteling en de 18-holes golfbaan van Landgoed Utrecht in Esbeek plezier beloven voor alle leeftijden.

Binnen voelt het chalet zowel knus als verfijnd aan, een warme oase waar natuurlijke texturen samenkomen met modern comfort. De open woonkamer baadt in het zonlicht dankzij de brede ramen, wat een rustige ruimte creëert om te ontspannen met uw dierbaren. De volledig uitgeruste keuken is voorzien van een gasfornuis, oven, grote koelkast met vriezer, vaatwasser, waterkoker en Dolce Gusto-koffiezetapparaat. Alles wat u nodig heeft voor een ontspannen ontbijt of een familiediner.

Op de begane grond vindt u een comfortabele slaapkamer met een eigen badkamer en suite en een luxe hoofdbadkamer met douche, toilet en wasmachine. Boven bevinden zich twee charmante, kindvriendelijke slaapkamers, waarvan één met een eigen wastafel, die ruimte bieden voor rust en privacy. Vanuit het huis loopt u naar het grote, overdekte terras met tuinset, waar de ochtend begint met vogelgezang en de avond eindigt onder een zachte sterrenhemel. Met een eigen parkeerplaats voor twee auto's en een omgeving die dicht bij de natuur voelt, maar toch vol comfort, nodigt dit chalet u uit om te onthaasten, opnieuw verbinding te maken en echt tot rust te komen.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Tuin
Speeltuin
Zwembad
Parkeren
Tennisbaan
Terras

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat

Apparatuur en toebehoren

Fietsen
Televisie
Wasmachine
WiFi
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

3 tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Plaats en de locatie van de accommodatie

Parc de Kievit is een zeer ruim opgezet vakantiepark in Noord-Brabant, tegen de Belgische grens. De omgeving van dit park is zeer divers. Aan de ene kant vind je het levendige centrum van de unieke plaats Baarle-Nassau (op slechts ca. 3km.). Je vindt hier alles op het gebied van gezelligheid en sfeer. Wat is er dan zo uniek aan? Het dorp Baarle bestaat uit het Nederlandse Baarle-Nassau en het Belgische Baarle-Hertog. Binnen 2 van de grootste enclaves bevinden zich 7 enclaves van Baarle-Nassau in Baarle-Hertog. In totaal bestaat het Belgische deel uit 22 Nederlandse enclaves. Het ene moment ben je in Nederland terwijl je om de hoek België in loopt.

Aan de andere kant van het vakantiepark ligt natuur dat uiterst geschikt is voor het maken van prachtige wandel- en fietstochten. Parc de Kievit zelf heeft ook voldoende te bieden. Zo kun je gebruik maken van faciliteiten zoals een verwarmd openlucht zwembad, midgetgolfbaan, tennisbaan en is er in de zomervakantie een recreatieteam voor de kinderen. Ook is er een gezellige brasserie waar je van een hapje en een drankje kunt genieten. De veelzijdigheid van Parc de Kievit zorgt voor een vakantie op maat!

Parc de Kievit is natuurrijk en ruim opgezet. Het ligt tegen de Belgische grens en nabij het centrum van Baarle-Nassau. De natuur van Noord-Brabant leent zich uitstekend voor het maken van wandel- en fietstochten. Het vakantiepark heeft ook een openlucht zwembad.


Recreatiemogelijkheden

Golfen
Tennis
Wandelen

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.

Annuleringsvoorwaarden:


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
•In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
•voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.

Neem contact op:

Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


De Hut heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen
Beoordeling toevoegen
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.

Contact

Bedrijf Belvilla


Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Zwembad

Advertentienummer: 4782177

Laatst bijgewerkt: 08.11.2025

Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4782177.htm

Verwijderen
toevoegen als favoriet
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen

DFV logo
Gecontroleerd en gecertificeerd door de Duitse bond van vakantiehuizen
Meer dan 1.000 geverifieerde beoordelingen op Trustpilot
Best Price
Boek zonder kosten
en commissies
Contactgegevens van de gastheer/-vrouw weergeven
Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat
Opgeslagen in
Verwijderd uit