Terug
Zoeken

Appartement in Alpen met Ski-In/Ski-Out

Max.  4  personen
43m²
1 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen




Beschrijving

Baad in het gouden licht van de Franse Alpen in dit luxe appartement van 43 m², perfect gelegen voor ski-in/ski-out toegang in een prestigieuze nieuwe residentie. Dankzij de zuidelijke ligging biedt de accommodatie een ononderbroken uitzicht op de pistes, waardoor het een idyllisch toevluchtsoord is voor zowel wintersporters als mensen die op zoek zijn naar een serene alpenvakantie. Vanaf het moment van aankomst omhult de combinatie van moderne elegantie en bergcharme u met comfort en stijl.
Binnen is het appartement zorgvuldig ontworpen om aan al uw wensen te voldoen. De volledig uitgeruste keuken is voorzien van hoogwaardige apparatuur, waaronder een inductiekookplaat, oven, magnetron, vaatwasser en zelfs een raclette- en fondueset voor gezellige avonden. De woonkamer nodigt u uit om te ontspannen op een comfortabele bank terwijl u geniet van uw favoriete programma's op de flatscreen-tv. Een kingsize bed in de hoofdslaapkamer zorgt voor een goede nachtrust, terwijl de slaapnis met stapelbed perfect is voor kinderen of extra gasten. De aparte douche en het toilet zorgen voor extra comfort en het balkon van 13 m² biedt een privéruimte om te genieten van het adembenemende uitzicht op de Alpen.
De residentie zelf is een oase van ontspanning, met een verwarmd binnenzwembad, sauna, stoombad, belevenisdouches en een fitnessruimte. Een skiruimte met skischoendroger zorgt voor zorgeloze ochtenden op de piste, terwijl een eigen garage het gemak vergroot.
Gelegen in het hart van de Alpen, biedt deze accommodatie niet alleen eersteklas voorzieningen, maar ook een toplocatie om de regio te verkennen. Of u nu door verse poedersneeuw rijdt, schilderachtige paden bewandelt of gewoon geniet van de frisse berglucht, dit appartement belooft een onvergetelijke vakantie in de Alpen.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Balkon Balkon
Parkeren Parkeren
Kinderen welkom Kinderen welkom

Buitenshuis

Balkon
Zwembad
Parkeren

Keuken

Vaatwasser
Magnetron

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine

Geschikt voor

Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 4

1 overige slaapkamer 1 overige slaapkamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Recreatiemogelijkheden

Skiën

Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 15:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: Included.
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Included.
Televisie: Included.
Zwembad: Included.
Verwarmen zwembad: Included.
Wasmachine: Included.
Parkeren: Included.
Verwarming: Included.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


Het Vakantieappartement heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 4790728

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Neem contact op

Vakantie-ideeën: Zwembad

Advertentienummer: 4790728

Laatst bijgewerkt: 22.03.2026

Advertentie online sinds: 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4790728.htm

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat