Terug
Zoeken

Kapiteinshuis Dat Kasteel

Max.  6  personen
170m²
4 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen




Beschrijving

Parterre: (guest toilet(, toilet, wastafel))

, , , , , eetkamer(eettafel), slaapkamer(, , 1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed, 2-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer(, , 1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed, 2-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer(, , 1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed, 2-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer(, , 1-pers. bed, 1-pers. bed, 1-pers. bed, 2-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(, toilet, douche, wastafel, wastafel), badkamer(, toilet, douche, wastafel, wastafel), Internettoegang, Internettoegang, wasdroger, verwarming, parking, strijkplank, strijkijzer, telefoon

Gelegen op een ruim perceel van 2.000 vierkante meter biedt "Dat Schloss" niet alleen het huis van de eigenaren, dat deels bewoond wordt, maar ook een aparte tuin exclusief voor onze gasten. Hoogwaardig tuinmeubilair en voldoende ligstoelen nodigen u uit om te ontspannen in de prachtig aangelegde, weelderige tuin. Het terras en de eethoek in de buitenlucht zijn perfect voor ontspannen maaltijden en gezellige bijeenkomsten. Parkeergelegenheid bij het huis met fietsenstalling is ook beschikbaar.

"Dat Schloss" biedt plaats aan maximaal zes personen. Het huis heeft twee slaapkamers, elk met een comfortabel tweepersoonsbed, en een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden die tegen elkaar aan staan. Twee moderne badkamers met douche en drie toiletten zorgen voor voldoende comfort en privacy. Wifi is beschikbaar in het hele huis.
Licentie- of registratienummer: BA Nr 102

Inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Parkeren Parkeren

Buitenshuis

Parkeren

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 2


Apparatuur en toebehoren

Wasdroger
WiFi
Strijkijzer
Strijkplank

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 6

2eenpersoonskamer 2eenpersoonskamer
2tweepersoonskamer 2tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Restaurant 0.2 kilometer

Stadscentrum 0.2 kilometer


Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 14:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Huisdieren: Max. 1; gratis.
Bedlinnen: Included.
Badhanddoeken: Included.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.



Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 4804624

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 4804624

Laatst bijgewerkt: 03.04.2026

Advertentie online sinds: 3 maanden

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4804624.htm

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat