Terug
Zoeken

Groot vakantiehuis met zwembad in de Var.

Max.  8  personen
280m²
6 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price

100% Aanbeveling


Beschrijving

Parterre: (keuken(eettafel, open haard, waterkoker, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, gas), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, balkon of terras), woon/eetkamer(TV(satelliet), eettafel, open haard, DVD-speler), bijkeuken(koel-/vriescombinatie, wasmachine), tuindeuren)

Op de 1e etage: (slaapkamer(2x 1-pers. bed(90 x 200 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(140 x 190 cm)), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed(70 x 180 cm)), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), badkamer(ligbad, wastafel, toilet), badkamer(douche, wastafel))

Gastenverblijf Parterre: (slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm)), badkamer(douche, wastafel, toilet))

Poolhouse: (keuken(eettafel, afwasmachine, koelkast))

terras(privé), tuin(privé, 2 hm2), tuinmeubilair, parking, zwembad(privé, 10 x 5 m., geopend van Jun t/m Sep), jeu de boules baan

Deze voormalige bastide (typisch Provencaals buitenhuis) is nu gerenoveerd tot een buitengewoon mooi en groot vakantiehuis.

Dit karakteristieke landhuis bezit zowel charme als comfort en is gelegen in het hart van een landgoed van 20 hectare, omringd door eiken en kastanje's, op 1.5km van het centrum van Collobrières en circa 20 km van stranden met fijn zand. Met het prachtige uitzicht over de wijngaarden en over de vallei van Gapeau en met een zwembad van meer dan 50m, is dit huis ideaal voor vakantiegangers die dromen van rust en natuur in een heerlijk Provencaalse sfeer.

In en rond Collobrières valt veel te ontdekken op het gebied van historische architectuur: de ruines van de kerk van St Pons, de Pont Vieux, de kapel van Notre Dame des Anges, het plein van Rouget de L'Isle... U kunt in deze regio vele prachtige wandelingen maken en voor natuurliefhebbers kan een bezoek aan de kastanjeboomgaard georganiseerd worden.

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Zwembad
Parkeren
Terras

Badkamer

Badkamer

Badkamer 1

badkamer met douche en ligbad

Badkamer

aparte wc's 3


Keuken

4-pits kookplaat
Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster
Afzuigkap

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Satelliet / kabeltelevisie
Wasmachine
WiFi
Terrasmeubilair
DVD-speler

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 8

6tweepersoonskamer 6tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 1 kilometer

Restaurant 1 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 17:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Zelf meenemen.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Zelf meenemen.
Keukenlinnen: Zelf meenemen.
Wifi: Gratis.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

De laatste 500m van de toegangsweg naar de woning zijn onverhard
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


1 Beoordeling

Totale beoordeling

2,0 van 5
2.0 Inrichting
2.0 Prijs / kwaliteit
2.0 Service
2.0 Ligging
2.0 Reinheid
De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Katy Rabe

2,0 2 2 2 2 2
Toon Duits

De weg naar het huis was niet bewegwijzerd en buitengewoon moeilijk te vinden. Eigenlijk is de oprit alleen om te gaan met een SUV. Normale auto's hebben (op de reis misschien nog steeds volledig geladen) problemen om de oprijlaan te creëren zonder ze op te zetten. Helaas werd dit niet met een woord in de huisbeschrijving vermeld. Het huis zelf is prachtig gelegen, rustig en met een prachtig uitzicht, maar de onreinheid en de behoefte aan renovatie verpesten helaas deze positieve dingen. Een onverzorgde tuin, banken die we eerst moesten omdraaien, losse handdoekrails, ontbrekende deurknoppen, rot eten in de koelkast en een gedroogde broek in de wasmachine, we vonden u.a. voorheen. In de keuken waren specerijen die in 1992 waren verlopen. In een van de slaapkamers lagen bedwantsen, er waren nog veel dingen om over te klagen, maar toch iets positiefs. De plaats Collobrieres is erg mooi en gemakkelijk te voet te bereiken. Tal van goede restaurants zijn er te vinden, evenals supermarkten, een postkantoor, souvenirwinkels etc. We hebben het beste van de situatie gemaakt en hebben de vakantie niet verpest. Na een schoonmaakbeurt, tuinieren en reparaties is het nog steeds een erg leuke vakantie.


Contact

Bedrijf Belvilla

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 4846753

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 30 555 722 975

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Bedrijf Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Bedrijf Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Advertentienummer: 4846753

Laatst bijgewerkt: 12.09.2026

Advertentie online sinds: 1 maand

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4846753.htm


«Groot vakantiehuis met zwembad in de Var.» krijgt een vakantiebeoordeling van 2 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 1 gegeven Beoordeling.

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat