Terug
Zoeken

Villa in Sicilië met privézwembad

Max.  5  personen
110m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
Gratis afzegging
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price


Beschrijving

Parterre: (open keuken(kookplaat, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV, open haard, airconditioning), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet, bidet, haardroger), wasruimte(wasmachine, strijkijzer), veranda, veranda, tuin(privé), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(privé, 8 x 4 m., geopend van Mei t/m Sep), kinderbed, kinderstoel)

Nichello is een elegant huis in het Scopello-gebied; een unieke en exclusieve badplaats op loopafstand van het natuurpark Zingaro. De villa is gelijkvloers.

De directe omgeving van de accommodatie biedt tal van voorzieningen en je kunt er bovendien genieten van heerlijke wandeltochten.

U komt binnen via de goed ingerichte en elegante woonkamer. In een hoek bevindt zich een keuken die perfect aansluit bij de rest van het huis. Het slaapgedeelte bestaat uit twee tweepersoonskamers en een eenpersoonskamer. Alle kamers zijn goed onderhouden en de inrichting is eenvoudig maar eigentijds. De badkamer is uitgerust met een douche. Op een steenworp afstand van de villa is er een bijgebouw bestaande uit een tweepersoonsslaapkamer met de mogelijkheid om een ​​extra bed toe te voegen en een badkamer met douche. De villa heeft twee grote overdekte veranda's met comfortabel tuinmeubilair, waar gasten een gezonde rust kunnen vinden.

Met een Belvilla ben je verzekerd van een geslaagde vakantie. Er is altijd een Belvilla die jou een onvergetelijke vakantie bezorgt. We hebben een verrassend en breed aanbod van unieke vakantiehuizen voor de zomervakantie, een weekendje weg of een weekje wintersport. Het aanbod bestaat uit ruim 40.000 vakantiehuizen in 20 Europese landen. Unieke vakantiehuizen met regiotypische kenmerken op mooie locaties, of dit nu aan de kust, hoog in de bergen of centraal in het stadscentrum is. Denk aan authentieke landhuizen met zwembad in Frankrijk, bijzondere agriturismo’s in Toscane, stoere chalets in de Alpen of grote huizen in de Ardennen. Voor een gezin, een stel of voor een grote groep. Je vindt ze op de mooiste plekjes, zodat er genoeg te doen en te ontdekken is voor iedereen! We blijven continu op zoek naar nieuwe huizen en nieuwe bestemmingen die passen bij de wensen van onze gasten.

Een Belvilla geeft je de vrijheid om te ontbijten in pyjama of nachtenlange gesprekken te voeren zonder op de sluitingstijd van de bar te hoeven letten. Met lokale ingrediënten maak je de heerlijkste gerechten en in het privézwembad neem je een ontspannen duik wanneer je dat wil. Kortom, alle privacy in je tijdelijke thuis! En dit vlak bij de lokale bevolking, zodat je de sfeer van de regio of dorp kunt opsnuiven. De huiseigenaar of beheerder is discreet ter plaatse je aanspreekpunt en geeft graag speciale tips over de omgeving.
Licentie- of registratienummer: IT081005C2NS8EG0D9

Inrichting

Huisdieren niet toegestaan Huisdieren niet toegestaan
Zwembad Zwembad
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard

Buitenshuis

Balkon
Tuin
Barbecue
Zwembad
Parkeren

Badkamer

Badkamer

aparte wc's 1


Keuken

Vriesvak
Vaatwasser
Koelkast
Magnetron
Oven
Waterkoker
Koffiezetapparaat
Broodrooster

Apparatuur en toebehoren

Televisie
Wasmachine
Kinderbed
Kinderstoel
WiFi
Strijkijzer
Haardroger
Terrasmeubilair

Geschikt voor

Niet-rokers
Huisdieren niet toegestaan
Kinderen welkom

slaapkamer

Totaal aantal slaapplaatsen: 5

1eenpersoonskamer 1eenpersoonskamer
2tweepersoonskamer 2tweepersoonskamer

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Supermarkt 5 kilometer

Restaurant 5 kilometer

Stadscentrum 5 kilometer

Luchthaven 50 kilometer

Station 10 kilometer



Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen


Aanwijzingen van de verhuurder

Inchecken: 17:00
Uitchecken: 10:00

Aanvullende informatie bij de huurprijs:

Borgsom: € 300.
Eindschoonmaak: Inclusief.
Huisdieren: Niet toegestaan.
Bedlinnen: Aanwezig.
Toeristenbelasting: Inclusief.
Badhanddoeken: Aanwezig.
Wifi: Gratis.
Kinderbed: € 30/verblijf. Op aanvraag.
Kinderstoel: € 15/verblijf. Op aanvraag.
Airconditioning: Inclusief.

Annuleringsvoorwaarden:

Gratis annuleren mogelijk tot 43 dagen voor de aankomstdatum.


•Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
•In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.


Neem contact op:

Max. 1 extra bed(den) mogelijk á EURO 22 per persoon per nacht


Beschikbaarheid

Gebruik de prijscalculator om de beschikbaarheid en de prijs te weten te komen.


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Bedrijf Belvilla

Gastheer sinds: 08-01-2020

Contacttalen: Duits, Engels

Advertentienummer: 4847216

Andere accommodaties van Belvilla

Alle accommodaties weergeven van Belvilla

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Zwembad

Advertentienummer: 4847216

Laatst bijgewerkt: 06.08.2026

Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4847216.htm

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat