Hoe duur is een vakantiewoning in Zinnowitz?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zinnowitz vinden vanaf 30 € per nacht.
Appartement Nachtstern met 2 slaapkamers
gezellig appartement Nachtstern op een centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft twee slaapkamers, een moderne badkamer en een terras.
Bijzonder duurzaam
U woont in het vakantiehuis Sternchen op het terrein van de liefdevol gerenoveerde Villa Helga op een centrale locatie in Zinnowitz. Het is slechts ongeveer 700 meter naar het strand.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis met uitzicht op het water, sauna, open haard, buitenzwembad, wifi, wallbox, Netflix
-20% Korting 13-07-2025 - 19-07-2025
Vakantiewoning Ostseetrio met WLAN
Volledig ingerichte moderne lichte vakantiewoning met een groot balkon op het zuiden dat toegankelijk is vanuit de woonkamer en de keuken. WLAN beschikbaar
Duurzaam
Appartement Bussard met open haard + whirlpool
romantisch appartement op een rustige, centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft twee slaapkamers, een moderne badkamer met whirlpool en ingebouwde open haard. De inrichting laat niets te wensen over.
Zeer duurzaam
Vakantie op het eiland Usedom - altijd een belevenis
Bijzonder duurzaam
Baltic Sea Quartet in Möskenweg 5 Whg 5
51 m2; 2 kamers 1 slaapkamer 1 toilet(ten) 1 badkamer Balkon Niet-roken Garage TV WIFI Verwarming Vaatwasser Kinderbed Geen huisdieren
5-sterren (DTV) vakantiehuis onder riet, uitzicht op het Achterwasser, sauna, buitenwhirlpool het hele jaar door in de tuin bij 38°C
Duurzaam
Vakantiewoning Ostseetraum met WLAN
4**** sterren vakantiewoning in het groen van het eiland Usedom op slechts enkele minuten lopen van het strand over 2 verdiepingen met 73 m² woonoppervlak en balkon aparte barbecuehoek op het terrein
Vakantiewoning Seeluft met WLAN
Exclusief appartement dicht bij het strand met zonnig balkon over 2 verdiepingen voor 4 personen Aparte barbecueplaats op het terrein.
Villa met rieten dak, Achterwsserblick, whirlpool buiten, wifi, sauna, open haard
Ostseepark Vakantiewoning nr. 4
Vakantiewoning voor 5 pers. in een huis met 4 eenheden 2 slaapkamers - 2 badkamers - woonkamer met volledig ingerichte kitchenette en een slaapbank - balkon op het zuiden
Stijlvol Reethaus Am Achterwasser Sauna - open haard - balkon - speeltoren - barbecue - 3 slaapkamers -2 badkamers - assistentie voor gasten met een handicap.
Duurzaam
Appartement Morgensonne met 2 slaapkamers
Charmant appartement Morgensonne op een centrale locatie dicht bij het strand. Het heeft twee slaapkamers, een houtkachel, een moderne badkamer en een terras.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis met 109m² voor maximaal 8 personen voor een vakantie zoals thuis. Sauna W-LAN, tafelvoetbal, enz., 350m naar het strand, zeer rustige ligging.
Nieuwe exclusieve vakantiewoning ,, Sonnentraum ,, 2 slaapkamers balkon open haard 2 tot 4 personen extra bed mogelijk
Welkom in het wooncomplex "Residenz Bellevue" op een uniek mooie locatie Rustig gelegen 4-sterren penthouse flat Gratis WLAN, parkeergarage
Vakantiewoning met 1 slaapkamer, woon/slaapkamer met kitchenette, een badkamer met bad en douche mogelijkheid en een sauna voor maximaal 4 personen.
Vakantiewoning met 1 slaapkamer, woon/slaapkamer met kitchenette, een badkamer met douche en een sauna voor maximaal 4 personen.
Centraal, dicht bij het strand en rustig. Met balkon, WiFi en parkeerplaats! Huisdieren welkom! Flexibele aankomst en vertrek! Geen minimum verblijf!
Duurzaam
FeWo Annabelle op slechts 500 m van het strand
rustige centrale ligging in het centrum op 500 meter van het strand 2 slaapkamers, 2 badkamers, groot terras Garage parkeerplaats WLAN
Droomvakantie in vakantiewoning Lilly
exclusieve vakantiewoning op de begane grond van een nieuw wooncomplex, 55m², 2 slaapkamers, open haard, WLAN, lift, klein balkon - zuidzijde, externe rolluiken, insectenhorren, vloerverwarming, parkeerplaats
Vakantiehuis met 2 appartementen en een grote tuin, afsluitbare fietsgarage, mooie en verzorgde inrichting van de appartementen. Het appartement "Sonne" bevindt zich op zolder.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Zinnowitz vinden vanaf 30 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Zinnowitz zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Vakantiehuis op Usedom, Bungalow en Vakantiewoning Freya Haus Oie-Idyll zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Zinnowitz zijn er 188 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!