Hoe duur is een vakantiewoning in Julianadorp aan Zee?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Julianadorp aan Zee een gemiddelde prijs van 158 € voor één nacht.
Luxe villa, open haard, W-Lan, onlangs gerenoveerd met top-apparatuur! Badkamer met Sunshower en vanaf februari 2017 'nieuwe' Finse sauna, omheinde tuin, vlakbij het strand, vakantie met hond.
10% Actie 07-11-2026 - 14-11-2026
Slechts ca. 350m van het strand. Voor maximaal 6 personen. 3 slaapkamers. In rustige ligging. 307m² tuin.
Felien Bungalow Ereprijs 10 is nieuw gebouwd in 2019/2020.
Zeer goed uitgerust, vrijstaand, omheind huis met drie slaapkamers. Gasten met kinderen en honden zijn welkom.
hollandferien.haus Villa Ooghduyne
Vakantiewoning voor maximaal 6 personen in Julianadorp aan zee
Modern en sfeervol 5-persoons appartement aan zee met balkon. Droomhuis-bedstee voor kids, lift, parkeren, fietsenstalling en strand op 5 min lopen. Veel zon, rust en comfort.
10% Actie 22-09-2026 - 31-10-2026
15% Actie 22-09-2026 - 30-10-2026
- direct bij de strandovergang - gezellig appartement voor 4 - 6 personen gezellig appartement voor 4 - 6 personen - 2 tweepersoonsslaapkamers plus twee bedden op de galerij - unieke thematische flat - op een toplocatie
Dünenperle 135: Vakantiehuis in Julianadorp aan Zee met plaats voor 6 personen en duinzicht!
Nieuw in de verhuur. Volledig gerenoveerd en ingericht. Vlak achter de duinen, een paar honderd meter van het strand in Yperhofpark. Doet niets te wensen over! Tot 5 personen.
15% Actie 16-10-2026 - 24-10-2026
Gloednieuw in de verhuur! Volledig gerenoveerd en opgewaardeerd. Terras aan de zuidkant met luifel. Dicht bij het strand in het rustige Yperhofpark. Hier kun je op vakantie gaan!
6 persoons bungalow zeer dicht bij het strand met wifi In de vakantieregio: Noordsee Kuste Noord Holland Noorzee kust kop van Noord Holland
Holland vakantiehuis met wintertuin
Ons volledig gerenoveerde Nederlandse vakantiehuis ligt in een prachtig vakantiecomplex, direct achter de duinen. Het huis heeft een geweldige ligging en een wintertuin.
Top vakantiehuis voor gezin met kinderen en voor senioren; Seestern Julianadorp aan Zee Noord Holland
8% Last minute 23-09-2026 - 02-10-2026
Welkom bij u op zoek bent naar rust en stilte, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
Het comfortabele vakantiehuis heeft een prachtig duinzicht, voor 6 personen, 5 fietsen, bolderkar, wifi.
Zeer populaire vakantievilla met moderne topuitrusting! Badkamer met Sunshower en Finse sauna, bubbelbad, open haard, omheinde tuin, overdekt terras. Dicht bij het strand.
Smaakvol ingericht huis in excl. Perifere locatie met duinen, strand Julianadorp aan Zee, Noord-Holland, Noordzee
25% Actie 10-10-2026 - 17-10-2026
Prachtig vakantiehuis dicht bij het strand. Modern en nieuw ingericht. Gratis Wifi. Honden welkom. De tuin is volledig omheind!
We renoveren voor u !!!! Modern vakantiehuis voor 5 personen opnieuw begon op 2017/07/15 te huur in het vakantiepark "De Keizerskroon". Honden op aanvraag, Niet-rokers
Welkom bij U bent op zoek naar rust en ontspanning, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
Möwennest ***** (Ooghduyne 70)
Vrijstaande (volledig mordernisierte en gerenoveerd) villa met sauna en jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) al geboekt voor 2017 !!!
De villa is gelegen op een hoekperceel met een zeer mooie tuin volledig omheind. Ideaal voor ontspanning kinderen of hond.
10% Actie 17-10-2026 - 24-10-2026
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 100€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 180€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 71% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 33% vrij
137€ voor 26 sep. - 03 okt.
112€ Jaarlijks gemiddelde
41% voor 26 sep. - 03 okt.
49% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Julianadorp aan Zee een gemiddelde prijs van 158 € voor één nacht.
Hier kunt u al vanaf 41 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Julianadorp aan Zee raden wij u "House StrandGut" - Strandslag 92, Strandhuisje 14 en Huis- Meeuw aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Julianadorp aan Zee niet achter te laten, want er zijn 246 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox