Hoe duur is een vakantiewoning in Julianadorp aan Zee?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Julianadorp aan Zee een gemiddelde prijs van 151 € voor één nacht.
Luxe villa, open haard, W-Lan, onlangs gerenoveerd met top-apparatuur! Badkamer met Sunshower en vanaf februari 2017 'nieuwe' Finse sauna, omheinde tuin, vlakbij het strand, vakantie met hond.
Sonneduyn ligt op een unieke locatie direct tegen Noordhollandse Duinen.
Duurzaam
Goed onderhouden appartement op een top locatie. U hoeft alleen maar de straat over te steken naar de duinen te bereiken.
Mooie villa met sauna, open haard, draadloos, strand, de golfbaan, tennisbaan
Villa met sauna, open haard, vlakbij het strand en omheinde tuin
Duurzaam
Goed onderhouden en gezellig appartement op een toplocatie. U hoeft alleen maar de straat over te steken naar de duinen te bereiken.
5 sterren vakantiehuis in het bungalowpark Strandslag, Julianadorp voor 5 personen, Niet rokers huis
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Julianadorp aan Zee
Zeer duurzaam
Strandshell ***** (Ooghduyne 99)
Vrijstaande (compleet mordernisierte en gerenoveerd) villa met jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) Quote en onder de eerste gasten
Zeer duurzaam
Ferienhaus Albatros 85: 72 m² vakantiehuis voor max. 6 pers., 3 slaapkamers, dicht bij het strand in Noord-Holland
Verhuur voor maximaal 6 personen in de buurt van het strand in Julianadorp aan Zee
Nieuw gerenoveerd gezellig vakantiehuis direct achter de duinen, op slechts 500 meter van het prachtige, kilometerslange Noordzeestrand.
"House StrandGut" - Strandslag 92
75 m², voor maximaal 6 personen, met overdekt terras op 375 m² omheinde tuin
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Julianadorp aan Zee
Vakantiehuis voor maximaal 6 personen bij het strand in Julianadorp aan zee
Huis voor maximaal 6 personen in Julianadorp aan zee
- direct bij de strandovergang - gezellig appartement voor 4 - 6 personen gezellig appartement voor 4 - 6 personen - 2 tweepersoonsslaapkamers plus twee bedden op de galerij - unieke thematische flat - op een toplocatie
Welkom bij u op zoek bent naar rust en stilte, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
In de buurt van het strand, familievriendelijk, 4 sterren Vanaf Pasen 2016 een wasmachine.
Vakantiehuis in Julianadorp an Zee (Noord-Holland) / 5 personen / 3 slaapkamers / 400 m van het strand / WLAN
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 100€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 163€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 71% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 34% vrij
151€ voor 30 mei - 06 jun.
131€ Jaarlijks gemiddelde
35% voor 30 mei - 06 jun.
48% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Julianadorp aan Zee een gemiddelde prijs van 151 € voor één nacht.
Hier kunt u al vanaf 42 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Julianadorp aan Zee raden wij u "House StrandGut" - Strandslag 92, Strandhuisje 14 en Keizerskroon 98 aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Julianadorp aan Zee niet achter te laten, want er zijn 208 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox