Hoe duur is een vakantiewoning in Julianadorp aan Zee?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Julianadorp aan Zee een gemiddelde prijs van 156 € voor één nacht.
Möwennest ***** (Ooghduyne 70)
Vrijstaande (volledig mordernisierte en gerenoveerd) villa met sauna en jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) al geboekt voor 2017 !!!
Zeer duurzaam
beachhouse 149 - Het vakantiehuis aan zee voor mensen en hond(en)!
Vakantiehuis in Julianadorp an Zee (Noord-Holland) / 5 personen / 3 slaapkamers / 400 m van het strand / WLAN
Hoge kwaliteit en stijlvol hoekappartement in een rustige locatie. Het mooie zandstrand ligt op slechts 400 meter van het appartement.
Villa in Landalpark Ooghduyne, 4 slaapkamers met tv, sauna, grote tuin, open haard, nieuwe badkamers, grote tuinlounge, gasbarbecue, overkapping, bubbelbad.
"House StrandGut" - Strandslag 92
75 m², voor maximaal 6 personen, met overdekt terras op 375 m² omheinde tuin
Bijzonder duurzaam
Seestern 178: Vakantiehuis in Julianadorp aan Zee voor maximaal 6 personen, 66 m², 4 kamers.
Bijzonder duurzaam
Strandslag 262 - nu boeken voor 2027
Pearl strand in het vakantiepark Strandslag, Julianadorp, max. Vakantiehuis voor 6 personen dicht bij het strand (500 m) complete renovatie in 2017, Aankomst alleen op zaterdag, min. 1 week
Duurzaam
70 m² Wohnug de 1e verdieping met 2 slaapkamers, een groot balkon, 300m van het strand. Compleet gerenoveerd en nieuw meubilair. 5 Slaap. Huisdieren zijn niet toegestaan.
Villa Relax Ooghduyne: 130 m² vakantiehuis met 3 slaapkamers in Julianadorp aan Zee.
Bijzonder duurzaam
Het Zeepaardje **** Strandslag 116
De hoogwaardige 4-sterren hotel met Wi-Fi is gelegen in een rustige locatie in het liggen direct aan de duinen Holiday Park Strandslag en is uitgerust met alle voorzieningen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Julianadorp aan Zee
Vakantiehuis voor maximaal 6 personen bij het strand in Julianadorp aan zee
Goed onderhouden en gezellig appartement op een toplocatie. U hoeft alleen maar de straat over te steken naar de duinen te bereiken.
Strandshell ***** (Ooghduyne 99)
Vrijstaande (compleet mordernisierte en gerenoveerd) villa met jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) Quote en onder de eerste gasten
Zeer duurzaam
In de buurt van het strand, familievriendelijk, 4 sterren Vanaf Pasen 2016 een wasmachine.
Villa met sauna, open haard, vlakbij het strand en omheinde tuin
Duurzaam
Huis voor 6 pers. in Julianadorp, 500 m van het strand, 3 slaapk., afgesloten tuin, wifi, parkeerplaats
Duurzaam
- direct bij de strandovergang - gezellig appartement voor 4 - 6 personen gezellig appartement voor 4 - 6 personen - 2 tweepersoonsslaapkamers plus twee bedden op de galerij - unieke thematische flat - op een toplocatie
Begane grond, goed onderhouden bungalow met een grote tuin in een kindvriendelijk vakantiepark. Slechts 500 meter van het brede zandstrand. Vanaf april 2016 WLAN beschikbaar is.
10% Last minute 05-09-2026 - 12-09-2026
Duurzaam
Goed onderhouden woning op de bovenste verdieping, met uitzicht op de duinen en dicht bij het strand.
17% Last minute 01-09-2026 - 23-09-2026
Het comfortabele vakantiehuis heeft een prachtig duinzicht, voor 6 personen, 5 fietsen, bolderkar, wifi.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 100€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 177€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 71% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 33% vrij
168€ voor 29 aug. - 05 sep.
115€ Jaarlijks gemiddelde
36% voor 29 aug. - 05 sep.
49% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Julianadorp aan Zee een gemiddelde prijs van 156 € voor één nacht.
Hier kunt u al vanaf 43 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Julianadorp aan Zee raden wij u "House StrandGut" - Strandslag 92, Strandhuisje 14 en Huis- Meeuw aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Julianadorp aan Zee niet achter te laten, want er zijn 228 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox