Hoe duur is een vakantiewoning in Julianadorp aan Zee?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Julianadorp aan Zee een gemiddelde prijs van 140 € voor één nacht.
boekbaar vanaf 2017/01/03! Pas gerenoveerd huis in de buurt van het strand, modern ingericht, rustige locatie voor maximaal 4 personen, Gratis draadloos internet, honden op aanvraag
Duurzaam
• Goed onderhouden semi-vrijstaande woning (80 vierkante meter) • Niet-roken House • Complete set voor 6 personen • Geschikt voor het instellen kleine kinderen • Huisdieren toegestaan
Luxe vakantiehuis in Noord-Holland direct toegelaten achter de duinen met log sauna en een Deense kachel, WiFi, honden!
- direct bij de strandovergang - gezellig appartement voor 4 - 6 personen gezellig appartement voor 4 - 6 personen - 2 tweepersoonsslaapkamers plus twee bedden op de galerij - unieke thematische flat - op een toplocatie
Vakantiehuis in Julianadorp an Zee (Noord-Holland) / 5 personen / 3 slaapkamers / 400 m van het strand / WLAN
House tot 6-8 personen in Julianadorp aan Zee
Zeer populaire vakantievilla met moderne topuitrusting! Badkamer met Sunshower en Finse sauna, bubbelbad, open haard, omheinde tuin, overdekt terras. Dicht bij het strand.
Modern gemeubileerd appartement in toplocatie. U hoeft alleen maar de straat over te steken naar de duinen te bereiken. Het appartement is bekroond met 4 sterren.
Fantastische cottage met rieten dak voor maximaal 7 personen (max. 6 volwassenen + 1 peuter) met 120 m² woonoppervlak, vrijstaand op 650 m² tuin grondstuk vlakbij het strand.
De hoogwaardige 4-sterren hotel met Wi-Fi is gelegen in een rustige locatie in het liggen direct aan de duinen Holiday Park Strandslag en is uitgerust met alle voorzieningen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Julianadorp aan Zee
Vakantiehuis voor maximaal 6 personen bij het strand in Julianadorp aan zee
Vrijstaand, onlangs gerenoveerd vakantiehuis, 75 m², omheind perceel van 355 m², 4 pers., hond, dicht bij het strand, gelegen in Landal Beach Resort Ooghduyne
-10% Korting 02-11-2025 - 19-12-2025
Villa met sauna, open haard, vlakbij het strand en omheinde tuin
Duurzaam
Nieuw in de verhuur. Volledig gerenoveerd en ingericht. Vlak achter de duinen, een paar honderd meter van het strand in Yperhofpark. Doet niets te wensen over! Tot 5 personen.
Pearl strand in het vakantiepark Strandslag, Julianadorp, max. Vakantiehuis voor 6 personen dicht bij het strand (500 m) complete renovatie in 2017, Aankomst alleen op zaterdag, min. 1 week
Duurzaam
Deze gezellige en compleet gerenoveerde bungalow voor 8 personen is gelegen op het rustige bungalowpark De Keizerskroon in Julianadorp. Dit huis is perfect voor gezinnen!
De liefdevol ingerichte Fereinhaus North Pearl beschikt over 3 slaapkamers, een badkamer met douche en twee toiletten, vaatwasser, gratis internet (Wi-Fi), terras, tuin, barbecue en nog veel meer.
Duurzaam
hollandferien.haus Villa Ooghduyne
Vakantiewoning voor maximaal 6 personen in Julianadorp aan zee
Begane grond, goed onderhouden bungalow met een grote tuin in een kindvriendelijk vakantiepark. Slechts 500 meter van het brede zandstrand. Vanaf april 2016 WLAN beschikbaar is.
Goed onderhouden woning op de bovenste verdieping, met uitzicht op de duinen en dicht bij het strand.
Möwennest ***** (Ooghduyne 70)
Vrijstaande (volledig mordernisierte en gerenoveerd) villa met sauna en jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) al geboekt voor 2017 !!!
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 100€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 163€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 65% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 34% vrij
104€ voor 13 dec. - 20 dec.
139€ Jaarlijks gemiddelde
73% voor 06 dec. - 13 dec.
46% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Julianadorp aan Zee een gemiddelde prijs van 140 € voor één nacht.
Hier kunt u al vanaf 40 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Julianadorp aan Zee raden wij u "House StrandGut" - Strandslag 92, Ferienhaus Gentiaan 11 en Strandhuisje 14 aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Julianadorp aan Zee niet achter te laten, want er zijn 209 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.