259 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Julianadorp aan Zee
NIEUW! Vrijstaande volledig gemoderniseerd en gerenoveerd vakantiehuis voor maximaal 5 personen. Honden toegestaan. Ons huis ligt aan de rand van het park met open uitzicht op de duinen.
Perfect gelegen, vrijstaande villa met rieten dak sluit het strand.
House tot 6-8 personen in Julianadorp aan Zee
Nieuw gerenoveerd gezellig vakantiehuis direct achter de duinen, op slechts 500 meter van het prachtige, kilometerslange Noordzeestrand.
Het Zeepaardje **** Strandslag 116
De hoogwaardige 4-sterren hotel met Wi-Fi is gelegen in een rustige locatie in het liggen direct aan de duinen Holiday Park Strandslag en is uitgerust met alle voorzieningen.
Wilt u een ontspannende vakantie met het hele gezin en uw huisdier? Dan bent u bij ons aan het juiste adres! In dit liefdevol ingerichte vakantiehuis vindt iedereen ontspanning.
hollandferien.haus Villa Ooghduyne
Vakantiewoning voor maximaal 6 personen in Julianadorp aan zee
Villa Seewind: Vakantiehuis in Julianadorp aan Zee, Nederland, 75m² woonoppervlakte, 2 kamers, voor 4 personen.
-25% Korting 19-12-2025 - 27-12-2025
-15% Korting 07-12-2025 - 26-12-2025
Nieuw in de verhuur. Volledig gerenoveerd en ingericht. Vlak achter de duinen, een paar honderd meter van het strand in Yperhofpark. Doet niets te wensen over! Tot 5 personen.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Julianadorp aan Zee
Vrijstaande ruime woning voor 6 personen in de buurt van het strand met 3 slaapkamers en 2 badkamers
Vakantiehuis Huis-Meeuw in Julianadorp aan Zee, Nederland: 70m² woonoppervlakte, 4 personen, 2 kamers, onlangs gerenoveerde badkamer met toilet en apart toilet. 300 m² omheinde tuin.
boekbaar vanaf 2017/01/03! Pas gerenoveerd huis in de buurt van het strand, modern ingericht, rustige locatie voor maximaal 4 personen, Gratis draadloos internet, honden op aanvraag
Duurzaam
Modern en sfeervol 5-persoons appartement aan zee met balkon. Droomhuis-bedstee voor kids, lift, parkeren, fietsenstalling en strand op 5 min lopen. Veel zon, rust en comfort.
Vrijstaand, onlangs gerenoveerd vakantiehuis, 75 m², omheind perceel van 355 m², 4 pers., hond, dicht bij het strand, gelegen in Landal Beach Resort Ooghduyne
-10% Korting 02-11-2025 - 19-12-2025
Prachtig vakantiehuis dicht bij het strand. Modern en nieuw ingericht. Gratis Wifi. Honden welkom. De tuin is volledig omheind!
Gloednieuw in de verhuur! Volledig gerenoveerd en opgewaardeerd. Terras aan de zuidkant met luifel. Dicht bij het strand in het rustige Yperhofpark. Hier kun je op vakantie gaan!