262 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Julianadorp aan Zee
5 sterren vakantiehuis in het bungalowpark Strandslag, Julianadorp voor 5 personen, Niet rokers huis
Duurzaam
Op het groene park de Keizerskroon in Julianadorp aan Zee, staat deze mooie vakantie woning geschikt voor 5 personen. Het huis beschikt over een mooie grote afgezette tuin.
Deze gezellige en compleet gerenoveerde bungalow voor 8 personen is gelegen op het rustige bungalowpark De Keizerskroon in Julianadorp. Dit huis is perfect voor gezinnen!
Vrijstaande ruime woning voor 6 personen in de buurt van het strand met 3 slaapkamers en 2 badkamers
Fantastische cottage met rieten dak voor maximaal 7 personen (max. 6 volwassenen + 1 peuter) met 120 m² woonoppervlak, vrijstaand op 650 m² tuin grondstuk vlakbij het strand.
Villa in Landalpark Ooghduyne, 4 slaapkamers met tv, sauna, grote tuin, open haard, nieuwe badkamers, grote tuinlounge, gasbarbecue, overkapping, bubbelbad.
Ons huis is gelegen in een bungalow park Strandslag Julianadorp aan Zee. Het park ligt aan de overkant van een gordel van duinen gescheiden door de zee, ongeveer 5 km ten zuiden. Van Den Helder.
Goed onderhouden woning op de bovenste verdieping, met uitzicht op de duinen en dicht bij het strand.
Seestern121: Vakantiehuis in Julianadorp aan Zee, 60 m², 3 kamers, voor maximaal 4 personen en een klein kind
NIEUW! Vrijstaande volledig gemoderniseerd en gerenoveerd vakantiehuis voor maximaal 5 personen. Honden toegestaan. Ons huis ligt aan de rand van het park met open uitzicht op de duinen.
House tot 6-8 personen in Julianadorp aan Zee
Luxe villa, open haard, W-Lan, onlangs gerenoveerd met top-apparatuur! Badkamer met Sunshower en vanaf februari 2017 'nieuwe' Finse sauna, omheinde tuin, vlakbij het strand, vakantie met hond.
Onze comfortabele vakantiewoning op een bungalowpark Strandslag is op een charmante locatie in de voorkant van de enorme zandduinen in Julianadorp aan zee, op ongeveer 400 meter van de zee.
Huis voor maximaal 6 personen in Julianadorp aan zee
Comfortabel vakantiehuis met drie slaapkamers, ruime badkamer en serre met openslaande deuren naar de volledig omheinde tuin.
Strandshell ***** (Ooghduyne 99)
Vrijstaande (compleet mordernisierte en gerenoveerd) villa met jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) Quote en onder de eerste gasten
Zeer duurzaam
Duurzaam
De hoogwaardige 4-sterren hotel met Wi-Fi is gelegen in een rustige locatie in het liggen direct aan de duinen Holiday Park Strandslag en is uitgerust met alle voorzieningen.
Strandslag 262 - nu boeken voor 2027
Pearl strand in het vakantiepark Strandslag, Julianadorp, max. Vakantiehuis voor 6 personen dicht bij het strand (500 m) complete renovatie in 2017, Aankomst alleen op zaterdag, min. 1 week
Duurzaam
Modern en sfeervol 5-persoons appartement aan zee met balkon. Droomhuis-bedstee voor kids, lift, parkeren, fietsenstalling en strand op 5 min lopen. Veel zon, rust en comfort.
33% Actie 04-04-2026 - 30-04-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Julianadorp aan Zee
Zeer duurzaam