263 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Julianadorp aan Zee
Verhuur voor maximaal 6 personen in de buurt van het strand in Julianadorp aan Zee
Onze mooie, smaakvol en modern ingerichte bungalow ligt direct aan de duinen op A-locatie met een Hottub in de tuin en een waanzinnig mooi uitzicht. Dat is genieten
25% Actie 06-06-2026 - 27-06-2026
hollandferien.haus Villa Ooghduyne
Vakantiewoning voor maximaal 6 personen in Julianadorp aan zee
Vrijstaand, onlangs gerenoveerd vakantiehuis, 75 m², omheind perceel van 355 m², 4 pers., hond, dicht bij het strand, gelegen in Landal Beach Resort Ooghduyne
20% Actie 16-05-2026 - 31-05-2026
De zeester is een ideale bestemming voor jong en oud. Er zijn geen trappen of andere grote hindernissen die overwonnen moeten worden.
Zeer duurzaam
The beach house U bent op zoek naar rust en stilte, voor een gezellig grondniveau beach house voor het hele gezin, het strand en rustig in het vakantiepark Strandslag
Bijzonder duurzaam
Welkom bij u op zoek bent naar rust en stilte, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
Smaakvol ingericht huis in excl. Perifere locatie met duinen, strand Julianadorp aan Zee, Noord-Holland, Noordzee
Duurzaam
25% Actie 15-05-2026 - 30-05-2026
Duurzaam
Op het groene park de Keizerskroon in Julianadorp aan Zee, staat deze mooie vakantie woning geschikt voor 5 personen. Het huis beschikt over een mooie grote afgezette tuin.
Möwennest ***** (Ooghduyne 70)
Vrijstaande (volledig mordernisierte en gerenoveerd) villa met sauna en jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) al geboekt voor 2017 !!!
Zeer duurzaam
Strandshell ***** (Ooghduyne 99)
Vrijstaande (compleet mordernisierte en gerenoveerd) villa met jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) Quote en onder de eerste gasten
Zeer duurzaam
Gloednieuw in de verhuur! Volledig gerenoveerd en opgewaardeerd. Terras aan de zuidkant met luifel. Dicht bij het strand in het rustige Yperhofpark. Hier kun je op vakantie gaan!
Welkom bij U bent op zoek naar rust en ontspanning, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
Zeer goed uitgerust, vrijstaand, omheind huis met drie slaapkamers. Gasten met kinderen en honden zijn welkom.
Bijzonder duurzaam
"House StrandGut" - Strandslag 92
75 m², voor maximaal 6 personen, met overdekt terras op 375 m² omheinde tuin
Bijzonder duurzaam
Luxe villa met sauna, jacuzzi, open haard, draadloos, strand, golf, diervriendelijke In 2015 pas gerenoveerd en ingericht, omheinde tuin
Modern en sfeervol 5-persoons appartement aan zee met balkon. Droomhuis-bedstee voor kids, lift, parkeren, fietsenstalling en strand op 5 min lopen. Veel zon, rust en comfort.
30% Actie 01-06-2026 - 30-06-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Julianadorp aan Zee
Zeer duurzaam
Mooie villa met sauna, open haard, draadloos, strand, de golfbaan, tennisbaan
We renoveren voor u !!!! Modern vakantiehuis voor 5 personen opnieuw begon op 2017/07/15 te huur in het vakantiepark "De Keizerskroon". Honden op aanvraag, Niet-rokers
- direct bij de strandovergang - gezellig appartement voor 4 - 6 personen gezellig appartement voor 4 - 6 personen - 2 tweepersoonsslaapkamers plus twee bedden op de galerij - unieke thematische flat - op een toplocatie