277 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Julianadorp aan Zee
- Nieuw van 2018 --We renoveren voor u! Vakantiehuis in de buurt van het strand, modern ingericht, rustige locatie voor maximaal 4 personen, gratis Wi-Fi, honden op aanvraag
Duurzaam
Slechts ca. 350m van het strand. Voor maximaal 6 personen. 3 slaapkamers. In rustige ligging. 307m² tuin.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Julianadorp aan Zee
Zeer duurzaam
hollandferien.haus Villa Ooghduyne
Vakantiewoning voor maximaal 6 personen in Julianadorp aan zee
Comfortabele vrijstaande vakantiewoning, ca. 100 m², met omheinde tuin en veel privacy, 2 badkamers, gezinsvriendelijk, honden welkom. 1,2 km naar de strandopgang.
5 sterren vakantiehuis in het bungalowpark Strandslag, Julianadorp voor 5 personen, Niet rokers huis
Zeer duurzaam
20% Actie 10-09-2026 - 30-10-2026
Modern en sfeervol 5-persoons appartement aan zee met balkon. Droomhuis-bedstee voor kids, lift, parkeren, fietsenstalling en strand op 5 min lopen. Veel zon, rust en comfort.
10% Actie 10-09-2026 - 31-10-2026
Nieuw gerenoveerd gezellig vakantiehuis direct achter de duinen, op slechts 500 meter van het prachtige, kilometerslange Noordzeestrand.
Holland vakantiehuis met wintertuin
Ons volledig gerenoveerde Nederlandse vakantiehuis ligt in een prachtig vakantiecomplex, direct achter de duinen. Het huis heeft een geweldige ligging en een wintertuin.
Onze mooie, smaakvol en modern ingerichte bungalow ligt direct aan de duinen op A-locatie met een Hottub in de tuin en een waanzinnig mooi uitzicht. Dat is genieten
Vakantiehuis in Julianadorp an Zee (Noord-Holland) / 5 personen / 3 slaapkamers / 400 m van het strand / WLAN
Welkom bij u op zoek bent naar rust en stilte, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
Villa Relax Ooghduyne: 130 m² vakantiehuis met 3 slaapkamers in Julianadorp aan Zee.
Bijzonder duurzaam
Zeer populaire vakantievilla met moderne topuitrusting! Badkamer met Sunshower en Finse sauna, bubbelbad, open haard, omheinde tuin, overdekt terras. Dicht bij het strand.
Nieuw in de verhuur. Volledig gerenoveerd en ingericht. Vlak achter de duinen, een paar honderd meter van het strand in Yperhofpark. Doet niets te wensen over! Tot 5 personen.
Welkom bij U bent op zoek naar rust en ontspanning, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
Huis voor maximaal 6 personen in Julianadorp aan zee
"House StrandGut" - Strandslag 92
75 m², voor maximaal 6 personen, met overdekt terras op 375 m² omheinde tuin
Bijzonder duurzaam
Gloednieuw in de verhuur! Volledig gerenoveerd en opgewaardeerd. Terras aan de zuidkant met luifel. Dicht bij het strand in het rustige Yperhofpark. Hier kun je op vakantie gaan!
We renoveren voor u !!!! Modern vakantiehuis voor 5 personen opnieuw begon op 2017/07/15 te huur in het vakantiepark "De Keizerskroon". Honden op aanvraag, Niet-rokers
Mooie villa met 3 Slaapkamers, 2 Badkamers, sauna, glazen bad voor 2, open haard, wifi, dicht bij het strand, golf, vakantie met hond & grote tuin met prachtig uitzicht op het groen over de golfbaan.
De zeester is een ideale bestemming voor jong en oud. Er zijn geen trappen of andere grote hindernissen die overwonnen moeten worden.
Zeer duurzaam
Zeer duurzaam
Möwennest ***** (Ooghduyne 70)
Vrijstaande (volledig mordernisierte en gerenoveerd) villa met sauna en jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) al geboekt voor 2017 !!!
Zeer duurzaam