201 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Julianadorp aan Zee
Verhuur voor maximaal 6 personen in de buurt van het strand in Julianadorp aan Zee
- Nieuw van 2018 --We renoveren voor u! Vakantiehuis in de buurt van het strand, modern ingericht, rustige locatie voor maximaal 4 personen, gratis Wi-Fi, honden op aanvraag
Duurzaam
Fantastische cottage met rieten dak voor maximaal 7 personen (max. 6 volwassenen + 1 peuter) met 120 m² woonoppervlak, vrijstaand op 650 m² tuin grondstuk vlakbij het strand.
Op het groene park de Keizerskroon in Julianadorp aan Zee, staat deze mooie vakantie woning geschikt voor 5 personen. Het huis beschikt over een mooie grote afgezette tuin.
Ons huis is gelegen in een bungalow park Strandslag Julianadorp aan Zee. Het park ligt aan de overkant van een gordel van duinen gescheiden door de zee, ongeveer 5 km ten zuiden. Van Den Helder.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Julianadorp aan Zee
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Julianadorp aan Zee
Zeer duurzaam
Perfect gelegen, vrijstaande villa met rieten dak sluit het strand.
Onze comfortabele vakantiewoning op een bungalowpark Strandslag is op een charmante locatie in de voorkant van de enorme zandduinen in Julianadorp aan zee, op ongeveer 400 meter van de zee.
Möwennest ***** (Ooghduyne 70)
Vrijstaande (volledig mordernisierte en gerenoveerd) villa met sauna en jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) al geboekt voor 2017 !!!
Zeer duurzaam
Nieuw in de verhuur. Volledig gerenoveerd en ingericht. Vlak achter de duinen, een paar honderd meter van het strand in Yperhofpark. Doet niets te wensen over! Tot 5 personen.
Vrijstaande ruime woning voor 6 personen in de buurt van het strand met 3 slaapkamers en 2 badkamers
Gloednieuw in de verhuur! Volledig gerenoveerd en opgewaardeerd. Terras aan de zuidkant met luifel. Dicht bij het strand in het rustige Yperhofpark. Hier kun je op vakantie gaan!
Strandslag 262 - nu boeken voor 2027
Pearl strand in het vakantiepark Strandslag, Julianadorp, max. Vakantiehuis voor 6 personen dicht bij het strand (500 m) complete renovatie in 2017, Aankomst alleen op zaterdag, min. 1 week
Duurzaam
Smaakvol ingericht huis in excl. Perifere locatie met duinen, strand Julianadorp aan Zee, Noord-Holland, Noordzee
Duurzaam
25% Actie 25-04-2026 - 14-05-2026
Welkom bij U bent op zoek naar rust en ontspanning, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
Het comfortabele vakantiehuis heeft een prachtig duinzicht, voor 6 personen, 5 fietsen, bolderkar, wifi.
hollandferien.haus Villa Ooghduyne
Vakantiewoning voor maximaal 6 personen in Julianadorp aan zee
Welkom bij u op zoek bent naar rust en stilte, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
NIEUW! Vrijstaande volledig gemoderniseerd en gerenoveerd vakantiehuis voor maximaal 5 personen. Honden toegestaan. Ons huis ligt aan de rand van het park met open uitzicht op de duinen.
Vrijstaande Bungalow Ulrike, 3 slaapkamers, incl. Internet en vaatwasser. U, uw familie en uw huisdieren zijn welkom!