272 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Julianadorp aan Zee
Het comfortabele vakantiehuis heeft een prachtig duinzicht, voor 6 personen, 5 fietsen, bolderkar, wifi.
Gemütliches Ferienhaus 5 Personen
Gezellig vakantiehuis voor maximaal 5 personen met uitzicht op het veld – hondvriendelijk en betaalbaar
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Julianadorp aan Zee
Zeer duurzaam
Onze mooie, smaakvol en modern ingerichte bungalow ligt direct aan de duinen op A-locatie met een Hottub in de tuin en een waanzinnig mooi uitzicht. Dat is genieten
Begane grond, goed onderhouden bungalow met een grote tuin in een kindvriendelijk vakantiepark. Slechts 500 meter van het brede zandstrand. Vanaf april 2016 WLAN beschikbaar is.
Comfortabel vakantiehuis met drie slaapkamers, ruime badkamer en serre met openslaande deuren naar de volledig omheinde tuin.
Strandshell ***** (Ooghduyne 99)
Vrijstaande (compleet mordernisierte en gerenoveerd) villa met jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) Quote en onder de eerste gasten
Zeer duurzaam
De hoogwaardige 4-sterren hotel met Wi-Fi is gelegen in een rustige locatie in het liggen direct aan de duinen Holiday Park Strandslag en is uitgerust met alle voorzieningen.
Möwennest ***** (Ooghduyne 70)
Vrijstaande (volledig mordernisierte en gerenoveerd) villa met sauna en jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) al geboekt voor 2017 !!!
Zeer duurzaam
Holland vakantiehuis met wintertuin
Ons volledig gerenoveerde Nederlandse vakantiehuis ligt in een prachtig vakantiecomplex, direct achter de duinen. Het huis heeft een geweldige ligging en een wintertuin.
Deze gezellige en compleet gerenoveerde bungalow voor 8 personen is gelegen op het rustige bungalowpark De Keizerskroon in Julianadorp. Dit huis is perfect voor gezinnen!
• Goed onderhouden semi-vrijstaande woning (80 vierkante meter) • Niet-roken House • Complete set voor 6 personen • Geschikt voor het instellen kleine kinderen • Huisdieren toegestaan
hollandferien.haus Villa Ooghduyne
Vakantiewoning voor maximaal 6 personen in Julianadorp aan zee
Mooie villa met 3 Slaapkamers, 2 Badkamers, sauna, glazen bad voor 2, open haard, wifi, dicht bij het strand, golf, vakantie met hond & grote tuin met prachtig uitzicht op het groen over de golfbaan.
Vakantiehuis in Julianadorp an Zee (Noord-Holland) / 5 personen / 3 slaapkamers / 400 m van het strand / WLAN
Goed onderhouden en gezellig appartement op een toplocatie. U hoeft alleen maar de straat over te steken naar de duinen te bereiken.
beachhouse 149 - Het vakantiehuis aan zee voor mensen en hond(en)!
Vrijstaand, onlangs gerenoveerd vakantiehuis, 75 m², omheind perceel van 355 m², 4 pers., hond, dicht bij het strand, gelegen in Landal Beach Resort Ooghduyne
10% Actie 22-08-2026 - 11-09-2026
Dit vrijstaande vakantiehuis met veel privacy gelegen in een klein bungalow park met mooie, rustige locatie. Het huis is voorzien van Wi-Fi.
Dit vrijstaande vakantiehuis met veel privacy gelegen in een klein bungalow park met mooie, rustige locatie. Het huis is voorzien van Wi-Fi.
Stijlvol ingericht 3 persoons appartement aan de duinen, op loopafstand van zee.
Duurzaam
Het Zeepaardje **** Strandslag 116
De hoogwaardige 4-sterren hotel met Wi-Fi is gelegen in een rustige locatie in het liggen direct aan de duinen Holiday Park Strandslag en is uitgerust met alle voorzieningen.