262 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Julianadorp aan Zee
NIEUW! Vrijstaande volledig gemoderniseerd en gerenoveerd vakantiehuis voor maximaal 5 personen. Honden toegestaan. Ons huis ligt aan de rand van het park met open uitzicht op de duinen.
5 sterren vakantiehuis in het bungalowpark Strandslag, Julianadorp voor 5 personen, Niet rokers huis
Duurzaam
Strandshell ***** (Ooghduyne 99)
Vrijstaande (compleet mordernisierte en gerenoveerd) villa met jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) Quote en onder de eerste gasten
Zeer duurzaam
House tot 6-8 personen in Julianadorp aan Zee
Luxe villa met sauna, jacuzzi, open haard, draadloos, strand, golf, diervriendelijke In 2015 pas gerenoveerd en ingericht, omheinde tuin
Modern en sfeervol 5-persoons appartement aan zee met balkon. Droomhuis-bedstee voor kids, lift, parkeren, fietsenstalling en strand op 5 min lopen. Veel zon, rust en comfort.
Zeer goed uitgerust, vrijstaand, omheind huis met drie slaapkamers. Gasten met kinderen en honden zijn welkom.
Bijzonder duurzaam
Pearl strand in het vakantiepark Strandslag, Julianadorp, max. Vakantiehuis voor 6 personen dicht bij het strand (500 m) complete renovatie in 2017, Aankomst alleen op zaterdag, min. 1 week
Duurzaam
Zeer populaire vakantievilla met moderne topuitrusting! Badkamer met Sunshower en Finse sauna, bubbelbad, open haard, omheinde tuin, overdekt terras. Dicht bij het strand.
Modern gemeubileerd appartement in toplocatie. U hoeft alleen maar de straat over te steken naar de duinen te bereiken. Het appartement is bekroond met 4 sterren.
Welkom bij u op zoek bent naar rust en stilte, vakantie in een modern, gezellig huisje, vlakbij het strand van de Noordzee?
"House StrandGut" - Strandslag 92
"House StrandGut" - Compleet onlangs gerenoveerd, 300 m van het prachtige zandstrand in Julianadorp, 75 vierkante meter voor maximaal 6 personen met terras op 375 m² omheind
Bijzonder duurzaam
Goed onderhouden appartement op een top locatie. U hoeft alleen maar de straat over te steken naar de duinen te bereiken.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Julianadorp aan Zee
Dit vrijstaande vakantiehuis met veel privacy gelegen in een klein bungalow park met mooie, rustige locatie. Het huis is voorzien van Wi-Fi.
De flat ligt op de 3e verdieping van een goed onderhouden appartementencomplex vlakbij het strand. De zee kan te voet worden bereikt binnen een paar minuten.
Deze gezellige en compleet gerenoveerde bungalow voor 8 personen is gelegen op het rustige bungalowpark De Keizerskroon in Julianadorp. Dit huis is perfect voor gezinnen!
Nieuw in de verhuur. Volledig gerenoveerd en ingericht. Vlak achter de duinen, een paar honderd meter van het strand in Yperhofpark. Doet niets te wensen over! Tot 5 personen.
Gloednieuw in de verhuur! Volledig gerenoveerd en opgewaardeerd. Terras aan de zuidkant met luifel. Dicht bij het strand in het rustige Yperhofpark. Hier kun je op vakantie gaan!
Mooie villa met 3 Slaapkamers, 2 Badkamers, sauna, glazen bad voor 2, open haard, wifi, dicht bij het strand, golf, vakantie met hond & grote tuin met prachtig uitzicht op het groen over de golfbaan.