261 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Julianadorp aan Zee
Geniet van uw verblijf in dit vrijstaande vakantiehuis in Julianadorp, slechts 100 meter van de zee verwijderd.
Smaakvol ingericht huis in excl. Perifere locatie met duinen, strand Julianadorp aan Zee, Noord-Holland, Noordzee
Duurzaam
25% Actie 11-04-2026 - 30-04-2026
Luxe villa met sauna, jacuzzi, open haard, draadloos, strand, golf, diervriendelijke In 2015 pas gerenoveerd en ingericht, omheinde tuin
hollandferien.haus Villa Ooghduyne
Vakantiewoning voor maximaal 6 personen in Julianadorp aan zee
Begane grond, goed onderhouden bungalow met een grote tuin in een kindvriendelijk vakantiepark. Slechts 500 meter van het brede zandstrand. Vanaf april 2016 WLAN beschikbaar is.
In de buurt van het strand, familievriendelijk, 4 sterren Vanaf Pasen 2016 een wasmachine.
Mooie villa met 3 Slaapkamers, 2 Badkamers, sauna, glazen bad voor 2, open haard, wifi, dicht bij het strand, golf, vakantie met hond & grote tuin met prachtig uitzicht op het groen over de golfbaan.
Modern gemeubileerd appartement in toplocatie. U hoeft alleen maar de straat over te steken naar de duinen te bereiken. Het appartement is bekroond met 4 sterren.
15% Actie 30-03-2026 - 11-04-2026
We renoveren voor u !!!! Modern vakantiehuis voor 5 personen opnieuw begon op 2017/07/15 te huur in het vakantiepark "De Keizerskroon". Honden op aanvraag, Niet-rokers
Strandslag 262 - nu boeken voor 2027
Pearl strand in het vakantiepark Strandslag, Julianadorp, max. Vakantiehuis voor 6 personen dicht bij het strand (500 m) complete renovatie in 2017, Aankomst alleen op zaterdag, min. 1 week
Duurzaam
Vrijstaande ruime woning voor 6 personen in de buurt van het strand met 3 slaapkamers en 2 badkamers
Möwennest ***** (Ooghduyne 70)
Vrijstaande (volledig mordernisierte en gerenoveerd) villa met sauna en jacuzzi in de buurt van het strand voor maximaal 6 personen en hond ;-) al geboekt voor 2017 !!!
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Julianadorp aan Zee
Zeer duurzaam
Mooie villa met sauna, open haard, draadloos, strand, de golfbaan, tennisbaan
Vakantiehuis in Julianadorp an Zee (Noord-Holland) / 5 personen / 3 slaapkamers / 400 m van het strand / WLAN
Goed onderhouden woning op de bovenste verdieping, met uitzicht op de duinen en dicht bij het strand.
Villa met sauna, open haard, vlakbij het strand en omheinde tuin
Duurzaam
Fantastische cottage met rieten dak voor maximaal 7 personen (max. 6 volwassenen + 1 peuter) met 120 m² woonoppervlak, vrijstaand op 650 m² tuin grondstuk vlakbij het strand.
Hoge kwaliteit, modern vakantiehuis op een rustige locatie met een prachtig uitzicht op de vijver. In de buurt van de duinen en het eindeloze zandstrand.
Villa in Landalpark Ooghduyne, 4 slaapkamers met tv, sauna, grote tuin, open haard, nieuwe badkamers, grote tuinlounge, gasbarbecue, overkapping, bubbelbad.
Dit vrijstaande vakantiehuis met veel privacy gelegen in een klein bungalow park met mooie, rustige locatie. Het huis is voorzien van Wi-Fi.
- direct bij de strandovergang - gezellig appartement voor 4 - 6 personen gezellig appartement voor 4 - 6 personen - 2 tweepersoonsslaapkamers plus twee bedden op de galerij - unieke thematische flat - op een toplocatie