67 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Zuid-Kennemerland
In de buurt van het strand en om de hoek van het centrum gelegen, luxe nieuw vakantiehuis (35m2) met tuin. Het vakantiehuis beschikt over een eigen ingang en een parkeerplaats.
Vakantiehuisje Little Betsy in Zandvoort, 25m² voor 2 personen, 1 kamer.
Duurzaam
Modern appartement nabij strand en centrum
Duurzaam
Vakantiewoning 2-3 personen in een rustige ligging Zandvoort Centrum, 500m van het strand
In strandatmosfeer vakantiehuis, strand, centrum op loopafstand. Amsterdam in 25 min! , 4 slaapkamers, 2 douches. Zonnige tuin. Fietsen in tuinhuis te plaatsen.
Ons "tuinhuis" is een oase van rust Een mooie plek voor een vakantie We gaan je niet missen, liggend in een oase van rust Een mooie plek voor een garantie
***Vrijstaande huis/ ideaal gelegen/ 2 min. van het strand/ zonnenterras /optioneel parkeren/ gratis WIFI ***
Villa met prive Het huis heeft een woonkamer met keuken, een televisie en een dvd-speler, een slaapkamer, badkamer met douche en toilet, centrale verwarming, een eigen parkeerplaats
Zee en Z0 - 2 Bedroom Apartment
In gezellige oude dorpskern van Zandvoort en op slechts 250 meter van het strand een paar ligt dit bijzonder leuk gestylde 3 kamer appartement.
2 gasten, 51 m² vakantiewoning, gratis parkeren, centrum Zandvoort
10% Last minute 06-09-2026 - 30-09-2026
Wees welkom in dit vakantiehuis met klasse. Dit prachtige huis is met liefde ingericht, met aandacht voor de oude details. ** Met gratis parkeerplaats**
Ons studio appartement In het hart van Zandvoort Boutique is gelegen aan een klein plein midden in het dorp. We zijn slechts 250 meter van het Noordzeestrand.
Zeer duurzaam
Gezellige gerenoveerde studio in het centrum, op slechts 700 meter van de Noordzeekust.
Seinpost - private B&B met zeezicht
Hoog boven de havenmonding van IJmuiden ligt op het duin van de vuurtoren een uniek 1-kamer hotel met een verbluffend uitzicht over zee, strand en pieren: De Seinpoststelling.
Gezellige gerenoveerde studio in het centrum, op slechts 500 meter van de Noordzeekust parkeergelegenheid en gratis Wi-Fi.
15% Last minute 13-09-2026 - 17-09-2026
@54 *Luxe Wohnung mit frei Parken*
@54 *Luxe appartement met gratis parkeren* in Zandvoort: 37m², 2 kamers, ruimte voor 4 personen en gratis parkeren.
Duurzaam
Gezellig appartement met terras in het centrum, op slechts 700 meter van de Noordzeekust.
Onze studio appartement is gelegen in het centrum van het dorp, dus echt in "het hart van Zandvoort" slechts 250 meter van de Noordzeekust. Het is meer dan 40 vierkante meter.
Reumann Ferienappartment Schelp 5
Gezellig Familie appartement met privé terras * * en gratis parkeergelegenheid * (max. 4 pers.)
Zee en Zo - One Bedroom Apartment
In gezellige oude dorpskern van Zandvoort en op slechts 250 meter van het strand een paar ligt dit bijzonder leuk gestylede tweekamer appartement.
Nieuw, luxe, modern en groot (65m2) appartement - opgeleverd in 2023 - voor 2 tot 4 personen, van alle gemakken voorzien, gelegen op 2 min. loopafstand van het strand en duinen.
Studio Tol is een knusse studio op loopafstand van de duinen, het strand en het centrum van Zandvoort aan Zee. Met de gratis te gebruiken fietsen verkent u gemakkelijk de omgeving.
8% Last minute 01-10-2026 - 06-10-2026
Appartement Zuid 5-strand 2 minuten
Appartement Zuid 5 in Zandvoort, 100m van het strand, 40m², max 2 pers, 2 kamers.