273 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw strandvakantie in Egmond aan Zee
NIEUW NIEUW !! Zeer ruim en volledig gemeubileerd appartement op 50 meter van het strand en de zee.
Volledig modern ingericht stenen zomerhuis met Centrale verwarming, bestaande uit Entree, Badkamer, een Slaapkamer, Woonkamer met keuken en een eigen terras met tuinmeubilair.
10% Actie 23-01-2026 - 22-05-2026
Meerblick Ferienhaus Boulevard 71b
Pal aan zee! Een genot met kinderen, maar ook met z’n tweeën een heerlijke plek. ‘s Ochtends ontbijten in het zonnetje op het achterterras en ‘s avonds zonsondergang zien!
Gezellige studio | Strand 16 |
Prachtige moderne studio vlakbij mooie centrum van Egmond aan Zee. Heerlijk om te verblijven en van het strand & mooie duinen te genieten.
Appartement SEA is een volledig gemeubileerd onlangs gerenoveerd Feriehuis in strand Ibiza stijl met uitzicht op zee.
Luxe, gezellige vakantiewoning in het hart van Egmond aan Zee, op slechts 350 meter van het strand!
Appartement Sara’s Cottage is van alle gemakken voorzien en gelegen op een top locatie, vlakbij het strand, duinen en het gezellige centrum van Egmond aan Zee.
Het huisje is mooi en comfortabel ingericht en heeft een grote omheinde tuin. Mooie, rustige locatie, 2 fietsen zijn beschikbaar.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Egmond aan Zee
10% Actie 23-01-2026 - 11-02-2026
Comfortabel enl sfeervol ingericht vakantiehuis voor 2 personen. 2 fietsen staan kostenloos tot uw beschikking. Landelijke ligging en gelegen dichtbij het strand!
Ontspannen in ons gezellige zomerhuis met privé terras aan de rand van het Noord-Hollands Duinreservaat. In het voorjaar van 2025 is de benedenverdieping volledig gerenoveerd.
Prachtige luxe vakantievilla met sauna, omgeven door het Noordhollands Duinreservaat, dichtbij het strand en de zee.
Comfortabel vakantiehuis op slechts 10 autominuten vanaf het strand!
Comfortabel ingericht appartement voor maximaal 4 personen, op slechts 50 meter van het strand, 20 meter van de vuurtoren en 100 meter van het centrum van Egmonder. Met eigen parkeerplaats, terras en wifi!
Modern en ruim appartement met eigen parkeerplaats ligt direct aan het strand en biedt prachtig zeezicht. U hoeft alleen maar de Boulevard over te steken en u bent op het strand.
Vakantiehuis Zeeduif, Egmond aan Zee, Perfecte locatie voor een vakantie aan zee, strand en de duinen.
Zeer ruim en compleet ingericht appartement op 100 m van strand en zee.
Volledig ingerichte zomerwoning, gelegen dichtbij het Strand en Duin. Bestaande uit Entree, Douche en Toilet, Woonkamer en separate Keuken. Boven 2 slaapkamers. Gratis WIFI-WLAN.
10% Vroeg 22-02-2026 - 12-05-2026
Vakantiehuis 'Lekker Huisje' is een mooi en zeer comfortabel vakantiehuis, omgeven door een grote tuin met veel privacy. De locatie is prachtig en dichtbij het strand!
Een gezellig zomerhuis op 200 meter van het strand en de duinen.
Zomerhuis Zeewind, Egmond aan Zee
"ZEEWIND" is een gezellig vakantiehuis op slechts 100 m van het strand en de zee en 20 m van de duinen verwijderd.
Kustlijn Vakantiewoning (echt een droomhuis) in Egmond ligt in een kleinschalig woonpark, geschikt voor 6 personen en een baby. 3 slaapkamers, ideaal voor een gezinsvakantie.
Duurzaam
Vernieuwd leuk vakantiehuisje 50 m2 in totaal. Max 3 volwassen of 2 volwassen en 2 jonge kinderen. Kindvriendelijke plek. Eigen voordeur en achterdeur. Voor en achter vrij.
Zeer duurzaam
Een fantastisch en gezellig appartement op de 4e verdieping van het appartementengebouw "Zonnehoek". Met prachtig uitzicht op zee.