Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
9 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 13 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Het geluk begint waar je de tijd vergeet. Dat gaat gemakkelijk in onze natuuroase. Aankomen, diep ademhalen, niets moeten, gewoon zijn.
Unieke landschappen, slow food, wijnen, rijk cultureel erfgoed, dat is Piemonte. Of het nu gaat om uitstapjes naar de nabijgelegen bergen, naar de zee, naar de wijngebieden, of naar Genua en Turijn, of sportieve activiteiten, slenteren over de markt, shoppen in het outletcentrum Mondovicino of dolce far niente, jij hebt de keuze. Het met veel liefde en hart volledig gerenoveerde landhuis ligt op een zonnige, verkeersvrije locatie aan de dorpsrand, omgeven door weiden en bos met verschillende gezellige zitplaatsen en 180 graden panoramisch uitzicht op de West- en Zeealpen. Het houten terras bij het tuinhuis aan het einde van het perceel is de ideale plek om van een goed glas wijn bij zonsondergang te genieten. Of op het deels beglaasde panoramaterras met balkonmeubels en -ligbedden, onder de wijnpergola, in de hangmat, iedereen vindt zijn favoriete plek.
Het vakantiehuis Allegria biedt plaats aan 4 pers. ideaal +2 pers. Op de bovenverdieping is er 1 kamer met een boxspringbed met doorlopende matras, 1 kamer met tweepersoonsbed met doorlopende matras en 1 eenpersoonsbed. De beide kamers worden verbonden door een panoramisch balkon. Op de begane grond is er een daglichtdouchebad, wasmachine, de keuken, de woonkamer met een comfortabele slaapbank voor 2 personen, satelliet-/kabel-tv en wifi. Het vakantiehuis is ingericht met moderne en antieke meubels. Natuurlijke materialen zoals terracotta, linnen, hout, riet en mooie stoffen zorgen voor een sfeervolle ambiance. Centrale verwarming met zonne-energieondersteuning en een houtkachel zorgen voor gezelligheid op koude dagen.
Alle ramen en balkondeuren hebben horren in metalen frames. Bij niet-gebruik kan men ze omhoog schuiven en bij de deuren opzij schuiven.
In de uitstekend uitgeruste keuken met gasfornuis, oven en vaatwasser – van broodrooster tot porselein van Kahla tot capsulekoffiemachine, wok en Le Creuset-braadslede – is het een plezier om met regionale marktproducten te koken. Basisvoedingsmiddelen, kruiden, azijn, olie, afwasmiddel en waspoeder zijn aanwezig. Je kunt ook buiten barbecueën, of na 10 minuten lopen in het dorpsrestaurant Castello regionale specialiteiten proeven. In de gastenmap vind je veel tips en adressen, er liggen meerdere wandelgidsen en -kaarten klaar. geasfalteerde toegangsweg/ doodlopende straat
Kamer met panoramisch balkon
Panoramaterras/ wijnprieel/ tuinhuis
Zon de hele dag
Satelliet-kabel-tv, wifi
Wasmachine en vaatwasser
Uitgebreide informatiemap/ wandelgids
Huis voor exclusief gebruik
Muggengaas in metalen frame bij alle ramen en balkondeuren
Licentie- of registratienummer: CIN IT004069C24INKOSFA
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Voor honden & huisdieren
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 68 kilometer
68 kilometer
Skilift 42 kilometer
42 kilometer
Supermarkt 5 kilometer
5 kilometer
Restaurant 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Stadscentrum 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Luchthaven 90 kilometer
90 kilometer
Station 10 kilometer
10 kilometer
Snelweg-afrit 10 kilometer
10 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Ciglie is een klein dorp met 200 inwoners. Het ligt in Zuid-Piemonte, 30 km ten zuiden van Barolo. Doordat het op 550 m boven zeeniveau ligt, heeft het een aangenaam microklimaat. In het 5 km verderop gelegen dorp Bastia Mondovi is alle infrastructuur aanwezig met winkels, geldautomaat, pizzeria, post, steden met markten in Mondovi en Carru (ook zwembad) op elk 10 km. Tennis, paardrijden in de omgeving. Meerdere golfbanen bevinden zich binnen een straal van 50 km, bijvoorbeeld in Cherasco 37 km, Monforte en Barolo 28 km. Fietsen, joggen en wandelen direct vanaf het vakantiehuis. Met de trein vanaf Mondovi bereik je zonder parkeerproblemen de Ligurische kust en Turijn, beide in iets meer dan een uur.
Vanaf Ciglie kun je de vele cultuurhistorische plaatsen, kastelen en burchten bezoeken. In een uur ben je in Turijn en in Genua met zijn mooie binnensteden en musea, in iets meer dan een uur in de hogere bergen en aan de Ligurische kust. 5 km van Ciglie in Bastia Mondovi bevindt zich de kapel San Fiorenzo met gerestaureerde fresco’s uit de 15e eeuw. Verdere middeleeuwse kapellen met prachtige fresco’s zijn er in de omgeving: S. Maurizio in Roccaforte Mondovi met romaans-byzantijnse fresco’s. De bedevaartskerk van Vicoforte heeft de grootste elliptische koepel ter wereld. In Castello di Grinzane Cavour bevindt zich de "Enoteca Regionale dell Piemonte", de grootste en belangrijkste verzameling Piemontese wijnen (natuurlijk met verkoop). In Barolo is er, naast de fijnste wijnen, een kurkentrekkermuseum. Een kabelspoorbaan verbindt Breo, de oude stad van Mondovi, met het bovenste stadsdeel Piazza. De tijd zal niet genoeg zijn, zodat je terug wilt komen.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 16:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Aanbetaling: | 30 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 4 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| De prijs is inclusief: bad- en keukenlinnen, elektriciteit, gas, wasserette, hout voor de open haard. Prijzen voor 2 personen, elke extra persoon 110 per week. NK: Er zijn stookkosten van 1 september tot 30 april 15 p / dag. Geen enkel kind apparatuur. Niet-rokers object. Helaas moet huisdieren thuis te blijven. Andere aankomst dagen dan zaterdag op aanvraag. |
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 42 dagen voor de aankomstdatum.
tot 41 dagen voor aanvang van de huur 10% tot 36 dagen voor aanvang van de huur 30% tot 21 dagen voor aanvang van de huur 60% tot 14 dagen voor aanvang van de huur 90% tot 7 dagen voor aanvang van de huur 100% van de huurprijs. In geval van voortijdig vertrek of vertraagde aankomst geen restitutie.
Neem contact op:
Fietsvakanties worden steeds populairder. Goede uitvalsbasis vanuit het vakantiehuis in alle richtingen. De uitzichten gewoon prachtig. Elk jaar van mei tot en met oktober vinden mijn schildercursussen met cultuur en genot plaats in het loft-atelier onder het vakantiehuis Allegria. In kleine groepen tot vijf cursisten. Exclusief al vanaf één cursist. Ook de cursus creatief schrijven. Exacte data en beschrijving op mijn homepage uniek.li.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 17-10-2026
16 Beoordelingen
Totale beoordeling
September 2026
Heinz Rudolf J. uit Orchideenweg 26, 41539 Dormagen, Deutschland
Alles Bestens
Het vakantiehuis is uitstekend en liefdevol ingericht en onderhouden. Ideaal voor twee personen, maar ook voor twee volwassenen en twee kinderen. De locatie is exorbitant en het uitzicht - tot aan de See-Alpen - fantastisch. Mevrouw Beck als gastvrouw verdient een beoordeling van 5+. Ze begeleidt haar gasten - voor zover gewenst - met betrokkenheid en empathie. Van het vakantiehuis zijn er wandel- of fietstochten (E-bike aanbevolen) of met de auto naar de Piemontese wijngaarden en de historische dorpen. Grotere steden zoals Turijn, Cuneo, Alba en Asti zijn goed bereikbaar.
Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden
Juni 2026
Martin S. uit Lauda-Königshofen
Ontspannen vakantie
Ons verblijf in het vakantiehuis Allegria was gewoonweg perfect. De rustige ligging aan het einde van de dorpsstraat was voor ons ideaal om echt tot rust te komen. Het huis is met hoogwaardige meubels zeer gezellig ingericht. Vooral de top uitgeruste keuken heeft ons enthousiast gemaakt, waar het aan niets ontbreekt en koken echt veel plezier doet. Het grote terras met het prachtige uitzicht was voor ons een echt hoogtepunt - we hebben daar veel ontspannen uren doorgebracht. Ook de ligging van het huis is perfect om het Piemont met zijn talrijke mooie dorpen en stadjes te verkennen.
Bijzonder mooi vonden we hoe hartelijk onze hond Fiora werd ontvangen - dat is niet vanzelfsprekend en heeft ons erg blij gemaakt. Cécile is een zeer vriendelijke gastvrouw, altijd open voor een gesprek en met veel hart erbij. We hebben ons helemaal op ons gemak gevoeld en zouden op elk moment weer terugkomen.
September 2025
Bernd S. uit Villingen-Schwenningen
Ontspanning pur in zeer goed onderhouden vakantiehuis
Het mooi gelegen vakantiehuis aan het einde van een doodlopende straat is uitstekend geschikt als uitgangspunt voor wandelingen, fietstochten en bezichtigingen. Vanuit het nabijgelegen Ceva zijn ook ontspannen uitstapjes naar de zee met de trein mogelijk. Wil je eens niets doen, dan bieden de verschillende zitmogelijkheden rond en in het huis gelegenheid om te lezen, van een aperitief te genieten en tot rust te komen. Het is vermeldenswaard dat de keuken zeer goed uitgerust is. Betrouwbare en snelle Wi-Fi verbinding. Cécile is een uiterst vriendelijke gastvrouw, die discreet op de achtergrond blijft, maar er is wanneer je haar nodig hebt en altijd open voor een "praatje" is. We hebben de tijd in Allegria zeer genoten. Graag weer.
Aanbevolen voor: Cultuur en bezienswaardigheden, Romantische vakantie
September 2023
Carmen E. uit FL-9493 Mauren
Landhuis op een rustige locatie
Het huis is zeer rustig gelegen op een mooie, prominente locatie. De inrichting is comfortabel, de keuken is zeer ruim en alles is brandschoon.
Voor wie het graag huiselijk maakt en zelf wil koken, is dit de juiste plek.
Voor twee personen biedt het huis voldoende ruimte, maar bij slecht weer kan het wat krap worden met meerdere personen in huis.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden
September 2023
Christian W. uit Sargans, Schweiz
Gewoonweg fantastisch
Het huis op een fantastische locatie in het kleine dorpje Ciglie is echt in alle opzichten aan te bevelen. Rust en puur natuur en toch van alle gemakken voorzien, zelfs twee terrassen om uit te kiezen! Cecile doet er alles aan om ervoor te zorgen dat de gasten zich goed voelen en uitgebreide informatie is ook beschikbaar. Graag weer naar Allegria in Ciglie, naar de regio Piemonte!
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Romantische vakantie
Contact
Mevr. C. Beck
Als een liefhebber van de Middellandse Zee manier van leven, heb ik mijn thuis gevonden in 2004 in het zuiden en herontwikkeld. Ik nodig u uit om uw kostbare tijd van het jaar door te brengen in deze plaats van de macht. Wees welkom. Cecile M. Beck
Gastvrouw sinds: 02-01-2013
Contacttalen: Duits, Engels, Frans, Italiaans
Advertentienummer: 53137
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Castellino Tanaro, Piedmont, Italië
Castellino Tanaro, Piedmont, Italië
Monforte d'Alba, Piedmont, Italië
Neem contact op
privé-website:
Villa Allegria op een panoramische locatie
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Italië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Piemonte
Advertentienummer: 53137
Laatst bijgewerkt: 24.10.2026
Advertentie online sinds: 13 Jaren, 9 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/53137.htm
«Villa Allegria op een panoramische locatie» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 16 gegeven Beoordelingen.
Frau Beck als Gastgeberin verdient eine Bewertung mit 5+. Sie betreut ihre Gäste - so weit erwünscht - mit Engagement und Empathie.
Vom Ferienhaus bieten sich Ausflüge zu Fuß oder mit Fahrrad (E-Bike empfehlenswert) oder per Auto in die piemonteser Weinberge und die historischen Ortschaften an. Größere Städte wie Turin, Cuneo, Alba und Asti sind gut erreichbar.
Besonders schön fanden wir, wie herzlich unsere Hündin Fiora empfangen wurde - das ist nicht selbstverständlich und hat uns sehr gefreut. Cécile ist eine sehr nette Gastgeberin, immer offen für ein Gespräch und mit viel Herz dabei. Wir haben uns rundum wohlgefühlt und würden jederzeit wiederkommen.
Wer es sich gerne häuslich einrichtet und selbst kochen möchte ist hier am richtigen Ort.
Für zwei Personen bietet das Haus ausreichend Platz, bei schlechtem Wetter dürfte es mit mehreren Personen im Haus allerdings etwas eng werden.
Cecile ist bestrebt dass es den Gästen sehr gut geht und so sind auch ausführliche Infos bereitgestellt.
Gerne wieder ins Allegria nach Ciglie, in die Genussregion Piemont!
Liebevoll eingerichtetes Haus mit steiler Treppe aber wunderschöner Aussicht von Balkon und Terrasse.
Von der großen Terrasse hat man eine herrliche Aussicht, es gibt Schatten- und Sonnenplätze je nach Wunsch.
Das Haus verfügt über eine sehr gut ausgestattete Küche, man ist auch als ambitionierte(r) Koch/Köchin nicht eingeschränkt!
Das Bad ist angenehm groß und verfügt auch über eine Waschmaschine. Ablagen sind ebenfalls ausreichend vorhanden.
Im Dorf gibt es ein Restaurant, das zwar keine Sterneküche bietet, sich aber auch nicht verstecken muss.
Die Fahrten durchs Piemont sind immer eine Reise wert. Es gibt wunderschöne alte Städte, das Meer und Ligurien sind ebenfalls gerade eine gute Stunde entfernt und bieten eine wunderschöne Fahrt durch die verschiedenen Täler.
Die Gastgeberin hat viele Tips und war jederzeit bei Fragen ansprechbar.
Wir haben das alles sehr genossen und kommen gern wieder ??
Wir hatten auf jeden Fall einen erholsamen Urlaub.
Die Ausstattung ist unschlagbar, vorallem in der Küche fehlt es an nichts. Kochen macht hier richtig Spass um es dann auf der großen Terrasse zu genießen. Hinweise auf Touren in der Umgebung, Gaststätte und vielen anderen Sachen sind liebevoll in einem Hefter mit grossem Aufwand zusammen gefasst.
Abwicklung der Buchung und Übergabe vor Ort ohne Probleme.
Wir möchten uns bei Frau Beck nochmals für die Woche in Ihrem Haus bedanken, gleiches gilt für den sehr netten Nachbarn Bruno , der uns mit Kirschen und Aprikosen verpflegt hat.
Das kleine Haus zeigte sich als bestens eingerichtet für unsere Bedürfnisse, die vielen gemütlichen Orte ums Haus, die Aussicht/en und Umgebung haben uns begeistert. Auch im Spätherbst konnten wir noch südliche Wärme tanken, auf der Terrasse, in der unmittelbaren Umgebung oder bei Ausflügen in der näheren Umgebung. An Regentagen fanden wir das angenehm beheizte Haus gemütlich und heimelig.
Trotz schönen Touren stellten wir als E-bike-FahrerIn fest, dass von der Lage her ein Auto doch empfehlenswert wäre. Die nähere und weitere Umgebung lässt vieles zu, wir fanden auch Mondovì absolut eine Reise wert. Wir werden den Aufenthalt im "Allegria" in schöner Erinnerung behalten.
Unsere Gastgeberin/Vermieterin hat uns persönlich herzlich willkommen geheissen, uns gut beraten und bei Bedarf unterstützt, herzlichen Dank dafür!
Das Haus ist sehr gemütlich und es fehlt an nichts.
Der aufwändig gestaltete Ordner mit unzähligen Tipps für Ausflüge, Restaurants Sehenswürdigkeiten war eine grosse Hilfe, ebenfalls Nachbar Bruno, der jeden Tag nach uns geschaut hat und um unser Wohl bekümmert war.
Die vielen schönen Plätze im und rund ums Haus laden förmlich ein zum Dolce far niente. Wir waren nur zu zweit, aber das Haus bietet genug Platz für mehr Personen, weil es auch viele Rückzugsmöglichkeiten gibt. Viele gute Restaurants in der Nähe laden zu kulinarischen Ausflügen ein, aber die tolle Küche im Ferienhaus macht auch Lust aufs Selberkochen.
Das grosse Bett hat uns einen traumhaften Schlaf beschert.