Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
76 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 13 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Begane grond: De gecombineerde woon- en eetruimte is open plan en beschikt over een uitstekend uitgeruste moderne keuken. Direct ervoor bevindt zich het terras, waarvan u kunt genieten van een indrukwekkend 180-graden uitzicht op de zee – perfect om de ochtend te beginnen met een ontbijt met uitzicht.
Het vakantieappartement is gelegen op een groot perceel van ongeveer 5.000 m².
Slaapplaats
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaats
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 1 kilometer
1 kilometer
Supermarkt 3 kilometer
3 kilometer
Restaurant 1 kilometer
1 kilometer
Luchthaven 30 kilometer
30 kilometer
Station 140 kilometer
140 kilometer
Snelweg-afrit 140 kilometer
140 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het vakantiehuis ligt boven het strand op een helling in een vrijstaande villa met drie wooneenheden.
Palombaggia ligt op ongeveer 8 km van Porto Vecchio. De twee dichtstbijzijnde stranden, Palombaggia en Tamaricciu, behoren tot de mooiste stranden van Corsica. Hier is het zand zacht en wit, slechts onderbroken door kleine rotsformaties die uitnodigen tot snorkelen. Op de overgang van strand naar maquis staan kurkeiken. Het zandstrand loopt langzaam af in zee, het water is turquoise blauw, ideaal voor gezinnen met kinderen.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 17:00 |
| Uitchecken: | 11:00 |
| Borg: | € 250 |
| Aanbetaling: | 20 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 3 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Beddengoed en handdoeken |
Betalingsmogelijkheden:
Overschrijving
Annuleringsvoorwaarden:
Here is the translation to Dutch (nl): Annuleringsvoorwaarden: Annuleert (beëindigt) de huurder het contract vóór de aanvang van de huur, dan dient als vergoeding de volgende evenredige huur te worden betaald: Annulering: tot 50 dagen voor aanvang van de huur: 20% van de huurprijs tot 21 dagen voor aanvang van de huur: 50% van de huurprijs tot 7 dagen voor aanvang van de huur: 80% van de huurprijs later dan 7 dagen voor aanvang van de huur: 100% van de huurprijs
Neem contact op:
Op het strand vindt u verschillende restaurants (geopend van Pasen tot eind oktober), verhuur van kano's en waterfietsen. In de buurt kunt u tennissen, paardrijden, surfen, jetskiën en duiken.
In de bergen kunt u wandelen, klimmen, zwemmen in zwembaden of oude sites van de vroege Corsicanen bezoeken. Avonturentochten door de geulen zijn ook aan te bevelen.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 15-10-2026
27 Beoordelingen
Totale beoordeling
Juni 2026
Alexander U. uit Canada
Geweldige plek om te verblijven in Zuid-Corsica
Prachtige, volledig uitgeruste eenheid in een mooie villa, korte rit naar enkele van de beste Corsicaanse stranden, gemakkelijke incheck / uitcheck
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Cultuur en bezienswaardigheden, Single-vakantie, Strandvakantie, Romantische vakantie
Juli 2024
Alexander T. uit Wilnsdorf
Erholung bij een prachtig uitzicht
De accommodatie is van alle gemakken voorzien die je nodig hebt tijdens de vakantie, waaronder airconditioning in de slaapkamer en een ventilator in de woonkamer. Op het terras zijn naast een tafel en stoelen ook twee hoogwaardige ligbedden en een grote parasol aanwezig.
Zowel vanuit de ruimtes als vanaf het terras heeft men een prachtig uitzicht op de zee. Doordat het gebouw vrijstaand is, heb je de absolute rust en ontspanning die je in de vakantie wenst. Het pad naar het strand, vooral de terugweg, is "sportief" (bergop), maar daarvoor wordt je beloond met het uitzicht. Als alternatief kun je het bezoek aan het strand ook met de auto maken (10 € parkeerkosten).
Al met al was het een prachtige tijd en we zouden zeker terugkomen.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie, Romantische vakantie
Juni 2024
Dagmar B. uit Caviano
Gezellig huis op een geweldige locatie
We hebben een goede tijd gehad in het vakantiehuis van de familie Bayer. Alles wat je maar kunt wensen aan voorzieningen is aanwezig. De weg naar het strand is goed te doen (we kozen voor Tamaricciu) en in juni was het ook niet erg druk. Alleen voor de boodschappen moet je georganiseerd zijn, want de dichtstbijzijnde supermarkt is niet bepaald om de hoek.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Cultuur en bezienswaardigheden, Strandvakantie
Mei 2024
Nancy K. uit Überherrn
Mooi vakantiehuis met tuin in een rustige omgeving.
We hebben ons zeer op ons gemak gevoeld in het huis van Fam. BEYER-ZENZ, de locatie is uniek, het huis is super schoon en goed onderhouden, je merkt dat de eigenaar er goed voor zorgt, ook de uitrusting is zeer goed met veel opbergruimte, kasten, planken en de keuken is goed doordacht. We kunnen het huis zonder aarzeling aanbevelen en zullen graag weer bij Fam. BEYER-ZENZ informeren voor onze volgende vakantie op Corsica.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie, Romantische vakantie
Juli 2023
Dejan D. uit Mainhausen
Sehr schönes Urlaubs Anwesen
We waren erg tevreden met het huis! De locatie is geweldig en het huis in zeer goede staat! We kunnen het alleen maar aanbevelen. We zullen zeker altijd terugkomen!
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier, Strandvakantie, Romantische vakantie
Contact
Mevr. A. Bayer
Gastvrouw sinds: 01-12-2011
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 6h
Contacttalen: Duits, Engels, Frans
Advertentienummer: 55066
Andere accommodaties van Mevr. A. Bayer
Porto Vecchio, Corsica, Frankrijk
Porto Vecchio, Corsica, Frankrijk
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Porto Vecchio, Corsica, Frankrijk
Porto Vecchio, Corsica, Frankrijk
Palombaggia, Corsica, Frankrijk
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Frankrijk
Vakantiehuizen en vakantiewoningen op Corsica
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 55066
Laatst bijgewerkt: 21.10.2026
Advertentie online sinds: 13 Jaren, 6 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/55066.htm
«Vakantie in Palombaggia» krijgt een vakantiebeoordeling van 4.9 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 27 gegeven Beoordelingen.
Sowohl von den Räumlichkeiten, als auch von der Terrasse, hat man einen wunderschönen Blick auf das Meer. Dadurch, dass das Gebäude freistehend ist, hat man absolute Ruhe und Erholung, dir man sich im Urlaub wünscht.
Der Fußweg zum Strand, insbesondere der Rückweg, ist "sportlich" (bergauf), aber dafür wird man mit dem Ausblick entschädigt. Alternativ kann man den Strandbesuch auch mit dem Auto gestalten (10 € Parkgebühr).
Insgesamt war es eine wunderschöne Zeit und wir würden jederzeit wiederkommen.
Es ist wirklich alles da an Ausstattung was man sich wünschen kann.
Der Weg zum Strand ist gut machbar (wir haben Tamaricciu bevorzugt) und im Juni war es auch nicht besonders voll.
Nur für den Einkauf muss man organisiert sein, denn der nächste Supermarkt ist nicht gerade um die Ecke.
Wir können das Haus ohne Bedenken weiterempfehlen und werden beim nächsten Korsika Urlaub wieder gerne bei Fam. BEYER-ZENZ anfragen.
Die Unterkunft ist ideal ausgestattet, die Gastgeber sehr freundlich und der Blick zum Meer einmalig.
Wir haben uns sehr wohl gefühlt, insbesondere der Garten und die Terrassen waren eine sehr schöne Überraschung.
Klare Empfehlung sich für unsere Freunde mit Kinder!
Einzige Kleinigkeit die uns etwas den Schlaf raubte waren die Life-Konzerte der Strandbar.
Die Vermieter waren sehr gastfreundlich und gaben viele interessante Urlaubstipps. Insbesondere waren sie sehr flexibel bei Anfragen und stets auf eine Lösung orientiert.
Wir werden sicherlich einen weiteren Urlaub in diesem tollen Objekt planen.
Wir sind in Anreise und Abreise von den Vermietern sehr nett, hilfsbereit, informativ und kompetent begleitet worden. Und ... letzten Endes hat alles gepasst, wie im Vorfeld besprochen. Schön, wenn man sich bereits aus der Ferne bei der Buchung darauf verlassen darf.
Merci für den wunderschönen Aufenthalt. Wir kommen gern wieder.
Der Kontakt zu den Vermietern, insbesondere zu Frau Bayer senior war sehr herzlich. Sie war sehr hilfsbereit und unkompliziert bei allen Anfragen!
Die Ausstattung der Wohnung bietet alles, was man braucht!!
Insgesamt merkt man diesem Feriendomizil eine liebevolle Hand an!
Danke für den schönen Aufenthalt.
Die Ausstattung hat deutschen Standard, es fehlt an nichts.
Der Garten ist wunderschön und liebevoll angelegt.
Wir haben die Zeit dort sehr genossen undwerden sicher nochmal an diesen Ort fahren.
Blick auf die schönsten Strände und bei entsprechendem Wetter
a d Norden Sardiniens. Gute Ausstattung und schöne Terasse .
Alles sauber und gepflegt Die Vermieterin , sie ist ein paar Wochen im JAhr da,ist super nett und hilfsbereit.
Ein wunderbares Domizil für einen erholsamen Urlaub. ☀️
Sehr gutes Preis/ Leistungsverhältnis.
Die Anfahrt zum Ferienhaus führt über eine enge und durchaus steile aber gut befahrbare Privatstraße. Oben angekommen wird man dann mit einem traumhaften Blick auf die Bucht von Palombaggia belohnt. Die Ausstattung der Wohnungen ist wirklich gut, Bäder sauber, Küche gut ausgestattet und die Betten sind prima. Wir hatten das Glück die sehr nette Eigentümerin vor Ort kennen zu lernen. Sie machte uns das Ankommen sehr leicht und gab uns viele wertvolle Tipps.
Durch die direkt nebeneinander liegenden Terrassen und den gemeinsamen Vorplatz beider Appartements kommt man schnell miteinander in Kontakt.
Insgesamt haben wir uns alle sehr wohl gefühlt und immer wieder den tollen Ausblick genossen.
Man kann zwischen zwei Stränden wählen - wir empfehlen Tamaricciu.
Die Zufahrt zum Haus ist sehr steil - zu Fuß zum Strand ist etwas anstrengend. Man findet aber unten an der Straße immer einen Parkplatz.
Die Klimaanlage ist sehr angenehm und reicht auch bis zu den Schlafnischen der Kinder.
Bad ist geräumig mit schöner Dusche.
Zum selber kochen ist die Küche eher spartanisch ausgestattet - Fischgericht für 4 Personen ist mangels 2 großer Pfannen nicht möglich. Besser dann unten am Strand essen gehen.
Die Aussicht von der Terrasse oder der alternativen Gemeinschaftsterrasse weiter oben neben dem Haus ist grandios.
Insgesamt haben wir uns sehr wohl gefühlt - Vielen Dank!
Die ganze Anlage ist sehr gepflegt und die Umgebung ist perfekt für einen erholsamen Urlaub.
Es können mehrere Traumstrände zu Fuß erreicht werden.
Wir hatten das Glück die Eigentümer persönlich kennenzulernen. Alle waren sehr freundlich und haben uns tolle Tipps gegeben.
Wir und unsere Kinder haben uns hier von Anfang an sehr wohl gefühlt und kommen sehr gerne wieder!
Die Vermieterin versendet eine umfangreiche und wirklich sehr hilfreiche Info-Zusammenstellung.
Erholung pur!
Auch der Kontakt zu den Vermietern war sehr nett. Wir empfehlen weiter!