Fantastische ligging
90 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 12 Jaren online
Beschrijving
Eigen huis 10 m van zee, 30 m van het kiezelstrand verwijderd, met een prachtig uitzicht op zee. Het huis ligt in een prachtige omgeving, op slechts 300 meter van het centrum. Het heeft 2 slaapkamers, woonkamer, eetkamer, een kleine keuken, terras, badkamer, tuin, een eigen parkeerplaats. Een te zijn Als u dicht bij het strand en een prachtig uitzicht op de zee, is dit een perfect huis te besteden sterven vakantie.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Supermarkt 0.4 kilometer
0.4 kilometer
Luchthaven 15 kilometer
15 kilometer
Station 7 kilometer
7 kilometer
Snelweg-afrit 5 kilometer
5 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het huis ligt in een prachtige omgeving, op 10 meter van de zee verwijderd. Het kiezelstrand ligt op slechts 30 meter verwijdert. En het centrum ligt op slechts 300 m verwijdert. Fažana is een parel aan de westkust van de grootste Kroatische schiereiland - Istrië.
Met het geluid van de hartslagen in het nest van stenen is trots op haar traditie in de visserij en sterven sfeer waar de eerste handdruk elke gast wordt een buurman en vriend, deel een grote familie al!
Als je hartslag in deze steen nest van de naam Fazana, trots op hun eigen visserij-traditie heeft de sfeer waar al bij de eerste handdruk, de gast een vriend en een deel van een grote familie , in de buurt van de Pula, 3000 jaar oude stad met verworven de Amphitheatar en gladiatorengevechten, Fazana genoemd als een beginnend poort voor de Brijuni National Park waar paradijs op aarde, lange boulevard met stad voor rust en ontspanning.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 14:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Borg: | € 100 |
| Aanbetaling: | 23 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | bij aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| De prijs voor huisdieren € 10 per nacht Check-in is 14:00-19:00 uur Check-out tijd is 10:00 |
Annuleringsvoorwaarden:
Als de gasten meer dan 45 dagen voor aankomst annuleren, wordt de aanbetaling voor 100% terugbetaald. Bij annulering tussen 45 en 30 dagen voor aankomst wordt 50% van de aanbetaling terugbetaald. Als de annulering minder dan 30 dagen voor aankomst plaatsvindt, wordt de aanbetaling niet terugbetaald.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 01-10-2026
2 Beoordelingen
Totale beoordeling
Juli 2017
Ulla R. uit 8043 Graz
Prachtig
We zijn er nu twee keer geweest, beide keren in augustus, en het is precies zoals beschreven, of zelfs beter.
Faciliteiten: Eenvoudig maar schoon, alles wat je nodig hebt plus wasmachine en vaatwasser!
Verhuurster: Zo aardig en gedienstig! Alles is er altijd, meer dan genoeg handdoeken en beddengoed! Ze zorgt liefdevol!
Ligging:Een droom! Schaduwrijke tuin direct aan het strand met dagelijkse zonsondergang.5 min lopen naar het gezellige dorp,richting noorden is er alleen nog maar meer bestrating langs de campings (loopafstand!).
Bijzonderheden:De hospita woont in het achterste deel van het huis, gescheiden door een muur in de woonkamer.Dit stoort helemaal niet, want ze is erg onopvallend en ongecompliceerd en heeft haar eigen rust nodig als ze 's avonds thuiskomt van haar werk. Ze loopt door haar eigen tuin.alles is in orde!
Je moet rekening houden met schorpioenen en engerlingen, maar die hebben ons niets gedaan :-)
Airconditioning in de slaapkamer!
Het strand voor het huis is erg druk, maar dat hindert niet als je in je eigen tuin zit en niet om mensen verlegen zit.
En Ivan Šugar van Bonsai is ook erg aardig!
Als u het zonder luxe kunt stellen en op zoek bent naar een plek waar u het gevoel hebt thuis te zijn aan zee, dan is deze cottage precies goed!
We kijken uit naar de volgende zomer!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
September 2015
Elke uit Ottenschlag
Droomlocatie met enkele gebreken
Eerst het positieve: Het appartement heeft een droomlocatie! Direct aan zee - echt mooi!
We zijn vroegtijdig vertrokken vanwege schorpioenen, duizendpoten en andere insecten (we waren op vakantie met een jong kind). In de beschrijving staat dat er een speeltuin bij de buitenfaciliteiten hoort - deze is er niet. Ook staat in de beschrijving dat er een tegelkachel in het huis is - ook deze ontbreekt - er was alleen een slecht verwarmende elektrische verwarming. Een andere tekortkoming is dat de advertentie spreekt van een VAKANTIEHUIS - in werkelijkheid is het een appartement, aangezien de verhuurster en haar zoon in hetzelfde huis wonen - gescheiden slechts door een "spaanderplaat". Ik moet echter zeggen dat de verhuurster buitengewoon aardig was!
Wat betreft het toeristenbureau Bonsai kan ik zeggen dat de medewerkers erg aardig en behulpzaam waren. Met uitzondering van toen we klaagden over de insecten en dat we hier niet in het 5-sterrenhotel Sacher zijn. . . .
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Vakantie met huisdier
Contact
Bedrijf Obrt za turizam BONSAI
Dhr. I. Šugar
Gastheer sinds: 03-03-2014
antwoordtijd: onder 24h
Contacttalen: Duits, Engels, Pools, Italiaans, Slovenian
Servicetijden: Ma.-Zo. 09:00-21:00
Advertentienummer: 61604
Andere accommodaties van Dhr. I. Šugar
Fažana, Istrië, Kroatië
Fažana, Istrië, Kroatië
Fažana, Istrië, Kroatië
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Fažana, Istrië, Kroatië
Fažana, Istrië, Kroatië
Fažana, Istrië, Kroatië
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Kroatië
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Istrië
Vakantie-ideeën: Vakantie met hond
Advertentienummer: 61604
Laatst bijgewerkt: 21.10.2026
Advertentie online sinds: 12 Jaren, 7 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/61604.htm
«Huis 10 m van de zee» krijgt een vakantiebeoordeling van 4 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 2 gegeven Beoordelingen.
Ausstattung:Schlicht,aber sauber,alles was man braucht plus Waschmaschine und Geschirrspüler!
Vermieterin:So nett und zuvorkommend!Es ist immer alles da,mehr als genug Handtücher und Bettwäsche!Sie kümmert sich liebevoll!
Lage:Ein Traum!Beschatteter Garten direkt am Strand mit täglichem Sonnenuntergang.5 Min zu Fuß in den entzückenden Ort,Richtung Norden befindet sich nur mehr der Gehweg entlang der Campingplätze (Laufstrecke!).
Besonderheiten:Die Vermieterin wohnt im hinteren Teil des Hauses,getrennt durch eine Wand im Wohnzimmer.Das stört überhaupt nicht,weil sie sehr unaufdringlich und unkompliziert ist und ja auch selbst ihre Ruhe braucht,wenn sie abends von der Arbeit kommt. Sie geht durch einen eigenen Garten.Alles bestens!
Mit Skorpionen und Viefüßlern muss man rechnen.Uns haben sie nichts getan:-)
Klimaanlage im Schlafzimmer vorhanden!
Am Strand davor ist natürlich einiges los,was aber nicht stört,wenn man im eigenen Garten und nicht menschenscheu ist.
Und Ivan Šugar von Bonsai ist auch sehr nett!
Wenn man auf schnicken Luxus verzichten kann und nach einem Ort sucht,an dem man das Gefühl hat,am Meer zu Hause zu sein, ist das Häuschen genau das Richtige!
Wir freuen uns auf nächsten Sommer!
Wir sind aufgrund von Skorpionen, Hundertfüßlern und anderen Insekten frühzeitig abgereist (waren mit Kleinkind auf Urlaub). In der Beschreibung steht dass zur Außenausstattung ein Kinderspielplatz gehört – dieser ist nicht vorhanden. Zudem steht in der Beschreibung, dass es einen Kachelofen im Haus gibt – auch dieser ist nicht vorhanden – es gab lediglich eine schlecht heizende Stromheizung. Ein weiterer Mangel ist, dass die Anzeige von einem FERIENHAUS spricht – in Wirklichkeit handelt es sich um ein Apartment, da die Vermieterin und ihr Sohn im selben Haus wohnen – abgetrennt lediglich durch eine „Spanplatte“. Ich muss aber dazu sagen, dass die Vermietern außerordentlich nett war!
Zur Touristenagentur Bonsai kann ich sagen, dass die Mitarbeiter sehr nett und hilfsbereit waren. Bis auf die Ausnahme als wir uns wegen der Insekten beschwert haben, dass wir hier nicht im 5 Sterne Hotel Sacher sind....