Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
66 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 9 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Deze gezellige "eindflat" op het idyllische eiland "Fanø", ligt slechts een paar meter van het kilometerslange zandstrand en direct ernaast ligt een van de mooiste natuurgolfbanen van Denemarken, een linksbaan
De flat is in 2016 liefdevol van A-Z gerenoveerd. Dit betekent een gloednieuwe keuken en een renovatie van de badkamer. De klinkervloeren zijn allemaal verwarmbaar. Er zijn twee slaapkamers met tweepersoonsbedden en kasten, waarvan één met een stapelbed.
Vanuit de keuken heeft u direct toegang tot het balkon, waar u kunt genieten van de lange zomeravonden!
De flat is van alle gemakken voorzien.
Fanø Bad ligt aan de westkant van Fanø met goede activiteitsmogelijkheden voor "jong en oud" en op het idyllische eiland is er over het algemeen een grote verscheidenheid aan activiteitsmogelijkheden en cultureel aanbod
Het eiland is zeer geschikt voor fietsen en kan gemakkelijk op 2 wielen worden verkend.
Wij - de familie Andersen - wensen u veel plezier op ons favoriete eiland; FANØ!
Slaapplaats
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaats
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Supermarkt 1.5 kilometer
1.5 kilometer
Restaurant 0.2 kilometer
0.2 kilometer
Stadscentrum 3 kilometer
3 kilometer
Bus 0.1 kilometer
0.1 kilometer
Luchthaven 75 kilometer
75 kilometer
Station 8 kilometer
8 kilometer
Snelweg-afrit 15 kilometer
15 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Fanø ligt midden in de Waddenzee bij Esbjerg. Het unieke karakter van het eiland wordt gekenmerkt door de Waddenzee in het oosten, fantastische badstranden in het westen en duingebieden in het binnenland.
Op de Waddenzee aan de oostkant van Fanø zijn miljoenen trekvogels te zien. Door zijn unieke ligging is de gehele Waddenzee een belangrijke "rustplaats" voor zwem- en waadvogels. U kunt ook zeehonden zien aan de oostkant van het eiland. Ze zijn gemakkelijk te zien, vooral bij eb. Aan de westkant van Fanø ligt een ongeveer 12 km lang en fantastisch zand- en badstrand. Hier ligt Fanø Bad, een historisch vakantieoord. In het gebied ligt ook de eerste golfbaan van Denemarken. Het duingebied in het midden van het eiland wordt gekenmerkt door prachtige landschappen en de afwisseling van weilanden en meertjes. Er zijn verschillende gemarkeerde wandelroutes. Fanø biedt ook veel goede fietspaden waar u het eiland per fiets kunt verkennen.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Optionele bijkomende diensten
Aanwijzingen van de verhuurder
| Borg: | € 150 |
| Aanbetaling: | 20 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 6 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| Buiten het seizoen: Indien minder dan 1 week nodig is, bedraagt de prijs 52€ per nacht Voor een verblijf van 1 week of meer is de prijs 50€ per nacht of 350€ per week. Tijdens het zomerseizoen: -Voor 2 weken totale huur = 6% aftrek van de totale huurprijs -Voor 3 weken totale huur = 9% aftrek van de totale huurprijs Verbruikskosten Elektriciteit; zal worden afgelezen en gefactureerd via de bestaande elektriciteitsmeter. Prijs: 0,48€ per kWh. H2O; zal worden afgelezen en gefactureerd met behulp van de bestaande watermeter; 12€ per m3 H2O Borg: is 120€ |
Annuleringsvoorwaarden:
Gratis annuleren mogelijk tot 60 dagen voor de aankomstdatum.
Annuleringskosten = Borg / U krijgt 75% van het boekingsbedrag minus de annuleringskosten terugbetaald als u de boeking minimaal 7 dagen voor de geplande check-in om 12 uur 's middags CET (Centraal-Europese Tijd) annuleert / Bij annuleringen die minder dan 7 dagen voor de check-in worden gemaakt, krijgt u 50% van het boekingsbedrag minus de kosten voor de eerste nacht en de annuleringskosten terugbetaald.
Neem contact op:
Fanø is gewoon uniek!
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 30-08-2026
24 Beoordelingen
Totale beoordeling
Juli 2026
Christian S. uit Gerasdorf
Geweldige woning dichtbij het strand
We hadden een mooie tijd op Fanø. Het appartement was goed uitgerust, ruim en schoon. Thomas is een vriendelijke en uiterst behulpzame gastheer. Duidelijke aanbeveling!
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Juli 2026
Katharina, Sven und Jesper-Kristian L. uit Ratzeburg
Een perfecte vakantie in perfecte accommodatie en omgeving
We konden een prachtige vakantie in dit vakantiehuis doorbrengen: Het is uiterst verzorgd, zeer goed uitgerust en het uitzonderlijk vriendelijke, altijd behulpzame contact met de heer Andersen moet bijzonder worden geprezen. We zullen hier zeker niet voor het laatst zijn geweest.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Maart 2026
Andrea F. uit Wunstorf/ Steinhude
Mooie vakantiewoning
We hebben een kort verblijf voor Pasen op Fanø gehad. Moeder met 4 kinderen. Voor de jongens was de PS3 het hoogtepunt, voor moeder de geweldige inrichting, de gezellige sfeer met een persoonlijke touch.
Eenvoudig contact met de verhuurder, die ook bij kleine vragen snel heeft geholpen.
Het eiland is prachtig, voor wandelingen en duinwandelingen.
We komen graag terug.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
December 2025
Lena F. uit Hamburg
Geweldige woning dichtbij het strand
We waren volledig tevreden met het appartement. Het ontbrak ons aan niets en de locatie is ook optimaal om een rustige vakantie door te brengen. We waren bijna de hele tijd zonder buren en hebben de tijd in het appartement en op het eiland bij elk weer goed kunnen benutten. Ook zijn de winkelmogelijkheden goed bereikbaar.
De communicatie met Thomas verliep altijd eenvoudig en snel. We hebben er erg van genoten en we zouden het appartement aan iedereen aanbevelen.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Juli 2025
Stefanie B. uit Altenberge
Mooie woning
Moderne, liefdevol ingerichte woning. Vriendelijke contact met de verhuurder. Rustig eiland, korte afstand tot het geweldige strand.
Aanbevolen voor: Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Contact
Dhr. T. Andersen
Wij zijn een gezin van 4 die onze kleine "oase" - Andersen's vakantiewoning - op Fanø ter beschikking stellen! Je kunt onze flat zo bekijken: "mi casa es zu casa" Maar wel met respect, zorg en gezond verstand! Dan blijft de flat ook in de toekomst zo mooi ;-) We zouden heel blij zijn als u ook de liefde voor het eiland vindt - ter plaatse! Veel plezier en geniet van uw tijd op Fanø in onze flat: Lena, Jonas, Birgit & Thomas Andersen
Gastheer sinds: 21-02-2017
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 1h
Contacttalen: Duits, Engels, Dänisch
Advertentienummer: 95225
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Fanø, Denemarken, Europa
Blavand, Denemarken, Europa
Blavand, Denemarken, Europa
Neem contact op
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 95225
Laatst bijgewerkt: 21.10.2026
Advertentie online sinds: 9 Jaren, 7 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/95225.htm
«Vakantiewoning Andersen's» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 24 gegeven Beoordelingen.
Unkomplizierter Kontakt mit dem Vermiter, der auch bei kleinen Rückfragen schnell geholfen hat.
Die Insel ist traumhaft, für Spaziergänge und Dünen Wanderungen .
Wir kommen gerne wieder.
Auch Einkaufsmöglichkeiten sind gut erreichbar.
Die Kommunikation mit Thomas lief jederzeit einfach und schnell. Es hat uns sehr gefallen und wir würden die Wohnung jedem weiterempfehlen.
Sehr begeistert sind wir vom Komfort der Ferienwohnung, die sich durch eine sehr liebevolle und hochwertige Ausstattung/Einrichtung und einen ruhigen, sonnigen Balkon auszeichnet.
Kurz und knapp: Einfach ein perfekter Ort für Erholung und Entschleunigung!
Wir freuen uns und sind sehr glücklich, dass wir bereits zwei weitere Aufenthalte in dieser wunderschönen Wohnung (in diesem Sommer und im Sommer 2026) bei Thomas reservieren konnten.
Wir hatten unsere Fahrräder dabei, sind damit bis zum Meer, ans andere Ende der Insel oder auch mal mit der Fähre aufs Festland gefahren.
Wir haben uns rundum wohlgefühlt und empfehlen die Wohnung jedem, der uns nach unserem Urlaub fragt :)
Der Wohnung hat es an nichts gefehlt. Wir haben mit 2 Erwachsenen und drei Kindern 2 Wochen einen sehr entspannten Urlaub gehabt. Super und gepflegte Ausstattung, viel Verstaumöglichkeiten und eine tolle Lage zum Strand.
Wir können diese Wohnung nur weiterempfehlen.
Schöne Grüße
Fam. Peek
Die Wohnung ist sauber, sehr gemütlich und mit allem was man braucht liebevoll eingerichtet. Es fehlt nichts.
In dieser Wohnung ist ausreichend Platz für eine Familie mit 2 Kindern. Man ist in wenigen Gehminuten am schönen Sandstrand.
Wir haben uns dort sehr wohl gefühlt.
Sehr freundlicher Kontakt zum Vermieter.
Die Küche ist mit allen wichtigen Kochutensilien ausgestattet. Sogar ein Kuchen könnte dort gebacken werden.
Zu Silvester genossen wir den leckeren Fanø-Lachs, den wir direkt im wenige Kilometer entfernten Supermarkt kaufen konnten. Der Vermieter Herr Andersen war hilfreich und es war von Anfang an ein sehr netter Kontakt mit ihm. Wir kommen gerne im Sommer mal wieder in diese schöne und geschmackvoll eingerichtete Ferienwohnung und erleben dann auch die weniger rauen Seiten der Insel. Darauf freuen wir uns jetzt schon.
Die Wohnung ist gut ausgestattet mit allem was man braucht und bietet gut Platz für eine 4 köpfige Familie. Auf dem schmalen Balkon hat kann man nachmittags die Sonne genießen und entspannt mit wenig Wind lesen oder Kaffee trinken.
Besonders gut hat uns der nette Kontakt zur Familie Andersen gefallen. Vielen Dank für die schöne Zeit!
Die Wohnung ist liebevoll und zweckmäßig eingerichtet. Die Ausstattung macht einen gehobenen Eindruck und funktionierte tadellos.
Sehr positiv war auch der persönliche und angenehme Kontakt zum Vermieter.
Wenn es die Termine zulassen, fahren wir nächtes Jahr wieder hin!
Danke Thomas!
Fanø ist definitiv eine Reise wert. Wir haben uns wohl gefühlt und kommen sicher gerne wieder.
Ein großes Dankeschön an die Familie Andersen für die sehr freundliche Kommunikation...
Viele Grüße aus dem Berliner Umland.
Die Wohnung der Familie Andersen ist sehr komfortabel und modern eingerichtet. In dieser Wohnung kann man sich nur wohlfühlen, es fehlt an nichts. Sie ist 5 Gehminuten vom sehr schönen Sandstrand entfernt.
Unser Reisezeitraum lag in den Herbstferien und das Wetter bot uns von allem ein bißchen! Wir genossen fabelhafte Strandspaziergänge, ließen Drachen steigen, erkundeten Bunker, Spielplätze und Naturschutzgebiete und bummelten durch die süß gestalteten Dörfer und die Einkaufsstraße!
Den Abend verbrachten wir in der gemütlich und modernen Wohnung der Familie Andersen. Schon mit dem ersten Schritt in die Wohnung fühlten wir uns wohl und nutzten mit Freude die gut ausgestatteten Zimmer !
Die Wohnung wurde kürzlich komplett neu renoviert und bekam durch ihre Besitzer eine gemütliche persönliche Note.
In diesem Urlaub waren wir zu fünft ( drei Erwachsene und zwei Kindern ) angereist und obwohl wir durchs Wetter viel in der Wohnung waren, fühlten wir uns pudelwohl und fanden auch immernoch Rückzugsmöglichkeiten!
Wir freuen und schon auf den nächsten Besuch!!
Vielen Dank Familie Andersen :-)
Die Wohnung ist sehr geschmackvoll, hochwertig und gemütlich eingerichtet.
Wir waren sowohl zu fünft als auch zu viert hier und hatten alles was wir brauchten. Für die Kinder gibt es einen Spielplatz direkt vor der Wohnung, der Strand befindet sich ebenfalls direkt vor der Tür. Wenn das dänische Wetter mal nicht ganz so gut ist, kann man es sich in der liebevoll neu renovierten Ferienwohnung der Andersens gemütlich machen und einen schönen Tag verbringen.
Fazit: Absolut empfehlenswert!