Vakantieappartementen en huizen in Appelscha

0 aanbiedingen voor uw vakantie in Appelscha

Beste bezoeker,

Voor deze aanvraag zijn helaas geen accommodaties gevonden!

Je hebt de volgende mogelijkheden:
Beste bezoeker,

Helaas zijn er geen accommodaties voor deze aanvraag gevonden.

Wat kan je doen:

  • Verwijder alle filters (klik links op "alle filters verwijderen")
  • Controleer de spelling van de woorden
  • Probeer verschillende trefwoorden
  • Probeer meer algemene trefwoorden

alle filters verwijderen

Gastbeoordelingen van Vakantiewoningen in Appelscha

Deze accommodaties worden het best beoordeeld door vakantiegangers

April 2025

4.1

Rietgedekte villa met twee badkamers, op 2 km...

Appelscha

Met drie kinderen, waar onder een baby van 1 maand, met moeder en oma op vakantie . Doel dat de oudste twee kinderen, 6 en 3 jaar , deze zomer mer de komst van hun broertje , 1 juli 2015, ook het gevoel hadden dat ze op vakantie waren geweest. Helaas viel het weer tegen, maar was het vakantiehuis en de speelhal top!


vanaf €66 Nacht

April 2025

4.1

Rietgedekte villa met twee badkamers, op 2 km...

Appelscha

We hebben een prima vakantie gehad, op een schitterend park in een prachtig huis en in een mooie omgeving. Het enige minpuntje is dat er voor de kinderen op het park niet veel te doen is behalve een speeltuintje waar geen gebruik van wordt gemaakt omdat het er niet aantrekkelijk uitziet. Verder zouden wij adviseren om een regeling te treffen met het bosbad met betrekking tot de entreeprijs voor de gasten van het park. Het restaurant op het park was van zeer goede kwaliteit en de bediening was ook prima. De mensen van de receptie waren zeer vriendelijk en behulpzaam, kortom Wij hebben heet prima gehad en raden Buitenplaats de Hildenberg zeer zeker aan.


vanaf €66 Nacht

April 2025

4.1

Rietgedekte villa met twee badkamers, op 2 km...

Appelscha

Toon Duits

Deze plek is een juweeltje! We waren een grote familie en vonden de ruimte meer dan voldoende. De kinderen hielden van de tuin. Het is een beetje geïsoleerd, maar we waardeerden de rust. Geweldig voor een gezinsvakantie.


vanaf €66 Nacht

Vakantie-ideeën voor uw vakantie in een vakantiehuis in Appelscha

Nu op Ferienhausmiete.de verhuren

Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?

24 schitterende accommodaties op de prachtigste locaties Appelscha

Andere favoriete regio's voor jouw vakantie in Appelscha

Reisleider Appelscha

Handige informatie voor vakantiegangers

Wat moet je in Appelscha gedaan hebben?

Wandelen door de geschiedenis

In een huisje in Appelscha is voor iedere vakantiegangers wat leuks te beleven. Ben je een sportieve reiziger? Maak een lange wandeling of fietstocht in de prachtige omgeving. Er zijn verschillende wandelpaden uitgestippeld voor verschillende wandelaars, Appelscha is de plek voor een wandelvakantie. Of je nu een lange tocht wil maken omdat je met de hond op vakantie bent in Appelscha of met de kinderen een wat kortere route kiest. Onderweg zijn verschillende uitkijktorens te vinden waar vandaan je een geweldig uitzicht over de omgeving hebt. Liever wat sportiever? Deze omgeving is populair onder mountainbikers. Huur een fiets en bedwing het landschap. Mits je niet bang bent voor modder. Appelscha kent verschillende musea. In het cachot in Appelscha kom je alles te weten over hoe (vermeende) criminelen werden opgesloten. Iets wat klinkt als geschiedenis maar nog steeds actueel is, is de hekserij in Appelscha. In de plaats woont een heks op de Heksenhoeve. Ze heeft een museum waar je alles te weten komt over hekserij. Buiten de prachtige omgeving en je vakantiehuis in Appelscha, is er in de wijde omgeving meer te beleven. Wie een dagje wil watersporten, doet er goed aan een ritje naarLemmer te maken. Dit Friese watersportparadijs zorgt dat je een heerlijk dagje op de windsurfplank of zeilboot hebt. Nog nooit in de toeristentrekpleisterGiethoorn geweest? Dit Venetië in Nederland ligt om de hoek. Ook vlakbij vind je het gezelligeDwingeloo, zeker een bezoek waard!

Wat kan ik met kinderen in Appelscha beleven?

Eindeloos spelen en nog meer avontuur

Met kinderen is een huisje in Appelscha het recept voor een heerlijke vakantie. Niet alleen de rustige omgeving is heerlijk met kinderen - ze kunnen hier vrijuit spelen. In de omgeving is genoeg te beleven. Ga je voor een potje minigolf of is het tijd voor meer avontuur? Bij De Jongens van Outdoor Appelscha kun je hoge avonturen beleven in het klimbos. Je zit vast aan een tuigje voor de veiligheid, maar het klimmen moet je zelf doen. Je kunt daarnaast een GPS-speurtocht doen of abseilen van de Bosbergtoren. Er zijn daarnaast speelplekken en pretparken. Pretpark Duinen Zathe staat garant voor een dagje plezier voor de jonge kinderen, net als speeltuin D'ELF IEKEN. Vlakbij vind je dierentuin Wildlands Emmen en wat verder rijden is de AquaZoo in Emmen waar je vanuit je vakantiehuis in Appelscha makkelijk naartoe rijdt.

Waar kan ik in Appelscha eten?

De appels van Appelscha

In Friesland is met trots op de eigen provincie en dat vind je terug in de keuken. Vanuit een vakantiehuis in Appelscha wandel je makkelijk naar één van de gezellige restaurants of eetcafés in het dorp om te genieten van een heerlijk Friese maaltijd. Verschillende restaurants serveren gerechten met ingrediënten uit de streek. Zo eet je heerlijke quiche met groenten uit het seizoen én uit de buurt of kies voor een lekkere stoof. Ook vlees, zuivel en bier vind je in de omgeving veel. Heerlijk om boodschappen te doen bij de boeren in de buurt! En de naam Appelscha, die komt natuurlijk niet zomaar ergens vandaan. In een Drents klooster sprak men in 1247 al van de plaats Appels, een plaats waar een appelbos staat. Precies, Appelscha. In de regio Friese Wouden zijn veel Friese appelrassen te vinden. Wil je dus iets eten dat typisch voor je vakantiebestemming is, dan is het een gerecht van appels. De stichting Fryske Frucht zoekt ongebruikte appels en maakt er heerlijk Fries troebel appelsap van.

Hoe kom ik naar Appelscha?

Omgeven door bossen en heidevelden

Een huisje in Appelscha ligt in het zuidoosten vanFriesland, tegenDrenthe enGroningen aan. Je vindt hier niet de wateren en waddeneilanden, maar bossen en heidevelden. De plaats wordt ingesloten door de steden Assen, Drachten en Heerenveen. Via de A28 richting het noorden ben je met de auto het snelst in de plaats.

Informatie over vakantiehuizen & appartementen in Appelscha

Handige Informatie

Beschikbare vakantieverblijven
24 aanbiedingen
Min. prijs per nacht
vanaf 29 €
Populaire voorzieningen
Vakantie met hond, Televisie, WiFi, Tuin en Zwembad
Huisdieren toegestaan
20 aanbiedingen
Verblijven met zwembad
15 aanbiedingen

Veelgestelde vragen

FAQs

Zijn er hondvriendelijke vakantieappartementen in Appelscha?

Waar boek je het beste een vakantie in Appelscha?