Hoe duur is een vakantiewoning in Aude?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aude 120 € per nacht.
Huis voor 4-6 personen, met uitzicht op zee, gelegen op een kleine heuvel. Niet-rokers House
Duurzaam
Wellness Huis op de Middellandse Zee, het strand, gelijkvloers gewenst met twee terrassen, twee badkamers, gemeenschappelijk zwembad, Wi-Fi, honden!
Duurzaam
Mooie en rustig gelegen vakantiewoning (met WIFI) in Narbonne Plage voor 5/6 personnen op 200 m van het strand.
Nieuw, gezellig vakantieappartement in het centrum van Narbonne Plage, op 300 m van het strand. 300 dagen zon per jaar
Lavendelzaal/ W Lan/privé zwembad
Cottage in Narbonne-Plage, met uitzicht op zee, 6 minuten lopen van het strand, honden toegestaan, gratis W Lan, privé zwembad, fiets, wandel- en fietstochten in de cottage.
Bijzonder duurzaam
Goed onderhouden huis met terras en tuin, op slechts 200 meter van het lange zandstrand.
comfortabele dakterras huis voor maximaal zes personen, kinderen en honden vriendelijke, aan het strand, in gated community met zwembad, airconditioning, veel informatie op
Duurzaam
Royaal ingerichte villa, rustig gelegen in de oude stad en met niet-waarneembare pijnbomen tuin. Grote zomer outdoor keuken, op slechts 80 meter van het strand
10% Actie 12-09-2026 - 25-09-2026
Vakantiehuis Résidence du Grazel direct aan zee Ideaal voor gezinnen met kinderen
Gezellig en zeer goed uitgerust vakantiehuis met een omheinde en uitzicht beschermde pine tuin (200 m²) voor de natuurliefhebbers, op slechts 80 meter van het strand
Vakantiehuis aan zee voor 5 personen in privé residentie met zwembad. Geen huisdieren, niet-rokers huis
Het huis "Les Cigales" is ingesteld in een kleine., Rustige residentie aan de rand van het pittoreske vissersdorpje Gruissan, in de buurt van het strand. Het is comfortabel u. Met smaak ingericht.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
januari - Ø 97€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 163€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 67% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 9% vrij
165€ voor 18 jul. - 25 jul.
120€ Jaarlijks gemiddelde
9% voor 18 jul. - 25 jul.
44% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aude 120 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Armissan of Gruissan bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 42 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Voor een geslaagd verblijf in Aude raden wij de vakantieverblijven Villa Sira, Jardin des Pins en Villa Pinienhain aan.
In Aude zijn er 163 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Gruissan, Leucate en Narbonne-Plage.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox