Hoe duur is een vakantiewoning in Aude?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aude 128 € per nacht.
Romantische boerderijvilla te midden van de wijngaarden met groot zwembad en SPA.
15% Actie 28-03-2026 - 25-04-2026
Zeer mooi huis, in de buurt van het strand, ideaal voor gezinnen
Huis voor 4-6 personen, met uitzicht op zee, gelegen op een kleine heuvel. Niet-rokers House
Duurzaam
Comfort Appartement Oasis - FKK
Comfort appartement voor 1-4 P., in de nudist resort en slechts ongeveer 120m van het strand
Wellness Huis op de Middellandse Zee, het strand, gelijkvloers gewenst met twee terrassen, twee badkamers, gemeenschappelijk zwembad, Wi-Fi, honden!
Duurzaam
Lavendelzaal/ W Lan/privé zwembad
Cottage in Narbonne-Plage, met uitzicht op zee, 6 minuten lopen van het strand, honden toegestaan, gratis W Lan, privé zwembad, fiets, wandel- en fietstochten in de cottage.
Bijzonder duurzaam
Geniet van een stressvrije vakantie met maximaal 6 personen in onze moderne 50 m² grote vakantiewoning op slechts 100 meter van het fijne zandstrand van de Middellandse Zee.
Duurzaam
Royaal ingerichte villa, rustig gelegen in de oude stad en met niet-waarneembare pijnbomen tuin. Grote zomer outdoor keuken, op slechts 80 meter van het strand
Mooi huis met 3 slaapkamers, 2 terrassen aan de zee
Vrijstaand, 300m van de zee, 96 m² met veranda en terras, woon / eetkamer, keuken, douche / wc Eerste verdieping: 3 slaapkamers. Douche / toilet
Gezellig en zeer goed uitgerust vakantiehuis met een omheinde en uitzicht beschermde pine tuin (200 m²) voor de natuurliefhebbers, op slechts 80 meter van het strand
Vakantiehuis met zeezicht, airconditioning en gratis wifi. Omheind perceel. Honden welkom. De garage behoort vanaf 2026 niet meer tot de huur.
Zeer duurzaam
Mooie en rustig gelegen vakantiewoning (met WIFI) in Narbonne Plage voor 5/6 personnen op 200 m van het strand.
comfortabele dakterras huis voor maximaal zes personen, kinderen en honden vriendelijke, aan het strand, in gated community met zwembad, airconditioning, veel informatie op
Duurzaam
Prachtige villa, 3 slaapkamers, 2 badkamers, strand 250m
Vakantiehuis aan zee voor 5 personen in privé residentie met zwembad. Geen huisdieren, niet-rokers huis
Mooie grote villa (91m2) naast Naturschutzgebit strand 800m
Mooi, zeer goed uitgerust huis, op 50 meter van de zee. draadloos internet
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
maart - Ø 89€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 163€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 70% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 17% vrij
98€ voor 21 mrt. - 28 mrt.
126€ Jaarlijks gemiddelde
63% voor 21 mrt. - 28 mrt.
49% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aude 128 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Armissan of Salleles dAude bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 34 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Voor een geslaagd verblijf in Aude raden wij de vakantieverblijven Villa Sira, Jardin des Pins en Villa Pinienhain aan.
In Aude zijn er 159 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Gruissan, Leucate en Narbonne-Plage.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox