Hoe duur is een vakantiewoning in Bibinje?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Bibinje vinden vanaf 64 € per nacht.
Een mooie, dalmtische stenen villa met groot terras, zwembad en tuin voor 10 personen.
We kijken ernaar uit u te verwelkomen als onze vrienden in het gastvrije Bibinje! Uw gastgezin Jurjevic
We kijken ernaar uit u te verwelkomen als onze vrienden in het gastvrije Bibinje. Uw gastgezin Jurjevic
Accommodaties in de buurt van Bibinje
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Marinabay-Resort Singapure/Rio
De appartementen in Singapore en Rio de Janeiro van Residence World
De appartementen in Singapore en Rio de Janeiro van Residence World
-5% Korting 16-08-2025 - 20-09-2025
Marina Bayresort Penthouse Monaco
-5% Korting 20-09-2025 - 20-09-2025
Appartement voor 6 pers. Norddalmtien Sukosan buurt van Zadar
Vijf appartementen in het hart van het toeristische gedeelte van Zadar op het Hotel Borik en de omliggende stranden. De appartementen zijn volledig uitgerust, hoge standaard.
Duurzaam
Moderne flat met prachtig zeezicht en Wi-Fi
Studio's en appartementen met één slaapkamer - 50m van de zee. Lage prijzen. Wi-Fi internet toegang. Gelegen tussen Zadar en Biograd (Sibenik).
Seaside Garden Villa Kožino, een ruime vakantiewoning van 280 m² in Dalmatië, biedt plaats aan 9 personen met 4 kamers.
Gezellige vakantiewoning en flat aan de zonnige Adriatische Zee - 2 min. naar het badstrand! - met eigen terrassen in prachtige mediterrane tuin
Duurzaam
Het appartement 45 m2 ligt in een rustig deel van Ugljan, omgeven door groen. Waar een olijfgaard. In de buurt van de beroemde stad van Zadar-ferry duurt ongeveer 20 minuten.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
september - Ø 191€/nacht
Duurste maand:
maart - Ø 372€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
september - 75% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
september - slechts 75% vrij
209€ voor 20 sep. - 27 sep.
214€ Jaarlijks gemiddelde
75% voor 20 sep. - 27 sep.
74% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Bibinje vinden vanaf 64 € per nacht.
Hier kunt u al vanaf 64 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
In Bibinje zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Villa Jurjevic - Dachstudio, Villa Petra en Villa Bibinje 500m from Sea zijn bijzonder aan te bevelen.
In Bibinje zijn er 11 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.