Hoe duur is een vakantiewoning in Cannero Riviera?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Cannero Riviera vinden vanaf 60 € per nacht.
Exclusieve vakantiehuis met sauna voor eenmalig gebruik, met een prachtig uitzicht, terrassen, tuin, toegang tot het meer 2 slaapkamers, 1 badkamer, keuken met vaatwasser en een woonkamer met open haard
20% Last minute
Parterre: (woon/slaapkamer(2-pers. bed), badkamer, TV, airconditioning) terras, tuinmeubilair
Parterre: (open keuken, galerij slaapkamer(2-pers. bed), badkamer, TV, airconditioning) Op de 1e etage: (open keuken, slaapkamer(2-pers. bed), badkamer, balkon)
Parterre: (woonkamer(TV, eettafel), open keuken(kookplaat, oven, koel-/vriescombinatie, wasmachine), slaapkamer(2-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
Op de 1e etage: (woonkeuken(kookplaat(4 kookplaten), broodrooster, koffiezetapparaat, oven, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(balkon), slaapkamer(2x 1-pers. bed)
Accommodaties in de buurt van Cannero Riviera
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Het Palazzo ligt op 20 km van Ascona en op 9 km van Verbania op een zuidelijke helling, perfect afgestemd op de zon. Vanuit het huis en het hele perceel heeft u een droom run.
Casa Belvedere aan het Lago Maggiore
Casa Belvedere is gelegen in de buurt van Germignaga Luino op de Lombardische oever van het Lago Maggiore. De 2-4 personen biedt een prachtig uitzicht op het meer met moderne meubels.
Casa Dolce Vita aan het Lago Maggiore
Casa Dolce Vita maakt indruk met een prachtig uitzicht op het meer Lago Maggiore. De 2-4 is modern, uitgerust pas gerenoveerd en in een rustige locatie.
Exclusief appartement in historische villa direct aan het meer in het hart van Cannobio, met droomuitzicht op het meer
Exclusief appartement in het historische villa direct aan het meer in het centrum van Cannobio, met een prachtig uitzicht
Stijlvol loft nabij het meer (100m). Rustig, centraal & modern – perfect voor stellen of gezinnen
25% Actie 07-07-2026 - 30-09-2026
In 2018 nieuw gebouwd vakantiehuis met fantastisch uitzicht op het meer en grote privétuin bij het meer
Cottage Living "Ronc D'Albert '
2. woningen, Tuin, Terras, prachtig uitzicht op het meer
5% Last minute 07-07-2026 - 21-07-2026
Finca CascinaBorchina Falco estate
Een exclusieve ambiance, Finca met DREAM LAKE, landgoed, rustig + natuurlijk, maar we zijn gemakkelijk bereikbaar met de auto. Gewoon beter vakantie met eerste opening april 2017.
10% Last minute 07-07-2026 - 06-08-2026
Betaalbare privé vakantiewoning in Luino aan het Lago Maggiore/Italië met zwembad en panoramisch uitzicht vanaf het overdekte balkon
Vakantiewoningen op een zuidelijke helling met prachtig uitzicht op het meer.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 82€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 160€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 60% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
mei - slechts 25% vrij
207€ voor 11 jul. - 18 jul.
96€ Jaarlijks gemiddelde
50% voor 11 jul. - 18 jul.
43% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Cannero Riviera vinden vanaf 60 € per nacht.
Hier kunt u al vanaf 60 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Cannero Riviera? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties CASA DIVINA, all'antico convento en Piratennest.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox